Gwiazdy

Za co Bartek Jędrzejak lubi swoją pracę? Odpowiedzi udzielił, zamieszczając zabawne nagranie

Gwiazdy

Aktualizacja:
Kamil Piklikiewicz/East News

Bartek Jędrzejak jest jednym z najbardziej lubianych prezenterów. Z Dzień Dobry TVN od lat przemierza z kamerą Polskę i zapowiada pogodę z różnych zakątków. A za co szczególnie lubi swoją pracę? Na to pytanie odpowiedział na swoim profilu na Instagramie.

Bartek Jędrzejak o swojej pracy

Widzowie Dzień Dobry TVN pokochali Bartka Jędrzejaka w roli prezentera telewizyjnego. Jak sam przyznał, często zadają mu pytania: "Za co lubi swoją pracę?" oraz "Czy mu się nie nudzi?". Nasz dziennikarz postanowił teraz odpowiedzieć na nie na instagramowym profilu.

- O nudzie nie ma mowy – rozpoczął.

- Do każdego wejścia na żywo zawsze dobrze się przygotowuję. Zrobione próby, umówieni goście, gotowy scenariusz. Możesz być przygotowany najlepiej na świecie, a i tak do końca nie wiesz, co się wydarzy – dodał.

Słowa te potwierdza zabawne wideo, które dołączył do postu. Widzimy na nim, jak podczas relacji za jego głową rozbija się samolot skonstruowany przez studentów.

- Takie oto zaskoczenie. Ojjjjjjjjjj i Łup. Z tego wejścia śmiali się nawet w programach za oceanem. Zrobili mu specjalną oprawę. Czuje, że to dobry znak w drodze po Oscara. Za to właśnie lubię, bo You never know! – wyjawił pogodny prezent.

Nagranie Leslie Lopez hitem Internetu

I właśnie to są uroki pracy w telewizji. Ostatnio cały świat obiegło nagranie Leslie Lopez, prezenterki stacji ABC7, która zapowiadała na żywo pogodę ze swojego domu w Los Angeles. Stało się ono prawdziwym hitem, bo w pewnym momencie pojawił się jej 10-miesięczny synek Nolan, który przytulił się do nogi swojej mamy. Dziennikarka przerwała program i wzięła dziecko na ręce. Widok ten rozczulił widzów.

Sytuacja ta potwierdza, że prezenterzy pogody nieraz muszą się zmierzyć z nie lada wyzwaniem oraz panującymi warunkami, ale w końcu to oni słyną - z pogody ducha.

Bartek Jędrzejak nominowany do Telekamery 2021

Powracając do naszego prezentera pogody, przypominamy, że Bartek Jędrzejak i Marcin Prokop zostali nominowani. Bartek w kategorii – prezenter pogody, a Marcin – osobowość telewizyjna. Widzowie na swoich faworytów mogą głosować do 11 lutego 2021 roku, wysyłając SMS albo oddając głos przez stronę internetową plebiscytu.

Trzymamy kciuki za naszych wspaniałych prezenterów!

Więcej informacji tutaj: Telekamery 2021: Wśród nominowanych Marcin Prokop i Bartek Jędrzejak. Jak głosować na swoich faworytów?

Zobacz też:

Zobacz wideo: Bartek Jędrzejak i jego pierwszy raz na łyżwach

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości