Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska-Pela spodziewa się drugiego dziecka? Aktorka wymownym komentarzem odpowiedziała na plotki

Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska-Pela w DDTVN

Agnieszka Kaczorowska-Pela półtora roku temu została po raz pierwszy mamą i od tamtej pory spełnia się w nowej roli. W mediach społecznościowych chętnie pokazuje uroki macierzyństwa i dzieli się z obserwatorami wspaniałymi chwilami. Teraz fani dopatrzyli się jednak zaskakującego szczegółu. Wystający brzuszek aktorki na najnowszym zdjęciu spowodował plotki o ciąży.

Agnieszka Kaczorowska-Pela o drugiej ciąży

W lipcu 2019 roku Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela po raz pierwszy zostali rodzicami. Tancerka urodziła wówczas córkę. Wiadomo, że młodzi rodzice są zachwyceni rodzicielstwem i już gdy Emilka skończyła rok, wyznali, że planują powiększenie rodziny.

- Chcielibyśmy, żeby Emilka miała rodzeństwo , ale jeszcze nie wiemy kiedy… Wszystko musimy mądrze poukładać i zaplanować. Nie chcemy tego robić spontanicznie – przyznała aktorka w rozmowie z "Twoim Imperium".

Para ma nawet już wybrane imię kolejnego malucha. Okazało się bowiem, że ich córka początkowo miała być chłopcem - Stefanem . Z tego powodu, gdy na świecie pojawi się syn, nazwą go właśnie takim imieniem. Teraz fani spekulują, że zdarzy się to już za kilka miesięcy.

Gratulacje fanów na Instagramie

Wszystko z powodu zdjęcia autorstwa Marka Podolczyńskiego, które tancerka opublikowała na swoim Instagramie. Pozuje na nim w białej, obszernej koszuli, w opisie wyznając, że obecnie cieszy się z każdego promyka słońca.

Pod postem momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów z gratulacjami. Wszystko dlatego, że ich uwagę przykuła figura aktorki. Piszą m.in. "Oj coś tam prześwituje przez koszulę, tak jakby powiększony brzuszek", "Chyba już można gratulować?" czy "Pięknie! Gratulacje".

Na jeden z komentarzy postanowiła odpowiedzieć sama Agnieszka.

- Czego? Słońca to chyba nie należy gratulować. (...) Osobiście uważam, że gratulowanie ciąży komuś, kto nie powiedział, że w niej jest, jest nie na miejscu z wielu powodów - napisała.

Agnieszka wraz z mężem będą gośćmi środowego (13 stycznia) wydania Dzień Dobry TVN, w którym opowiedzą m.in. o tym, jak dzielą domowe obowiązki. Zapraszamy do oglądania!

Karmiące mamy są dyskryminowane? Agnieszka Kaczorowska-Pela opowiada o swoich doświadczeniach. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości