Agnieszka Radwańska

  Agnieszka Radwańska

  Termin porodu Agnieszki Radwańskiej zbliża się wielkimi krokami. Była tenisistka na bieżąco dzieli się z obserwującymi refleksjami na temat swojego wyjątkowego stanu, a także udostępnia wyimki z życia przyszłej mamy. Zobaczyć mogliśmy choćby wyjątkowe baby shower, z którego dowiedzieliśmy się, że Agnieszka i jej mąż, Dawid Celt, spodziewają się chłopca.

  Agnieszka Radwańska właśnie udostępniła zdjęcia z przyjęcia na cześć swojego pierwszego dziecka. Wystrój baby shower, wszechobecny kolor niebieski i wreszcie - podpis pod fotografią dowodzą, że na świat już niedługo przyjdzie synek tenisistki i jej partnera, Dawida Celta. Serdecznie gratulujemy!

  Wczoraj, w oficjalnym komunikacie Agnieszka Radwańska poinformowała, że po 13 latach kończy karierę sportową. Co jest tego przyczyną? W studiu Dzień Dobry TVN porozmawialiśmy na ten temat z Mateuszem Hładkim.

  Minionego roku Urszula Radwańska nie może zaliczyć do udanych. Kontuzja i choroba wymusiły na niej przerwę w treningach. Jak czuje się teraz? Przeżywa krytyczne uwagi skierowane pod jej adresem? Czy Agnieszka jest jej najlepszą przyjaciółką? Zazdrości siostrze sukcesów? Jakie relacje siostry mają ze swoim ojcem? Czy była kiedykolwiek zmęczona tenisem? Co zamierza robić po zakończeniu kariery sportowej? Z tenisistką rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Maja Chwalińska choć ma dopiero 14 lat, już teraz swoimi umiejętnościami prześciga starsze o kilka lat rywalki. Dzięki swojej technice jest porównywana do Agnieszki Radwańskiej. Maję oraz jej tatę, Tomasza Chwalińskiego gościliśmy w studiu Dzień Dobry TVN. Jak wygląda ich codzienność? W jaki sposób młoda tenisistka łączy treningi z obowiązkami szkolnymi? I kto jest jej największym wzorem w tenisie?

  EKSTRA | Zobaczcie całą, niepublikowaną w programie, rozmowę z Angelique Kerber sensacyjną zwyciężczynią Australian Open 2016. W finale pokonała Serenę Williams. Przed tym sukcesem niewielu wiedziało, że ta śliczna blondynka, która reprezentuje Niemcy, świetnie mówi po... polsku. Okazuje się bowiem, że Angelique jest z pochodzenia Polką. Po turnieju tenisistka zamierza wypocząć w rodzinnym Puszczykowie. Wśród przedstawicieli mediów oczekujących na nią na lotnisku w Poznaniu była również dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska. Dlaczego Angelique nie gra dla Polski? Czy ma amulety, które przynoszą jej szczęście? Czy Agnieszka Radwańska gratulowała jej zwycięstwa?

  Agnieszka Radwańska osiągnęła największy sukces w swojej karierze - wygrała bardzo prestiżowy turniej WTA Finals 2015. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska pojechała do Krakowa, by spotkać się tam z mamą Agnieszki - Panią Martą Radwańską i zapytać o emocje związane z wygraną córki. Kiedy Agnieszka wraca do Polski i jakie powitanie szykuje jej mama? Dowiedzieliśmy się, jakie plany na najbliższe dni ma Agnieszka i czy Pani Marta akceptuje chłopaka naszej tenisistki. Gratulujemy Agnieszce Radwańskij sukcesu i trzymamy kciuki za kolejne.

  Gość Dzień Dobry TVN Magda Linette to wschodząca gwiazda światowego tenisa. Pierwszy raz na korcie stanęła w wieku 6 lat. W tym roku awansowała do setki najlepszych zawodniczek na świecie. Obecnie jest na 70. miejscu. Z polskich zawodniczek wyprzedza ją już tylko Agnieszka Radwańska. Jaka jest jej tajna broń? Trzymamy kciuki za Magdę.

  Po przegranym meczu Agnieszki Radwańskiej z Venus Williams w Australian Open, Martina Navratilova, która od niedawna współpracuje z naszą tenisistką, skrytykowała jej grę. Co dokładnie powiedziała legenda tenisa o Agnieszce? Kogo bardzo obruszyły jej słowa? Czy Navratilova cały czas wierzy w Agnieszkę? Porozmawialiśmy o tym z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską.

  Dziś w nocy Agnieszka Radwańska i Jerzy Janowicz przeszli do trzeciej rundy Australian Open. W Krakowie, Kinga Burzyńska spotkała się z mamą Agnieszki - Martą Radwańską. Czy mama najsłynniejszej polskiej tenisistki zawsze ogląda mecze córki i jak trudno przychodzi jej opanowanie się podczas rozgrywek tenisowych? Jak bardzo istotna jest dla niej wysokość wygranej w turniejach córki?

  Niestety przegrała z Sereną Williams, ale gra w finale Wimbledonu, to największy sukces polskiego tenisa od kilkudziesięciu lat! O formie Agnieszki Radwańskiej, wczorajszym pojedynku z Sereną Williams i o planach naszej tenisitki dotyczących Wimbledonu, rozmawialiśmy z Dawidem Celtem, trenerem współpracującym z siostrami Radwańskimi.

  W tym roku nazwisko Radwańska było odmieniane przez wszystkie przypadki nie tylko w polskich, ale i w światowych mediach. Nie da się ukryć, że był to owocny okres dla naszych najlepszych tenisistek Agnieszki i Urszuli. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy obie siostry. Czy sława przeszkadza im w życiu prywatnym? Jaka jest rola ojca w ich życiu?

  Po dwóch triumfach z rzędu, kolejno w Tokio i Pekinie, polska tenisistka znalazła się na ustach całego tenisowego świata. Agnieszka Radwańska znalazła dosłownie chwilkę, aby spotkać się z reporterką Dzień Dobry TVN Agnieszką Rylik i opowiedzieć jej o tym, jak czuje się po zwycięstwie. Jaka jest tajemnica sukcesu tenisistki?