Agnieszka Kotońska

    Agnieszka Kotońska

    Agnieszka Kotońska długo nie wypowiadała się na temat swojego wykształcenia, choć internauci zarzucali jej, że nie ma studiów. Ostatnio jednak gwiazda postanowiła ich zaskoczyć i zdobyła się na szczere wyznanie. W rozmowie z Oskarem Netkowski z serwisu dziendobry.tn.pl powiedziała, jaki kierunek ukończyła. Co więcej, dowiedzieliśmy się także, jak zarobiła swoje pierwsze pieniądze.

    Agnieszka Kotońska jest niekwestionowaną ulubienicą widzów "Gogglebox. Przed telewizorem". Jej charyzma, poczucie humoru i szczerość przyciągają przed ekrany tysiące fanów. Gwiazda przełamała ostatnio tabu na temat wczesnego macierzyństwa - sama została mamą w wieku 16 lat. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl opowiedziała o tym trudnym czasie. Agnieszka zdradziła także, czy wraz z mężem chcieliby drugi raz zostać rodzicami.

    Agnieszka Kotońska jest niekwestionowaną ulubienicą widzów "Gogglebox. Przed telewizorem". Jej charyzma oraz poczucie humoru przyciągają przed ekrany tysiące fanów. Gwiazda cieszy się sporą ilością publikacji w mediach na swój temat - niestety nie wszystkie z nich są prawdziwe. Największą popularnością cieszą się te o operacjach plastycznych Agnieszki. Czy kiedykolwiek korzystała z usług medycyny estetycznej? To ujawniła w rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl.

    Pomysłów na szybkie odchudzanie nie brakuje. I choć restrykcyjne diety są bardzo skuteczne, to kłopotem jest utrzymanie wymarzonej wagi. Wybranie odpowiedniej diety nie gwarantuje sukcesu, jeśli nie zmienią się nasze nawyki żywieniowe i po jej zakończeniu znów zaczniemy niezdrowo jeść. Gościem Dzień Dobry TVN była uczestniczka programu Gogglebox, Agnieszka Kotońska, która w dwa lata zrzuciła 30 kg. Jak tego dokonała?