aleksandra szwed

  aleksandra szwed

  1 kwietnia to dzień, w którym bez wyrzutów sumienia możemy pozwolić sobie na małe kłamstwa i żarty. Prima Aprilis jest w końcu jednym z najzabawniejszych dni w roku. Co dla fanów przygotowały gwiazdy? Trzeba przyznać, że nasi ulubieńcy wykazali się olbrzymią kreatywnością.

  Aleksandra Szwed wyznała w Dzień Dobry Wakacje, jej przyjaciel Marcin Przytulski przekonywał ją do śpiewania 5 lat. I w końcu mu się udało! Dziś w Dzień Dobry TVN razem wykonali wspólny singiel "Gotowi na miłość". Ola opowiedziała o tym jak powstawała piosenka i teledysk do niej. Nie rozwija się jednak tylko na polu muzycznym. Jej najnowszy projekt to warsztaty, w których łączy naukę prowadzenia biznesu z teatrem!

  Aleksandra Szwed nagrała nowy singiel. Piosenka nosi tytuł Gotowa na miłość. Kiedy Ola będzie nagrywać teledysk do tego utworu? Zapytał ją o to prowadzący Projekt Plaża Olivier Janiak. Ola jest zadbaną kobietą. Czy podczas zakupów kosmetyków zwraca uwagę na etykiety? Jakie produkty wybiera?

  Śniadanie jest bardzo istotnym posiłkiem - zarówno to pierwsze, jak i drugie. Wiedzą o tym doskonale ambasadorzy akcji Jem drugie śniadanie: Zosia Ślotała, Dorota Chotecka, Michał Będźmirowski, Ola Szwed i Jurek Grzechnik. Zobaczcie, jakie pyszności przygotowali dla warszawiaków.

  Czy gwiazdy wierzą w ślubne przesady? Katarzyna Glinka, Anna Wendzikowska, Aleksandra Szwed w ogniu pytań Agnieszki Jastrzębskiej. Dziennikarka zapytała także Izabelę Janachowską, czy ćwiczy już pierwszy taniec?

  Z letnimi temperaturami musimy się już niestety pożegnać... na kilka miesięcy. Bartek Jędrzejak w poszukiwaniu ciepła wybrał się do Uniejowa. W tamtejszych termach spotkał aktorkę Aleksandrę Szwed i karatekę Tomasza Puzona.

  Aktorka, prezenterka i od niedawna piosenkarka. W ktorej z ról Aleksandra Szwed czuje się najlepiej? W studiu Dzień Dobry TVN towarzyszł jej producent i basista Marcin Przytulski. Na naszej scenie Ola Szwed pierwszy raz publicznie zaśpiewała piosenkę "Ach ten Pan!". Podoba się Wam?

  Co potrafią, a czego nie potrafią młode gwiazdy? Czy rację ma aktorka Emma Watson, która uważa, że młode gwiazdy to często ludzie, którzy są"życiowymi kalekami"? Z aktorką Aleksandrą Szwed, piosenkarką Mariną Łuczenko i aktorem Bartoszem Obuchowiczem, młodymi gwiazdami, rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN o ich początkach w branży. Jak gwiazdy radzą sobie z codziennymi sprawami? Czy jest coś z czym nie radzi sobie Bartosz Obuchowicz?