Gwiazdy

Agnieszka Radwańska świętuje drewnianą rocznicę ślubu. Pokazała zdjęcie męża

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt obchodzą kolejną rocznicę ślubu. Z tej okazji tenisistka opublikowała w sieci zdjęcie, na którym czule obejmuje męża. Ile lat minęło odkąd para powiedziała sobie sakramentalne "tak"?

Agnieszka Radwańska i jej życie prywatne

Agnieszka Radwańska przez wiele lat reprezentowała nasz kraj na kortach tenisowych całego świata. Podczas sportowej kariery zdobyła 20 tytułów w grze pojedynczej i dwa tytuły w podwójnej. W 2012 roku dotarła do finału Wimbledonu. Swego czasu była też wiceliderką rankingu WTA. W 2018 roku ogłosiła, że ​​wycofuje się z zawodowego tenisa. Powodem była kontuzja, która uniemożliwiała Radwańskiej dalsze treningi. 

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa
#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/12

W wielu wywiadach podkreślała, że po skończonej karierze w końcu będzie miała czas na odpoczynek i sprawy rodzinne. Warto więc dodać, że mężem sportsmenki jest jej były sparingpartner - Dawid Celta. Para pobrała się w 2017 roku, a rok później cieszyła się z przyjścia pierwszego dziecka - syna Jakuba.

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt świętują 5. rocznicę ślubu

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt ślubowali sobie miłość dokładnie 5 lat temu, 21 lipca. Nie każdy wie, że ukochany gwiazdy, w perspektywie także miał wieloletnią karierę tenisową. Kontuzja pokrzyżowała plany sportowca, ale ten nie załamał się. Szybko powrócił na kort w roli trenera.

Agnieszka Radwańska trafiła pod jego skrzydła w 2010 roku, a trzy lata później związała się z nim prywatnie. W 2017 roku powiedzieli sobie "tak" w krakowskim kościele Na Skałce. Ostatnio tenisistka przypomniała fanom o swojej drewnianej rocznicy ślubu.

Fani życzyli parze samych wspaniałości. W komentarzach nie udało im się ukryć ekscytacji. - Aga i Dawid - puzelki kochane, układajcie się bez końca, codziennie, niezmiennie, z gorąca, żarliwą miłością na ustach, w czynach, a przede wszystkim w sercach. Samych cudownych chwil dla Was! - napisał jeden z wiernych wielbicieli gwiazdy. - Do 5 dodaję 0 i życzę 50 wspólnych lat - napisał ktoś inny.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości