Gwiazdy

Marcin Prokop próbuje swoich sił w skokach narciarskich

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Kamil Piklikiewicz/East NewsMarcin Prokop

Trwa Puchar Świata w skokach narciarskich. Gospodarz Dzień Dobry sam postanowił "spróbować" swoich sił w tej dyscyplinie sportowej i za pośrednictwem Facebooka zwrócił się do Kamila Stocha. - Brawo Marcin! - komentują internauci.

Marcin Prokop skacze

Puchar Świata 2021/2022 ruszył w listopadzie, natomiast zakończy się w marcu. Cała Polska trzyma kciuki za naszych skoczków, a Marcin Prokop pozazdrościł sportowcom i urządził własne zawody. Prowadzący Dzień Dobry TVN zamieścił w mediach społecznościowych nagranie, na którym widzimy jak skacze.

Kamil Stoch pożycz narty, spróbuję

Wyczyn Marcina doczekał się wielu komentarzy. Dziennikarz znany jest ze swojego wysokiego wzrostu i fakt ten nie umknął jego fanom. - "Masz tak długie nogi, że Ci narty niepotrzebne", "Brawo Marcin! Pięknie skok ustany", "Sędziowie oszaleli - pierwszy raz w historii skoków narciarskich", "Nad lądowaniem musisz popracować. Na dwie nogi i bez telemarku", "Piękne wybicie" - czytamy.

Zobacz wideo: Skoki narciarskie to ulubiony sport Polków. Gwiazdy kibicują naszym skoczkom

Skoki narciarskie to ulubiony sport Polaków. Gwiazdy kibicują naszym skoczkom
Skoki narciarskie to ulubiony sport Polaków. Gwiazdy kibicują naszym skoczkomGwiazdy kochają skoki narciarskie. Agnieszka Kotońska, Przemek Kossakowski i Robert Korzeniowski powiedzieli, dlaczego uwielbiają je oglądać.

Puchar Świata w skokach narciarskich

Niestety utytułowany skoczek Kamil Stoch jeszcze nie odniósł się do nagrania Marcina Prokopa, ale nie ma co się dziwić, bo nasi sportowcy już przygotowują się do kolejnego konkursu. Z Wisły zawody przeniosą się do Klingenthal. Jak poradzą sobie reprezentanci Polski?

Śledź poczynania skoczków na kanałach i platformach TVN Grupa Discovery. Wszystkie zawody rozgrywane poza Polską transmitowane są w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze, a kwalifikacje oraz konkursy w Zakopanem - w Eurosporcie 1 i Playerze

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego:  Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości