Gwiazdy

Agnieszka Kotońska wspomina swój bajkowy ślub. "Jadąc karetą, machałam do ludzi jak papież"

Gwiazdy

Jakub Kamiński/East News

Agnieszka Kotońska zasłynęła dzięki programowi "Gogglebox". Ostatnio bohaterka show TTV udzieliła wywiadu, w którym ujawniła szczegóły ze swojego prywatnego życia. Jak wyglądał jej ślub?

Rodzina Agnieszki Kotońskiej

Agnieszka Kotońska występuje w programie "Gogglebox" już od 6 lat. W tym czasie przeszła niebywałą metamorfozę, czym chętnie chwali się w mediach społecznościowych. Często publikuje również rodzinne ujęcia ze swoimi bliskimi. Uczestniczka show jest mamą 27-letniego Dajana oraz szczęśliwą żoną Artura. Zaszła w ciążę mając zalewie 16 lat, ale dzięki pomocy mamy i teściowej poradziła sobie z nowymi obowiązkami.

- One naprawdę stanęły na wysokości zadania. Pomogły nam skończyć szkoły, pomogły nam wychować Dajana. Pomogły nam w naprawdę wielu rzeczach, więc im należą się ogromne, ogromne barwa. Bez rodziców byśmy sobie chyba nie poradzili - mówiła w rozmowie z "Party".

Agnieszka Kotońska o ślubie

Teraz gwiazda "Gogglebox" udzieliła kolejnego wywiadu. Agnieszka Kotońska wróciła w nim wspomnieniami do młodzieńczych czasów i opowiedziała o swoim ślubie.

- Nasz ślub był wymarzonym ślubem. Jechaliśmy karetą, ja miałam dwie sukienki na przebranie, mój mąż dwa garnitury. Najpierw mieliśmy ślub cywilny, później kościelny. Mieliśmy trochę problemów z dokumentacją, ponieważ Artur nie miał 21 lat. Zabawa była na 120 osób, poprawiny na 140. Orkiestra grała trzy dni, po tygodniu znowu była impreza. Do rodziców przyjechali goście, była ekipa grająca. Wymarzony czas - wspominała w rozmowie z serwisem Plotek.pl

Uczestniczka show TTV dodała, że czuła się wówczas, jak prawdziwa księżniczka. Wszystko przez wystawną stylizację, której nie dało się przeoczyć. Agnieszka była z niej bardzo zadowolona.

- Suknia z falbanami, na głowie miałam diadem. Byłam królową, faktycznie. Jadąc karetą, machałam do ludzi jak papież, jak księżna Diana. To było takie nasze, takie wyczekane, bo Dajanek miał trzy latka, a zaręczeni byliśmy dwa lata - opowiadała.

Kotońska ujawniła również, że już w zeszłym roku, podczas świętowania 25. rocznicy ślubu, myślała z Arturem o odnowieniu przysięgi małżeńskiej, jednak ich plany pokrzyżowała pandemia. Teraz mają nadzieję, że uda im się to zorganizować na 30-lecie. W wywiadzie powiedziała: "Chcemy to pięknie wspominać tak jak ślub. (...) Mam nadzieję, że pandemii już nie będzie".

Jak realizowany jest program "Gogglebox. Przed telewizorem"? Bomba: "Naprawdę nagrywamy w mieszkaniach, nie ma scenariusza"

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości