Rooney Mara spodziewa się dziecka. Aktorka zaprezentowała ciążowy brzuch na festiwalu w Berlinie

Źródło: Dzień Dobry TVN
Co nowego w świecie gwiazd?
Co nowego w świecie gwiazd?
Jak partner może wspierać kobietę w ciąży?
Jak partner może wspierać kobietę w ciąży?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Położna na medal
Położna na medal
Trening w ciąży dla początkujących
Trening w ciąży dla początkujących
Kamila Kamińska o duli
Kamila Kamińska o duli
Informacje o ciąży w centralnym rejestrze?
Informacje o ciąży w centralnym rejestrze?
Od jakich ćwiczeń rozpocząć trening po ciąży?
Od jakich ćwiczeń rozpocząć trening po ciąży?
Najczęstsze dolegliwości zdrowotne po porodzie
Najczęstsze dolegliwości zdrowotne po porodzie
Szaleństwo hormonów w ciąży
Szaleństwo hormonów w ciąży
Rooney Mara i Joaquin Phoenix to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par w show biznesie. Zakochani już niedługo ponownie zostaną rodzicami, o czym w Dzień Dobry TVN opowiedziała dziennikarka Karolina Kalatzi. Aktorka, która pojawiła się na festiwalu filmowym w Berlinie, zaprezentowała bardzo wyraźne ciążowe krągłości.

Rooney Mara jest w ciąży

38-letnia Rooney Mary była jedną z gwiazd festiwalu filmowego w Berlinie. Aktorka promowała tam swój najnowszy film "La Cocina" w reżyserii Alonsa Ruizpalaciosa. Akcja dzieła toczy się w kuchni w jednej z nowojorskich restauracji.

Jednak uwagę mediów zwróciła nie najnowsza produkcja z udziałem aktorki, a jej wygląd. Mimo że gwiazda postawiła na bardzo luźną, czarną kreację z długim trenem, to nie zdołała ukryć wyraźnych ciążowych krągłości. Na zdjęciach z festiwalu wyraźnie widać, że ciąża jest już mocno zaawansowana i Rooney Mara lada moment ponownie zostanie mamą.

- Pojawiła się w może luźnej sukience, ale podkreślającej już dość zaawansowaną ciążę. [...] Wydaje mi się, że jesteśmy na końcówce. Dotychczas oni [przyp. red. Rooney Mara i jej partner] o tym milczeli. Kocham tę parę za to, że potrafią trzymać życie prywatne dla siebie - relacjonowała Karolina Kalatzi.

Rooney Mara i Joaquin Phoenix. Jak się poznali?

Rooney Mara i Joaquin Phoenix to jedna z najbardziej znanych i tajemniczych gwiazdorskich par. Poznali się na planie filmu "Ona" w 2012 roku, ale swój związek potwierdzili dopiero cztery lata później. W 2020 roku zakochani zostali rodzicami. Na świat przyszedł ich syn River Lee. Maluch otrzymał imię na część brata aktora, który zmarł z powodu przedawkowania narkotyków w 1993 roku.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło: wp.pl

Źródło zdjęcia głównego: Andreas Rentz/Staff/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości