Gwiazdy

Aleksandra Szwed została mamą po raz drugi. "Z Tobą mogę wszystko: konie kraść, dzieci rodzić"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Aleksandra Szwed po raz drugi została mamą. Aktorka ogłosiła, że jest w ciąży dokładnie 1 kwietnia, przez co część fanów uznała, że to żart, jednak już kilka dni później potwierdziła, że wraz z partnerem spodziewają się dziecka, czym wywołała radość obserwatorów. Teraz maleństwo jest już na świecie.

Aleksandra Szwed urodziła

Na opublikowanym w sobotnie (3 lipca) przedpołudnie zdjęciu widać aktorkę i jej partnera, Krzysztofa Białkowskiego. Patrząc na otoczenie, w którym została wykonana fotografia oczywiste jest, że znaleźli się w szpitalu. Do tego wymowny opis, którym aktorka opatrzyła post:

Z Tobą mogę wszystko ❤️ konie kraść, dzieci rodzić…

- napisała. Biorąc pod uwagę dodane do postu hasztagi możemy założyć, że drugie dziecko pary przyszło na świat kilka dni temu - jeszcze w czerwcu. Wskazuje na to jeszcze jeden szczegół...

Partner Aleksandry Szwed opublikował urocze zdjęcie dziecka

Pierwsze fotografie malutkich dziecięcych stópek pojawiły się na Instagramie Krzysztofa już 5 dni wcześniej. Szczególną uwagę zwracają zwierzęta, które towarzyszą maluszkowi - mops i bulterier. Aktorka jakiś czas temu odnosiła się już do poruszanej przez wielu kwestii "niebezpieczeństwa", jakie niesie za sobą opieka nad psem tej rasy - opublikowane przez jej partnera zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości, że oba zwierzaki otoczyły noworodka miłością i opieką.

Zobacz wideo: Jak skompletować wyprawkę dla noworodka? Swoimi radami podzieliły się Lara Gessler i Justyna Szyc-Nagłowska

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości