Gwiazdy

Anna Dereszowska jest w ciąży. Zdjęcie brzuszka rozczula. "Trójka…. To jest przygoda"

Anna Dereszowska

Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Anna Dereszowska jest w ciąży. Zdjęcie brzuszka rozczula. "Trójka…. To jest przygoda"

Anna Dereszowska

Piotr Molecki/East News

Anna Dereszowska przeżywa teraz wyjątkowo szczęśliwy czas. Aktorka podzieliła się z fanami radosną nowiną - wraz ze swoim ukochanym narzeczonym wyczekują narodzin dziecka. Zdjęcie gwiazdy z wyraźnie zaokrąglonym brzuchem chwyta za serce. Jak na wieść o ciąży zareagowali jej najbliżsi?

Anna Dereszowska - dzieci

Anna Dereszowska wraz z partnerem, Danielem Duniakiem, wychowują dwoje dzieci: Lenę, czyli córkę artystki z poprzedniego związku z aktorem Piotrem Grabowskim oraz wspólnego syna Maksymiliana. 

Teraz gwiazda pochwaliła się radosną nowiną. Wkrótce ich rodzina się powiększy. 

Anna Dereszowska w ciąży

Gwiazda opublikowała pełen radości wpis, w którym przytoczyła reakcje swoich bliskich na wieść o ciąży. Trzeba przyznać, że 6-letni synek ma nie lada poczucie humoru.  

- "To najpiękniejszy dzień w moim życiu" - Lenusia. "A może masz taki brzuch, bo za dużo jesz i przestałaś ćwiczyć z Anną Lewandowską?"Nie Maksiuniu, tam jest mały ludzik. Daniel Dudniak: "A już mięliśmy zacząć podróżować tylko we dwoje". Kocham, kocham, kocham!!! - napisała Anna Dereszowska pod rodzinnym zdjęciem w blasku słońca. 

Anna Dereszowska spodziewa się trzeciego dziecka 

Internauci entuzjastycznie zareagowali na ciążowy post aktorki. Pod wpisem znajdziemy mnóstwo komentarzy z gratulacjami dla Anny i Daniela.  

- "O jejku, jak się Aniu cieszę!". Cudnie, cudnie, cudnie. My za 7 tygodniu powitamy maluszka". "Gratulacje Pani Aniu. Dużo, dużo zdrówka i spokoju".  "Gratulacje! Zdrówka. Trójka…. To jest przygoda".

Redakcja serwisu dziendobry.tvn.pl także przyłącza się do gratulacji. Życzymy dużo sił i samych wspaniałych chwil w oczekiwaniu na przyjście na świat pociechy. 

Zobacz też:

Zobacz wideo: Anna Dereszowska otwiera z narzeczonym nowoczesną agroturystykę. Prace nad projektem pokaże program TVN Style "Budując marzenia"

Co sądzisz o tym artykule?
81
19
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0