Gwiazdy

Aleksandra Szwed pokazała ciążowe zdjęcie. "Rozkoszny widok"

Aleksandra Szwed

Aleksandra Szwed

Gwiazdy

Aleksandra Szwed pokazała ciążowe zdjęcie. "Rozkoszny widok"

Aleksandra Szwed

Aleksandra Szwed

Aleksandra Szwed na swoim Instagramie opublikowała wyjątkową fotografię. Aktorka pozuje z ciążowym brzuchem. Na zdjęciu nie jest jednak sama. Jej towarzysz zachwycił fanów. 

Aleksandra Szwed na ciążowym zdjęciu

Kiedy 1 kwietnia Aleksandra Szwed opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z ciążowym brzuchem, fani pomyśleli, że żartuje i wraca wspomnieniami do czasu pierwszej ciąży. Jednak po kilku tygodniach aktorka wstawiła kolejną, wyjątkową fotografię. Nie jest na niej sama. O jej brzuch opiera się ukochany pies, Gutosław.

Miłość

- podpisała krótko.

Fani zachwycili się zdjęciem, które opublikowała. "Rozkoszny widok", "dwie miłości przy sobie" – pisali. Pod postem wywiązała się także dyskusja na temat rasy Bulterier. Obserwatorzy Aleksandry Szwed zauważyli, że zwierzęta te, chociaż na pierwszy rzut oka mogą wydawać się groźne, w rzeczywistości są bardzo przyjazne. "Ale to są kochane wdzięczne psy", "najkochansze psy❤️ tez mamy taką" – zaznaczali.

Aleksandra Szwed – szczęśliwa mama

Aleksandra Szwed chroni swoje życie prywatne i dzieli się tylko tymi informacjami, które chce przekazywać. Co zatem wiadomo o jej życiu rodzinnym? Związana jest z koszykarzem Krzysztofem Białkowskim. Para ma synka Borysa, który przyszedł na świat w 2015 roku.

- Ja w ogóle całą ciążę przeszłam na takim uśmiechu i nawet koledzy śmiali się ze mnie, że byłam "naćpana hormonami", ale w takim pozytywny znaczeniu. Nawet te histerie ciążowe, przez które przeszłam, mogłabym policzyć na palcach jednej ręki - mówiła wówczas.

Aleksandra Szwed o karmieniu piersią w miejscach publicznych: "To jest czymś naturalnym. Dajmy możliwość wyboru". Zobacz wideo:

WideoPortal/x-news

Zobacz też:

Te filmy otrzymały Oscary w poprzednich latach. Oglądaliście je wszystkie?

Ida Kamińska - jedyna polska aktorka nominowana do Oscara. Którzy Polacy wrócili z Hollywood z nagrodą?

Olaf Lubaszenko na zdjęciu z Szymonem Majewskim sprzed 20 lat. Pamiętacie w jakim filmie razem zagrali?

Co sądzisz o tym artykule?
70
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0