Gwiazdy

Basia Pasek wspomina ostatnie 10 lat swojego życia. "Żaden z wielkich problemów i dramatów z tamtych lat już nie istnieje"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Basia Pasek

Barbara Pasek podsumowała minioną dekadę swojego życia. Jak przyznała, czas wiele zmienił, a wszelkie problemy, które wtedy wydawały się nie do opanowania, magicznie usunęły się w cień. "Pewni ludzie pozostają niezmienni i to jest najpiękniejsze" – podkreśliła dziennikarka w opublikowanym w sieci poście.

Basia Pasek i jej ostatnie 10 lat życia

Basia Pasek z okazji 10-lecia działalności polskiego projektanta Roberta Kupisza wróciła wspomnieniami do przeszłości. Dziennikarka opublikowała zdjęcie z magicznego eventu, a następnie nawiązała do swojego życia prywatnego. Jak przyznała, dokładnie dekadę temu była w zupełnie innym miejscu, miała inne problemy i troski. To właśnie wtedy zaczynała się jej przygoda z pracą w mediach.

Dokładnie 10 lat temu zaczynałam pracę w roli reporterki na czerwonych dywanach - ależ to są wspomnienia!!! Po 10 latach jestem w totalnie innym miejscu, inną osobą, robię inne rzeczy niż wtedy, natomiast pewni ludzie pozostają niezmienni i to jest najpiękniejsze. Wiecie, co jeszcze jest fajne, patrząc 10 lat do tyłu? Żaden z wielkich problemów i dramatów z tamtych lat już nie istnieje. Pocieszające prawda? Jakie są Wasze wspomnienia?

– czytamy na Instagramie.

Basia Pasek podsumowuje 10 lat

Pod postem dziennikarki natychmiast pojawiło się wiele komentarzy. Fani opowiadali swoje historie i przyznali, że choć 10 lat brzmi tak niewinnie, w tym czasie życie zmienia się diametralnie. Dojrzewamy, starzejmy się, rozwijamy, doświadczmy, a przede wszystkim przeżywamy nowe przygody, które zostają w naszej pamięci na zawsze.

"Wyglądasz przepięknie i masz absolutną rację! Z czasem niektóre problemy są (nawet nie wydają się być) śmieszne". "Te magiczne 10 lat. To jest cudowne, dostrzec jak bardzo przez te lata się zmieniliśmy". "U mnie wydarzyło się wiele, a czuję, że życie dopiero się zaczyna" - pisali internauci.

Zobacz wideo: Basia Pasek i jej książka napisana z potrzeby serca

Zobacz także:

Osi Ugonoh z "Top Model" o korzeniach, rodzinie i rasizmie: "Chodzi o to, by celebrować różnorodność"

Marlena z "40 kontra 20" wyszła za mąż mając 19 lat. Decyzja o rozwodzie nie była łatwa. "Jestem rozliczona z przeszłością"

Weronika Rosati opublikowała zdjęcie w stroju kąpielowym. Fani: "Seksowna mama"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości