ciążowy brzuch

  ciążowy brzuch

  Aleksandra Żebrowska oczekuje narodzin czwartego maleństwa. Wielki dzień nadchodzi dużymi krokami. W związku z tym influencerka opublikowała w mediach społecznościowych odważne zdjęcie, na którym eksponuje ciążowy brzuch i poprosiła fanów o pomoc w doborze imienia dla swojej pociechy. Jakie propozycje mieli internauci?

  Z pozoru niewinne nagranie wzbudziło wśród internautów ogromne emocje.

  Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety. Z takiego założenia wychodzą gwiazdy, które z dumą eksponują zaokrąglone brzuszki w odważnych stylizacjach. W gronie artystek podążających za wyjątkowym trendem znalazły się między innymi Rihanna, Adriana Lima czy Maja Hyży.

  To wyjątkowy czas w życiu Lary Gessler. Wraz z mężem Piotrem Szelągiem czekają na narodziny kolejnego dziecka. Znana restauratorka jest już w drugim trymestrze ciąży. Pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem w bikini, na którym widać jej zaokrąglony brzuch. Fanki są pod wrażeniem, jak pięknie się prezentuje.

  Odważne zdjęcia podzieliły fanów

  Gwiazda z dumą prezentuje okrągły brzuch.

  "Rośnijcie zdrowo".

  Tak aktorka świętuje urodziny córki.

  Sprawa śmierci 30-letniej kobiety w ciąży od kilku dni poruszana jest w mediach, ale także w rozmowach zaniepokojonych Polek. Przedstawiciele świata show-biznesu również nie szczędzą gorzkich słów na temat tragedii, która nigdy nie powinna mieć miejsca. Do dyskusji włączyła się Agnieszka Hyży, która opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie ciążowego brzuszka. Fotografię opatrzyła poruszającym opisem.

  Aleksandra Domańska w wakacje przekazała fanom radosną nowinę. Aktorka spodziewa się dziecka. We wrześniu po raz pierwszy zamieściła w sieci zdjęcie, na którym wyeksponowała duży brzuszek. "Naturalne piękno"- pisali fani.

  Nawet (a może zwłaszcza) w okresie ciąży kobiety chcą czuć się pięknie i wyjątkowo. Warto przekonywać przyszłe mamy, że nie muszą ukrywać rosnącego brzucha pod luźnymi tunikami i bluzkami. Do wyboru mają koszulki ciążowe w wielu wariantach kolorystycznych i licznych wzorach.

  Rafał Maślak lada moment po raz drugi zostanie ojcem. Jego żona Kamila jest już w zaawansowanej ciąży. Rodzice spodziewają się dziewczynki i wybrali dla niej imię. Były Mister Polski pochwalił się sieci uroczym filmikiem, na którym przytula się do brzucha ukochanej. Towarzyszy mu synek Maks.

  Anna Dereszowska przeżywa teraz wyjątkowo szczęśliwy czas. Aktorka podzieliła się z fanami radosną nowiną - wraz ze swoim ukochanym narzeczonym wyczekują narodzin dziecka. Zdjęcie gwiazdy z wyraźnie zaokrąglonym brzuchem chwyta za serce. Jak na wieść o ciąży zareagowali jej najbliżsi?

  Sonia Bohosiewicz zamieściła na swoim instagramowym profilu zdjęcie, do którego pozuje ze sporym brzuszkiem. - I jak? Zostaję królową ciążowych zdjęć? – zapytała aktorka z charakterystycznym dla niej dystansem. Odpowiedź jest tylko jedna.

  Ania Starmach na początku grudnia podzieliła się radosną nowiną – już niedługo kolejny raz zostanie mamą. Na swoim Instagramie zdradziła fanom sposób na ukrycie ciążowych krągłości.

  Dla przy­szłych matek rosnący brzu­szek jest powo­dem do dumy. Nic więc dziwnego, że wiele kobiet zastanawia się, kiedy będzie widać brzuch w ciąży. Niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi na tak postawione pytanie. Tempo wzro­stu brzuszka zależy bowiem od wielu czyn­ni­ków.

  Sobota z Dzień Dobry TVN znów zaskoczy widzów! W programie: rodzina Chajzerów, Stockingerów i Wonsów w gorączce świątecznych zakupów. Czy ktoś wyjdzie z tego cało?! Następnie: Kuba Wesołowski ciągle w akcji - tym razem Mikołajkowej! A na koniec: nadciągają niezwykłe Pluszaki, czyli jak podarowanie komuś misia może uratować życie innych. Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! Program poprowadzi Magda Mołek i Marcin Meller.