Telekamery

  Telekamery

  Telekamery 2021 rozdane. W kategorii "Najlepszy prezenter pogody" bezkonkurencyjny okazał się Bartek Jędrzejak, doskonale znany widzom Dzień Dobry TVN. To oni w głosowaniu uznali, że złota statuetka powinna trafić właśnie do niego. W kategorii "Prezenter informacji" zwyciężył Piotr Kraśko, za "Osobowość telewizyjną" nagrodzono Przemka Kosakowskiego, a za najlepszy serial uznano "BrzydUlę2".

  Wczorajszy wieczór należał do telewizji TVN. Gwiazdy i produkcje stacji zdobyły Telekamery w głównych kategoriach. Najlepszą aktorką została Maja Ostaszewska, odtwórczyni głównej roli w także nagrodzonym serialu "Diagnoza". Martyna Wojciechowska już po raz trzeci zdobyła Telekamerę w kategorii "Osobowość telewizyjna". Weteranką Telekamer jest również Anita Werner - laureatka Telekamery w kategorii "Prezenter informacji". Statuetkę w kategorii "Nadzieja telewizji" otrzymał nasz redakcyjny kolega Filip Chajzer. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: Anitę Werner, Martynę Wojciechowską i Adama Woronowicza. Czym jest dla nich ta nagroda?

  Teraz będziemy się chwalić. Nasi redakcyjni koledzy - Filip Chajzer i Bartek Jędrzejak - są nominowani w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia 2018. Filip Chajzer w kategorii: Nadzieja telewizji, a Bartek Jędrzejak w kategorii: Prezenter Pogody. Jakie to uczucie być nadzieją telewizji? Co sprawia, że ciągle im się chce i za co lubią swoją pracę? Skąd w Filipie Chajzerze tyle energii? Kim chciał być mały Filip? Dlaczego Bartek Jędrzejak cieszy się, że nie dostał się do szkoły aktorskiej? O czym marzy Chajzer, a o czym Jędrzejak? Czy zagłosowali już na siebie? :-)

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer został nominowany w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia 2018 w kategorii: Nadzieja telewizji. Głosowanie, za pomocą SMS-ów, potrwa do 25 stycznia 2018 roku. Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Telekamer odbędzie się 12 lutego 2018. My już zagłosowaliśmy, a Wy? :-)

  Wśród nominowanych do Telekamer 2016, plebiscytu tygodnika "Tele Tydzień", znaleźli się dziennikarze i prezenterzy TVN oraz aktorzy, grający w popularnych serialach naszej stacji. Zobaczcie, kto dostał nominację. Przypominamy, żegłosowanie trwa do 4 lutego.

  Jarosław Kuźniar odebrał Telekamerę dla najlepszego prezentera informacji. Jednak mało wiemy o jego życiu prywatnym. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała dziennikarza o jego córeczkę, oczko w głowie Jarka, o małą Zosię.

  Agnieszka Dygant na galę Telekamer wybrała obcisłą czarną kreację. Okazuje się, że Agnieszka bardzo lubi takie imprezy, bo na co dzień siedzi w.... No właśnie. Gdzie może siedzieć najpopularniejsza polska aktorka? O tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ewa Farna i partnerka Rafała Sonika, Karolina na galę Telekamer wybrały taką samą kreację. Czy wokalistkę takie sytuacje stresują? Kiedy zdecydowała się w co ubierze się na Telekamery? Czy posiada przymus noszenia różnych kreacji na różne okazje? Zobaczcie - Ewa ma dystans do siebie!

  Agnieszka Chylińska otrzymała Telekamerę 2015 w kategorii Najlepszy juror. Jak wyglądała podczas gali? Ile czasu wybierała suknię? Jak zareagowała na wieść, że została okrzyknięta gwiazdą, która ma najlepszą figurę? Jaka jest jej recepta na szczupłą sylwetkę? Czy nominacja do Telekamery była dla niej ważna? Z artystką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na planie siódmego sezonu Prawa Agaty dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się z Agnieszką Dygant. Niedługo przyjdzie coś, co zaatakuje aktorów. Co to będzie i co się rozrośnie? Agnieszka jest nominowana do Telekamer. Jak ekipa serialu sekunduje aktorce?

  Ten niebieskooki przystojniak z Zielonej Góry to " NASZ pogodynek!" - Bartek Jędrzejak! "Chciałem zostać Tonym Halikiem" - mówi ze śmiechem o dawnych dziecięcych marzeniach. Dziś często podróżuje po Polsce, by swoimi prognozami budzić widzów ‪Dzień Dobry TVN. Chcesz zagłosować na Bartka Jędrzejaka? Wyślij SMS o treści TK.G2 na numer 7265. Koszt SMS-a: 2,46 zł (z VAT)

  Choć, patrząc za okno, wydaje się to bardzo mało prawdopodobne, że już niedługo spadnie śnieg. Prezenter pogody Bartek Jedrzejak, nominowany do Telekamer, przyglądał się wyczynom rowerzystów-akrobatów.

  Już jutro wielki finał programu "Top Model". Czy, jej zdaniem, pomysł by tym razem w programie wystąpili także mężczyźni zdał egzamin, czy ma swojego faworyta i co najbardziej zaskoczyło ją w tej edycji opowiedziała nam, nominowana do Telekamery w kategorii „Juror”, Joanna Krupa!

  Wśród osób nominowanych do Telekamer 2015 znaleźli się nasi redakcyjni koledzy - w kategorii "Prezenter pogody" - Agnieszka Cegielska i Bartłomiej Jędrzejak oraz - w kategorii "Osobowość telewizyjna" - dziennikarze: Marcin Prokop i Szymon Hołownia. Gratulujemy i trzymamy kciuki! :-) Głosowanie trwa tylko do 22 stycznia!

  Kinga Burzyńska na planie serialu "Lekarze" spotkała się z Magdaleną Różczką, Wojciechem Mecwaldowskim i Jackiem Komanem. Gratulujemy "Lekarzom" nominacji do Telekamer 2014.

  Gościem Dzień Dobry TVN była Aimee Mullins, która ma na koncie złote medale olimpijskie, współpracę z najlepszymi projektantami mody i role filmowe. Magazym "People" zaliczył ją do grona 50 najpięknieszych ludzi świata. I nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że Aimee Mullins od drugiego roku życia porusza się za pomocą protez. Co sprowadza modelkę do Polski?

  Znamy już nominacje do tegorocznych "Telekamer". W studiu DzieńDobry TVN gościliśmy dziś nominowanych do telekamer: Roberta Kozyrę, Michela Moran i Marcina Perchucia oraz Katarzynę Madey redaktor naczelną Tele Tygodnia. Jak wybiera się kandydatów do nagród i jak nasi goście odbierają nominację do Telekamer?

  15 lutego wręczone zostały Telekamery Tele Tygodnia! Najlepszą aktorką została Maja Ostaszewska za rolę w serialu "Przepis na życie", najlepszym aktorem Piotr Adamczyk za rolę w serialu... "Przepis na życie", a najlepszym jurorem - Robert Kozyra! Za wyjątkową osobowość telewizyjną doceniono Magdę Gessler. TVN24 został uznany najlepszym kanałem informacyjnym. Gratulujemy!