Gwiazdy

Anna Dereszowska pierwszy raz o trzeciej ciąży. "To trudny moment dla dzieci, które już mamy w rodzinie"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Anna Dereszowska jest w ciąży i już wkrótce na świat przyjdzie jej trzecie dziecko. Aktorka podzieliła się z fanami radosną nowiną poprzez media społecznościowe. Ostatnio też po raz pierwszy po ogłoszeniu ciąży, udzieliła wywiadu reporterowi serwisu dziendobry.tvn.pl Oskarowi Netkowskiemu. Z rozmowy dowiadujemy się, jak czuje się gwiazda oraz jak przygotowuje swoje dzieci na pojawienie się kolejnego członka rodziny.

Anna Dereszowska o trzeciej ciąży

Aktorka wraz z partnerem, Danielem Duniakiem, wychowują dwoje dzieci: Lenę, czyli córkę Anny Dereszowskiej z poprzedniego związku z aktorem Piotrem Grabowskim oraz wspólnego syna, Maksymiliana. Niedawno gwiazda pochwaliła się radosną nowiną. Wkrótce ich rodzina się powiększy.

- To wspaniały czas. Choć wszystkie kobiety w ciąży i mamy wiedzą, że bywa ciężko, szczególnie, gdy ma się dużo zajęć. To też jest taki moment, który jest trudny dla dzieci, które już mamy w rodzinie. Cieszą się, ale to wielki stres dla dziecka, kiedy pojawia się nowy członek w rodzinie - powiedziała Anna Dereszowska w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

- Sytuacja, która była znana i zaakceptowana, w najbliższym czasie się zmieni - to moment, kiedy trzeba wnikliwie przyglądać się swoim dzieciom, czy one mają się dobrze z tym, co się wydarzy i czy rozumieją - dodała.

Anna Dereszowska wraca na plan "Tajemnicy zawodowej"

Gwiazda przeżywa teraz bardzo szczęśliwy czas. Okazuje się, że ciąża nie pokrzyżuje jej planów zawodowych. Wręcz przeciwnie.

- Czuję się bardzo dobrze. Wciąż pracuję. Niedługo spotykamy się na planie kolejnej serii "Tajemnicy zawodowej". Szczęśliwie się składa, że moja bohaterka też jest w ciąży, więc super to pogodziliśmy - przyznała Dereszowska w rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości