Gwiazdy

Dom Kevina wystawiony na sprzedaż. "Można tam spędzić tylko jedną noc"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Co nowego w show-biznesie?

Dom z filmu "Kevin sam w domu" został wystawiony na jednym z portali do wynajęcia. Każdy kto jest fanem przygód Kevina będzie mógł powalczyć o pobyt w tym kultowym miejscu.

Dom filmowego Kevina do wynajęcia

Dom, który pamiętamy z filmu "Kevin sam w domu" został wystawiony do wynajęcia. Jednak nie zostanie udostępniony dla każdego chętnego. Kto i kiedy będzie mógł spędzić czas w tej kultowej przestrzeni?

- Można tam spędzić tylko jedną noc, 12 grudnia. 7 grudnia będzie dosłownie godzina na to żeby wejść zabookować, kto pierwszy ten lepszy. Gratka, jest o tyle fajna, że starszy brat Kevina będzie towarzyszył tej osobie, której się uda tę noc tam spędzić - powiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

Fani tej produkcji odliczają już dni do tego wydarzenia.

"Kevin sam w domu" - kultowy film

Film "Kevin sam w domu" miał swoją premierę w 1990 roku. Szybko stał się kultową produkcją i do dzisiaj jest chętnie oglądany w okresie świątecznym. W główną rolę 8-letniego Kevina wcielił się Macaulay Culkin. Film pokazuje historię chłopca, który przez zawirowania związane ze świątecznym wyjazdem zostaje sam w domu, którego musi bronić przed złodziejami.

To familijna komedia, która podbiła serca widzów. Została wyreżyserowana przez Chrisa Columbusa.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości