Kevin sam w domu

    Kevin sam w domu

    Choć dla nas pewnie na zawsze pozostanie chłopcem, który w brawurowy sposób poradził sobie z rabusiami, to Macaulay Culkin nie jest wyjątkiem odpornym na upływ czasu. To już przeszło 40-letni mężczyzna. Od premiery hitu lat 90-tych na ekranie występował co najwyżej gościnnie. Teraz świat obeszła wieść, że dołączył do obsady amerykańskiego serialu - rodem z horroru.

    Od premiery filmu "Kevin sam w domu" minęło 30 lat. Film zyskał miano kultowego na całym świecie, także w Polsce, gdzie ogląda się go w święta Bożego Narodzenia. Odtwórca głównej roli, Macaulay Culkin, kończy 40 lat. Co aktor robi dziś, jak wygląda i czy uporał się z nałogami, o których swego czasu mówił cały świat?

    Dwa lata temu przyjechała na staż do Malezji. To miała być tylko krótka przygoda, ale 25-letnia Zuza Chmielewska znalazła w Kuala Lumpur swój raj na ziemi. Tu pracuje i pisze jedynego polskojęzycznego bloga o Malezji. Reporterce Dzień Dobry TVN pokazała, jak wyglądają przygotowania do świąt Bożego Narodzenia w Malezji. Czy święta są komercyjne czy bardziej religijne? Czy z tamtejszych produktów można zrobić tradycyjne polskie dania wigilijne?

    Trener Rozwoju Osobistego i bloger Jan Paweł Tomaszewski spełnił swoje marzenie z dzieciństwa - odwiedził dom, w którym nakręcono kultowy film "Kevin sam w domu", choć dom nie był otwarty dla zwykłych ludzi. W studiu Dzień Dobry TVN podpowiedział, jak spełniać swoje marzenia.