przeszłość

  przeszłość

  Kinga Korta i Helena Deeds prowadzą dzisiaj bardzo wystawne życie. Obie są kobietami sukcesu i mogą pozwolić sobie na luksus. Nie zawsze jednak w ich życiu było kolorowo. Zanim stały się "Żonami Hollywood" prowadziły przyziemne życie. - Moja historia nie była historią Kopciuszka, bo wszyscy byli równi - powiedziała Kinga. - Jak jesteś dzieckiem, nie czujesz, że jesteś biedny - dodała Helena.

  Agnieszka Chylińska coraz chętniej wraca do przeszłości i dzieli się z fanami osobistymi historiami. Niedawno popularna artystka przyznała, że przez wiele lat mieszkała w kawalerkach i żyła w przeświadczeniu, że nic więcej jej się nie należy. "Dopiero gdy pojawiły się moje dzieci, zaczęłam dla nich walczyć o własne miejsce, o własne meble i o to, żeby było ładnie" - czytamy

  Ta historia to prawdziwy dowód na to, że stara miłość nie rdzewieje, a lockdown i pandemia może być szansą na nowe życie. Justyna i Krzysiek poznali się, gdy ona miała 15 lat, on 17. Pierwsza miłość, pierwsze złamane serce i pierwsze rozczarowanie. Po 29 latach mężczyzna postanowił odnaleźć kobietę, a splot wydarzeń ułożył się w niesamowitą historię niczym z filmu romantycznego. Nam para opowiedziała o krętej drodze, która ostatecznie zaprowadziła ich do urzędu stanu cywilnego.

  Choć ostatnio Jakob Kosel skupia się na wychowywaniu dziecka oraz opieką nad partnerką, tęskni za swoją pracą. W mediach społecznościowych opublikował właśnie zdjęcie z wybiegu i zaskoczył fanów. Internauci twierdzą, że kilka lat temu nie przypominał samego siebie.

  Gracja Kalibabka była uczestniczką ostatniej edycji "Top Model". Mimo tego, że odpadła w 7. odcinku, wywołała wielkie emocje wśród widzów. Wszystko za sprawą przeszłości jej ojca, Jerzego Kalibabki. Choć przez chwilę wahała się, czy innych nie interesuje bardziej jego historia, niż ona sama, teraz zdaje sobie sprawę, że ma predyspozycje do wykonywania zawodu modelki. Co planuje?

  Jeden z amerykańskich tabloidów zasugerował, że w przeszłości Melania Trump świadczyła usuługi nie tylko modelingowe... Pierwsza Dama USA poszła więc do sądu. Czy wygrała sprawę? O tym w Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Marcin Prokop napisał książkę, która zabiera nas w podróż do czasów jego dzieciństwa. Zapraszamy do obejrzenia reportażu Ludwika Lisa w którym, Marcin Prokop opowiada m.in.: jak zrodził się pomysł napisania tej książki, jak wyglądał jego najnowocześniejszy komputer i czym różnią się kozaki damskie od oficerskich! W studiu, autor, zdradził nam czy historie opisanie w książce są autentyczne!

  Witajcie w latach 80. XX w. Zaprasza dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer. Kto żył w tych latach zapewne otrze łzę, być może uśmiechnie się pod nosem i z rozmarzeniem wróci myślami do przeszłości, a ten, kto urodził się pod koniec lat 90. XX w. otworzy szeroko oczy i pokręci z niedowierzaniem głową. Zapnijcie pasy. Ruszamy w podróż do przeszłości.

  Dzięki nim turyści przyjeżdżający do Krakowa mogą przenieść się w czasie i poczuć na własnej skórze, jak żyło się ludziom w PRL-u. Razem z Crazy Guides, w Nowej Hucie, Dorota Wellman na chwilę przeniosła się w czasy PRL. Czy to była podróż sentymentalna? A czy Wy tęsknicie za PRL-em? Od kogo Dorota dostała goździki? Czy podróż trabantem była emocjonująca? Jak smakuje kawa "plujka" i, jak zareagowała Dorota Wellman na widok meblościanki?

  Kulinarną podróż w przeszłość zaproponowała w kuchni Dzień Dobry TVN blogerka kulinarna Agata Jędraszczak. Znacie te przepisy?