Agnieszka Jastrzębska

  Jakiś czas temu Blanka Lipińska rozpętała medialną burzę. Bestsellerowa pisarka opublikowała w mediach społecznościowych ślubne zdjęcie ze swoim partnerem. Jak się okazało, była to tylko prowokacja podyktowana promocją filmu. Jak teraz tłumaczy się z tej wpadki?

  Rozpoczęły się zdjęcia do pierwszego filmu na podstawie serii erotycznych powieści Blanki Lipińskiej. Jakiś czas temu autorka pokazała na Instagramie aktora, który wcieli się w postać Massimo. Nie ujawniła jednak jego tożsamości, a w obiektywie widać było tylko część twarzy przystojnego mężczyzny. Według „Super Expressu” to 28-letni Michele Morrone. Co na to Blanka Lipińska?

  Pierwszy Dzień Wiosny to także Dzień Wagarowicza. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska postanowiła sprawdzić, czy nasze gwiazdy zrywały się z lekcji, nie tylko 21 marca. Czy był szczere w rozmowie z Agnieszką? ;)

  Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Anną Lewandowską i jej bratem - Piotrem Stachurskim, który jest scenografem i malarzem, by wspólnie przygotować świąteczne pierniki. Jak wyglądały święta w ich domu? Czy byli zgranym rodzeństwem?

  Polską kandydatką do korony Miss Universe jest Magdalena Swat. Zobaczcie kreacje Magdy przygotowane na finał konkursu, który odbędzie się w Tajlandii.

  Wczoraj odbyła się uroczysta premiera nowej polskiej komedii świątecznej "Miłość jest wszystkim". Na imprezie promującej film pojawiła się Aleksandra Adamska i Mateusz Damięcki. Kto jeszcze? Co według przybyłych gwiazd jest siłą tej produkcji? Rozmawiała z nimi reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Kasia Nosowska w swojej najnowszej trasie koncertowej występuje razem ze swoim synem Mikołajem Krajewskim. Skąd taki pomysł? I jakie to uczucie występować na jednej scenie ze swoim dzieckiem? Czy Mikołajowi spodobał się pomysł artystycznej współpracy z mamą? Czy nie bał się oskarżeń o nepotyzm? Z Kasią i Mikołajem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Byliśmy na planie świątecznego spotu Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, w którym gwiazdy pokazują, jak niewiele potrzeba, by zapewnić piękne święta potrzebującym dzieciom. Jak możemy im pomóc? Z Anną Dereszowską, Natalią Kukulską, Andrzejem Wroną, Zygmuntem Chajzerem i Wojciechem Mecwaldowskim rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W wywiadzie, który ukazał się kilka dni temu, Weronika Rosati opowiedziała dużo o swoim życiu prywatnym oraz o trudach samotnego macierzyństwa: "Jestem samotną matką, ale nie jestem samotną matką z wyboru. (...) Może to jest dobrze, że ja nie znam sytuacji, w której jest pełna rodzina, w której jest mężczyzna, który pomaga przy dziecku i jest wsparciem, a z drugiej strony jest to smutne, bo nigdy tego nie zaznałam". Co skłoniło aktorkę do tak obszernej i szczerej rozmowy?

  Paparazzi towarzyszą Małorzacie Rozenek-Majdan niemal na każdym kroku. Ostatnio fotoreporterzy zrobili Małgosi zdjęcie przed kliniką in vitro. Czy są to dla niej sytuacje niezręczne? Jak Rozenek-Majdan radzi sobie z zainteresowaniem mediów? i jak na jej nową fryzurę zareagowali najbliżsi? Z Małgorzatą Rozenek-Majdan rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Byliśmy na uroczystej premierze drugiej części hitowej komedii romantycznej "Planeta Singli 2". Film na ekrany kin wejdzie już w piątek. Z odtwórcami głównych ról rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ten rok był dla Edyty Górniak rokiem skrajności. Obfitował w piękne momenty związane z życiem zawodowym, ale też nie zabrakło trudnych chwil w sferze osobistej. Do tych ostatnich należało między innymi poronienie. Kto ją wspierał w tym trudnym czasie? Co jeszcze utraciła w tym roku? Skąd czerpie siłę, by móc się podnieść po ciężkich przeżyciach? O czym wokalistka marzy? Edyta przeniosła się ze Stanów Zjednoczonych do Polski, ponieważ jej syn rozpoczął w naszym kraju edukację w szkole wojskowej. Czy zastanawiała się, dlaczego Allan wybrał taki właśnie kierunek? 14 listopada wokalistka skończy 46 lat. Gdzie zamierza świętować swoje urodziny? O pięknych i trudnych momentach mijającego roku Edyta rozmawiała z reporterką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską.

  Już za kilka dni Miss Polonia 2017 Agata Biernat leci do Chin na finał Miss World, który odbędzie się 8 grudnia. Dziewczyny podczas miesięcznego zgrupowania przebierają się aż dwa razy dziennie, a więc nasza Miss musi zabrać ze sobą aż 60 kreacji. Kto projektuje jej suknie na zgrupowanie? I w jakiej kreacji wystąpi podczas finału? Z Agatą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Poprzednia płyta Agnieszki Chylińskiej "Forever child" była bardzo osobista. Artystka przyznała, że zaliczyła na niej ostry wiraż. Czy to samo może powiedzieć o swojej nowej płycie "Pink Punk"? Z Agnieszką Chylińską rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dominika Gwit jest ostatnio bardzo zapracowana. Agnieszce Jastrzębskiej udało się wyciągnąć Dominikę na krótką rozmowę. Aktorka opowiedziała między innymi, jak poznała swojego męża. Czy oswoiła się z tym, jakie ostatnio wzbudza emocje? Jak radzi sobie z hejtem? Dominika zdradziła też, że mierzy z się z problemami zdrowotnymi.

  Polska komisja oscarowa zdecydowała, że polskim kandydatem do Oscara w kategorii najlepszego filmu nieanglojęzycznego będzie "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego. Trzymamy kciuki!

  Byliśmy z kamerą na corocznym spotkaniu filmowym organizowanym przez TVN na Festiwalu w Gdyni. Tutaj pojawiają się największe nazwiska polskiego kina i to tu stacja zapowiada swoje produkcje filmowe i serialowe. W tym roku to aż 6 filmów i 10 seriali. Jak zaznaczył dyrektor programowy TVN Discovery Edward Miszczak, TVN stał się prawdziwym domem produkcyjnym. Jakie produkcje zobaczymy w tym sezonie? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ubiegłoroczna laureatka nagrody "Kobieta Roku Glamour" - mistrzyni MMA - Joanna Jędrzejczyk, wręczała nagrodę tegorocznej laureatce - trenerce fitness i mistrzyni Polski i Europy w pole sport - Kasi Bigos. Za co Joanna podziwia Kasią? Czym zaimponowała jej trenerka fitness: "Wielki szacunek dla niej, za tę odwagę i brak wstydu, takie przełamanie barier. Pokazała jak silną jest kobietą i mamą". Zobaczcie rozmowę Agnieszki Jastrzębskiej.

  Ruszył 3. sezon serialu "Diagnoza", a w nim nowa intryga i nowe wątki. Czy widzowie dowiedzą się jeszcze więcej o wspólnej przeszłości Anny Nowak (Maja Ostaszewska) i Jana Artmana (Adam Woronowicz)? Czy Danuta Stenka, która dołączyła do ekipy "Diagnozy" polubiła graną przez siebie postać - twardo stąpającą po ziemi panią ordynator? Produkcja serialu przygotowała w tej edycji niespodziankę, która ma zaskoczyć widzów. Czy reporterce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej udało się wyciągnąć choć ułamek tej tajemnicy?

  Na Balu Nocy Letniej Martyna Wojciechowska po raz pierwszy oficjalnie pojawiła się w towarzystwie swojego partnera Przemka Kossakowskiego. Dlaczego zdecydowali się przyjść razem właśnie na tę imprezę? Zdają sobie sprawę, że wiele osób kibicuje ich związkowi? Czy para planuje dzieci? Rozmawiała z nimi reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Bal Nocy Letniej Fundacji TVN "Nie jesteś sam" to największe wydarzenie charytatywne i towarzyskie sezonu. Dlaczego jest taki wyjątkowy? Co w tym roku pojawiło się na aukcji? Jakie kreacje miały na sobie przybyłe na bal gwiazdy? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na balu Fundacji TVN "nie jesteś sam" po raz pierwszy, oficjalnie, mieliśmy okazję spotkać Omenę w towarzystwie jej ukochanego - Rafała Brzoski. Zobaczcie o czym rozmawiali z Agnieszką Jastrzębską.

  Byliśmy na premierze filmu "Juliusz". Jak mówi odtwórca roli głównej Wojciech Mecwaldowski, "Juliusz" to komedia o inteligentnym poczuciu humoru. Jak aktor wspomina pracę na planie? W obsadzie filmu zobaczymy również Jana Peszka i Rafała Rutkowskiego. Główną rolę kobiecą powierzono zaś Annie Smołowik. Jak wyglądał casting do "Juliusza"? Czy między aktorami od razu zaiskrzyło? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Zakończył się filmowy festiwal w Wenecji. Złoty Lew trafił w ręce Alfonso Cuarona za film "Roma". Jednak największe emocje wywołała Tonia Star, która na czerwonym dywanie pojawiła się bez bielizny. O tym, kim jest aktorka w czerwonej sukience w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała Agnieszka Jastrzębska.

  Za nami kolejny Wielkie Mecz. Wczoraj na stadionie Legii drużyna TVN zmierzyła się z reprezentacją WOŚP-u. Na boisku emocje sięgały zenitu. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej udało się zajrzeć nawet do szatni naszych piłkarzy. Jaki był wynik końcowy? Kto strzelił bramkę dla TVN? Jak w roli WAGs czuły się Małgorzata Rozenek-Majdan i Julia Wieniawa?

  Aktorka Małgorzata Kożuchowska obchodziła niedawno dziesiątą rocznicę ślubu. - Jestem z tego dumna, że nam się udało, że się kochamy, że jesteśmy razem, że mamy rodzinę, że mamy syna - zdradziła dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Co jej jeszcze powiedziała na temat rocznicy ślubu i swojego związku? Jak uczciła z mężem tę okrągłą rocznicę? Zobaczcie!

  Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy, podczas jednej z imprez, czy powrót na salony po wakacjach jest dla nich łatwy, czy trudny? Co powiedziały jej: Agnieszka Woźniak-Starak, Agnieszka Jabłczyńska, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Warnke, Natasza Urbańska, Julia Wieniawa i Natalia Siwiec?

  Aktorka Katarzyna Warnke swoje ciało pokryła obraźliwymi hasztagami i tak przyszła na jedną z imprez. Czemu miał służyć ten performance? O to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Katarzynę.

  Co słychać u Agnieszki Woźniak-Starak? Co robiła w wakacje? Dlaczego zdecydowała się na obóz treningowy z Anną Lewandowską? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W programie "Ameryka Express", którego pierwszy odcinek zobaczycie już jutro, udział wzięła aktorka Aleksandra Domańska. W podróż pojechała z bratem Dawidem. Dziennikarce Agnieszce Jastrzębskiej opowiedziała o swoich wrażeniach i innej twarzy, którą pokaże w programie.