Gwiazdy

Anna Lewandowska w żałobie. "Jestem wdzięczna za Jej miłość"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Onet.pl
Tomasz Urbanek/East News
Dzien Dobry TVNAnna Lewandowska

Anna Lewandowska przeżywa teraz trudne chwile w swojej rodzinie. W piątek zmarła śpiewaczka Teatru Wielkiego w Łodzi Jolanta Krzywańska, która była babcią żony Roberta Lewandowskiego. O jej śmierci poinformowano za pomocą komunikatu w mediach społecznościowych.

Anna Lewandowska w żałobie

W piątek 25 lutego zmarła Jolanta Krzywańska. Kobieta była mamą realizatorki filmowej Marii Stachurskiej oraz babcią Anny Lewandowskiej. Informacje o jej śmierci przekazano w mediach społecznościowych. - W Dojo Stara Wieś pozostał Twój uśmiech, serce i ciepło... Ś.P. Jolanta Krzywańska 1935-2022. Babcia dla wielu. - czytamy na stronie internetowej obozów, w których Anna Lewandowska organizuje obozy sportowe.

Rozmowy o śmierci

Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?
Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?Dzień Dobry TVN
wideo 2/2

Trenerka miała bardzo dobry kontakt ze swoją babcią. Żona kapitana reprezentacji Polski często zamieszczała z nią wspólne fotografie na swoich kanałach. Kobiety miały ze sobą świetny kontakt, a babcia wspierała Annę. O niezwykłej relacji łączącej może świadczyć m.in. post, jaki Lewandowska zamieściła z okazji dnia babci.

- Z moją Babcią Jolą najlepiej. Jestem wdzięczna za Jej miłość, ogromne doświadczenie i niezwykłe historie, którymi się z nami dzieli i za to, że jest najlepszą Prababcią - czytamy na Instagramie Anny Lewandowskiej.

Jolanta Krzywańska była śpiewaczką Teatru Wielkiego w Łodzi. Kobieta chętnie dzieliła się wspomnieniami z tych czasów na swoim profilu na Facebooku. Jak czytamy w informacji Dojo Stara Wieś, uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą Świętą w jednym z kościołów w Łodzi.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Onet.pl

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości