życzenia

  Można to zrobić na kilka sposobów.

  Pierwsza rocznica ślubu nazywana jest papierową. Dla małżonków jest ona zazwyczaj bardzo ważna. Warto z tej okazji złożyć najlepsze życzenia – zarówno sobie nawzajem, jak i parom, które znamy, a które taką rocznicę właśnie obchodzą.

  Film rozczulił fanów.

  Bohaterka programu "Królowe życia" opublikowała kilka rodzinnych zdjęć i złożyła wzruszające życzenia.

  "Pamiętajcie, że jutro jest Dzień Ojca".

  Życzenia dla żołnierza złożone w ważnym dla niego dniu na pewno sprawią mu wiele radości. Żołnierze wykonują ciężką pracę i poświęcają się dla ojczyzny, dlatego warto o nich pamiętać zarówno w czasie ich prywatnych świąt (imienin, urodzin), jak i w dniu Święta Wojska Polskiego czy Dniu Weterana.

  Jak przygotować życzenia na parapetówkę?

  Nie jest ważne, którą rocznicę ślubu się obchodzi. W tym dniu istotne jest jedynie to, aby okazać osobie, którą się kocha, swoje uczucia. Życzenia na rocznicę ślubu można wyrazić w wielu formach.

  W Polsce Dzień Mężczyzny obchodzony jest 10 marca. Jest on nieco innym świętem niż celebrowany w październiku Dzień Chłopaka. W każdy z tych dni warto złożyć panom życzenia, np. rymowane czy w formie wiersza.

  "Jeśli chcesz go docenić, okazuj mu to codziennie".

  Pobierz i wyślij kartkę walentynkową

  Katarzyna Pietras świętuje 40. urodziny. Z tej okazji Beata Kozidrak publicznie złożyła córce życzenia. We wzruszającym poście odniosła się do przeszłości. "Bezwarunkowa miłość do Ciebie pozwoliła mi spojrzeć na wszystko wrażliwym sercem" – napisała ikona polskiej sceny.

  Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska tworzą jeden z najbardziej lubianych duetów programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Charyzmatyczne przyjaciółki od lat dbają o to, by widzowie nie mogli narzekać na nudę. Z okazji Mikołajek gwiazdy stacji TTV przygotowały dla swoich fanów niespodziankę.

  Tom Hanks to jeden z nielicznych aktorów światowej klasy z nieskazitelną opinią. Dwukrotny zdobywca Oscara zaskoczył parę kobiet, które świętowały w gronie najbliższych swój ślub. Artysta nie pierwszy raz zrobił niespodziankę młodej parze. “To była wisienka na torcie”.

  Przygotowując prezent i kartkę urodzinową dla dziecka, warto dobrze przemyśleć, jaki tekst na niej wpisać. Powinien być przede wszystkim krótki i zrozumiały oraz dobrze dopasowany do wieku. Życzenia urodzinowe dla dzieci na 2 latka i 12 lat w oczywisty sposób będą się od siebie różnić. Jakie będą najlepsze?

  Dzień Nauczyciela to potoczna nazwa Dnia Edukacji Narodowej. 14 października placówki związane z edukacją celebrują swoje święto. Jest to okazja do nagradzania wyróżniających się nauczycieli i pracowników niepedagogicznych. Uczniowie składają życzenia swoim nauczycielom. Jakie złożyć życzenia na Dzień Nauczyciela? Sprawdź nasze propozycje.

  Piękne życzenia urodzinowe mogą mieć kilka form. Zawsze dobrym pomysłem są te autorskie, ale równie dobrze sprawdzą się na tę okazję te gotowe, np. w formie wierszyków czy sentencji.

  Początek roku szkolnego, koniec roku, liczne wyróżnienia w konkursach, pasowanie – w kalendarzu szkolnym uczniowie mają sporo istotnych wydarzeń. Dlatego warto poznać przykłady życzeń dla ucznia, które przydadzą się na każdą okazję.

  Zmiana pracy lub odejście na emeryturę to dobry czas, żeby pokazać współpracownikom czy szefowi, że wspólne chwile spędzone w firmie były naprawdę miłe. W takich sytuacjach warto złożyć życzenia na pożegnanie z pracy. Czasem dodatkowo kupuje się również prezent lub organizuje przyjęcie, jednak to właśnie piękne kartki okolicznościowe z wyjątkowym cytatem lub wierszykiem zostają zwykle na całe lata. Sprawdź, czego życzyć na pożegnanie z pracy kolegom i koleżankom, a także przełożonemu.

  Dziesięć miesięcy wytężonej nauki i ciężkiej pracy, to spore obciążenie dla uczniów i nauczycieli. Dwa miesiące odpoczynku należy się jednym i drugim. Czego życzyć im na wakacje?

  Śmieszne albo poważne. Recytowane, pisane czy śpiewane. Najważniejsze, żeby były szczere, serdeczne i płynące prosto z serca. Życzenia na Dzień Ojca mogą być składane niezależnie od tego, czy dziecko jest małe czy już całkiem dorosłe. Podpowiadamy, jak je ułożyć.

  Sakrament pierwszej komunii świętej to wyjątkowa chwila dla dzieci i rodziców. Bliscy często zastanawiają się, jakie życzenia komunijne złożyć, aby przekazać wszystkie emocje, a przy tym zawrzeć w nich sens całej uroczystości. Piękne życzenia komunijne wcale nie muszą być długie. Najważniejsze, żeby były wybrane dla konkretnego dziecka i sprawiały mu radość. Czego życzyć na pierwszą komunię?

  Dzień Matki to jedno z piękniejszych świąt, kiedy to dzieci w ramach wdzięczności obdarowują swoje rodzicielki prezentami oraz okazują im miłość. Nasz reporter Robert Stockinger wybrał się do jednego z warszawskich przedszkoli i podpytał maluchy, co przygotowały na ten wyjątkowy dzień.

  Dzień Matki obchodzimy 26 maja. Wiele osób czuje, że złożenie naprawdę pięknych życzeń to prawdziwe wyzwanie. Jak w kilku słowach pomieścić tyle uczuć, wdzięczności i miłości? Tego dnia naprawdę warto zadbać o mamy i o to, aby poczuły się doceniane i kochane. Zobacz, jakie prezenty warto kupić oraz wybierz najpiękniejsze życzenia dla mamy.

  Życzenia dla męża od żony mogą być wypowiedziane na szereg różnych sposobów. Te na wesoło na pewno wywołają salwy śmiechu, zaś te prosto z serca wzruszą do łez.

  Dorota Gardias nie zapomniała o Dniu Mężczyzn. Dziennikarka w kilku mocnych zdaniach wypunktowała, za co jest im wdzięczna. Nie zabrakło wzmianki o egoizmie. Co jeszcze prezenterka docenia u płci przeciwnej?

  W Dzień Mężczyzny Paulina Krupińska-Karpiel zaskoczyła fanów publikując na swoim Instagramie kilka wyjątkowo odważnych zdjęć. Są one ilustracją do życzeń, które prowadząca Dzień Dobry TVN złożyła z okazji Dnia Mężczyzny.

  Tomasz Karolak na Instagramie złożył życzenia z okazji Dnia Kobiet. Opublikował zdjęcie, na którym on sam przebrany jest za kobietę. Fanki nie kryją zachwytu nowym wcieleniem aktora.

  Kwiaty, drobne upominki i życzenia na Dzień Kobiet to tradycyjny zestaw prezentów, który panie otrzymują od mężczyzn z okazji swojego święta. Przyjrzyjmy się, skąd wziął się ten obyczaj i jakimi życzeniami na Dzień Kobiet możemy uszczęśliwić nasze partnerki.

  Dzień Babci i Dzień Dziadka obchodzimy w styczniu. To świetna okazja, żeby złożyć życzenia naszym ukochanym dziadkom, a także pokazać im, jak bardzo ich kochamy i jak ważne miejsce zajmują w naszym życiu. Jeśli nie macie pomysłu na życzenia czy wierszyk, mamy dla was kilka propozycji.