życzenia

  życzenia

  Dzień Nauczyciela to potoczna nazwa Dnia Edukacji Narodowej. 14 października placówki związane z edukacją celebrują swoje święto. Jest to okazja do nagradzania wyróżniających się nauczycieli i pracowników niepedagogicznych. Uczniowie składają życzenia swoim nauczycielom. Jakie złożyć życzenia na Dzień Nauczyciela? Sprawdź nasze propozycje.

  Zmiana pracy lub odejście na emeryturę to dobry czas, żeby pokazać współpracownikom czy szefowi, że wspólne chwile spędzone w firmie były naprawdę miłe. W takich sytuacjach warto złożyć życzenia na pożegnanie z pracy. Czasem dodatkowo kupuje się również prezent lub organizuje przyjęcie, jednak to właśnie piękne kartki okolicznościowe z wyjątkowym cytatem lub wierszykiem zostają zwykle na całe lata. Sprawdź, czego życzyć na pożegnanie z pracy kolegom i koleżankom, a także przełożonemu.

  Dziesięć miesięcy wytężonej nauki i ciężkiej pracy, to spore obciążenie dla uczniów i nauczycieli. Dwa miesiące odpoczynku należy się jednym i drugim. Czego życzyć im na wakacje?

  Śmieszne albo poważne. Recytowane, pisane czy śpiewane. Najważniejsze, żeby były szczere, serdeczne i płynące prosto z serca. Życzenia na Dzień Ojca mogą być składane niezależnie od tego, czy dziecko jest małe czy już całkiem dorosłe. Podpowiadamy, jak je ułożyć.

  Sakrament pierwszej komunii świętej to wyjątkowa chwila dla dzieci i rodziców. Bliscy często zastanawiają się, jakie życzenia komunijne złożyć, aby przekazać wszystkie emocje, a przy tym zawrzeć w nich sens całej uroczystości. Piękne życzenia komunijne wcale nie muszą być długie. Najważniejsze, żeby były wybrane dla konkretnego dziecka i sprawiały mu radość. Czego życzyć na pierwszą komunię?

  Dzień Matki obchodzimy 26 maja. Wiele osób czuje, że złożenie naprawdę pięknych życzeń to prawdziwe wyzwanie. Jak w kilku słowach pomieścić tyle uczuć, wdzięczności i miłości? Tego dnia naprawdę warto zadbać o mamy i o to, aby poczuły się doceniane i kochane. Zobacz, jakie prezenty warto kupić oraz wybierz najpiękniejsze życzenia dla mamy.

  Przejście na emeryturę dla wielu osób wiąże się z ważnymi zmianami w życiu. Jeśli Twój współpracownik lub przełożony odchodzi z pracy, warto przygotować dla niego coś specjalnego, co pomoże mu zapamiętać wspólnie spędzony czas i miło Cię wspominać. Upominki i życzenia są niezwykle miłą pamiątką również dla bliskich osób, które już żegnają się z pracą. Sprawdź, czego życzyć z okazji przejścia na emeryturę. Wybierz najpiękniejsze życzenia dla policjanta, nauczyciela i księgowej.

  Najpiękniejsze życzenia imieninowe wcale nie muszą być długie. Ważne, aby zawierały kwintesencję tego, co chce się wyrazić, i płynęły prosto z serca. Śmieszne życzenia imieninowe mają natomiast wprawić solenizanta w dobry humor.

  Życzenia noworoczne wysyłane bliskim mogą mieć różną formę. Prócz klasycznego "Szczęśliwego Nowego Roku!" można dodać kilka słów oraz noworoczną e-kartkę. Poznaj i pobierz darmowe propozycje przygotowane specjalnie na nowy, 2022 rok.