Horoskop

Horoskop na babie lato. Astrolog Merkurja ostrzega przed kilkoma wrześniowymi dniami

Dzień Dobry TVN

Horoskop

Horoskop na babie lato. Astrolog Merkurja ostrzega przed kilkoma wrześniowymi dniami

Dzień Dobry TVN

Kryzys jednej osoby jest sukcesem drugiej - przyznała Anna Grzywaczewska-Ciuciura, czyli astrolog Merkurja. Wrzesień według niej to czas poszukiwania wewnętrznej harmonii, balansu i równowagi. Co zwiastują nam gwiazdy?

Dobra wiadomość dla znaków ziemskich

Chociaż astronomiczna i astrologiczna jesień rozpoczyna się 22 września, to zwykliśmy określać jej mianem już czas od końca wakacji. Tymczasem - jak przypomina Merkurja - wciąż trwa astronomiczne lato. 

Rozpatrujemy to w kategorii letniego horoskopu dla znaku Panny, który teraz obowiązuje i który teraz nam przyświeca na niebie. Powinny cieszyć się znaki ziemskie

- zaznacza astrolog.

A więc dobre wiadomości dla Byków, Koziorożców i Panien. To właśnie osobom spod tych znaków babie lato będzie sprzyjać. To czas pracy, obfitości i fortuny.

Teraz nasze myśli i energie sprzyjające w świecie będą nas zachęcać do robienia zapasów na zimę, które pozwolą nam przetrwać te trudne miesiące

- dodaje Anna Grzywaczewska-Ciuciura.

Jeżeli planowałeś zmianę pracy, to jest idealny czas. 17 września będzie Twoim dniem.

Jeżeli ktoś chce składać CV, prosić o podwyżkę, układać sobie życie pod kątem finansowym, robić inwestycje, przeprowadzać się, kupować nieruchomości, to właśnie po 17 września bądź 17 września

- tłumaczy gość Dzień Dobry TVN.

Ostrzeżenie

Nie wszystkim jednak wrzesień będzie sprzyjał. Astrolog nie ma dobrych wiadomości dla znaków powietrznych.

Najtrudniej mają znaki powietrzne, czyli Bliźnięta, Wagi i Wodniki - aż do 22 września macie pod górkę. Wszystko was drażni, wszystko was będzie męczyć. Nie można znaleźć wspólnego języka z innymi osobami. Są awantury bez powodu

- wylicza Merkurja. 

11 września wszyscy uważajmy na hydraulikę. To dzień, w którym będziemy mieli do czynienia z wpływem Plutona, Słońca i Neptuna. Będzie to taki moment, w którym mogą nam pękać kolejny raz rury. Z kolei 22 września przyniesie przemęczenie.

22 września, kiedy będziemy mieć przesilenie, dzień wcześniej, dzień później możemy być rozbici, zdezorientowani, możemy czuć przemęczenie bez powodu

- wyjaśnia Anna Grzywaczewska-Ciuciura.

29 września będzie dniem kwadratury Marsa i Saturna. Powinny uważać wtedy Barany i Koziorożce, które będą wybitnie narażone na kontuzje fizyczne.

Nie warto wtedy robić żadnych forsujących treningów i podejmować aktywności, które są ryzykowne

- radzi wróżka.

Horoskop dla wszystkich znaków na wrzesień

Baran

Początek miesiąca będzie okresem trudnym, w którym wszystko może iść pod prąd. Pamiętaj, aby nie ulegać presjom zawodowym, ale trzymać się wcześniej wyznaczonego planu i nie pozwolić wejść sobie na głowę. W terminie bliskim do Nowiu Księżyca (17.09) czekają Cię trudne i skomplikowane decyzje do podjęcia. W sprawach prywatnych możesz mieć wrażenie, że z sytuacji w której się znalazłeś na nie masz już ucieczki. Jednak po równonocy okaże się, że na pozytywnej fali jesiennej energii uda Ci się wszystko ponaprawiać. 29.09 przed Tobą wielka próba sił, z której wyjdziesz zwycięsko.

Byk

Doskonale podziała na Ciebie zarówno Pełnia Księżyca w znaku Ryb (2.09),  jak również Nów Księżyca w znaku Panny (17.09). Masz przed sobą tłusty i obfity finansowo miesiąc. Posypią się oferty zawodowe, w których będziesz mógł przebierać jak w ulęgałkach. Nie wahaj się i szybko wykorzystuj okazje do poprawienia swojej pozycji w miejscu pracy. Śmiało łap wiatr w żagle i proś o podwyżkę. W kwestiach natury uczuciowej będzie bardzo gorąco. Twoja patronka, namiętna Wenus, wkracza 6.09 do znaku Lwa, więc przestaniesz prosić, a zaczniesz żądać i to z rewelacyjnym skutkiem. Uważaj na bóle w jamie brzusznej po 23.09, to może świadczyć o kłopotach z drogami żółciowymi. Pomyśl o kontrolnych badaniach.

Bliźnięta

Początek miesiąca upłynie Ci bardzo pracowicie. Będziesz zaproszony do udziału w wielu nowych projektach i przedsięwzięciach. Sprawy uczuciowe za sprawą Wenus w znaku Lwa i Marsa w znaku Barana toczyć się będą dla Ciebie dobrze, ale niewiele zostanie wolnego czasu, aby się tym cieszyć. Będziesz zbyt zajęty obowiązkami. Nów w Pannie (17.09) wywoła w Twoim miejscu pracy niepokoje. Ten układ odbywać się będzie w kwadraturze do Twojego znaku. To świadczy o możliwych konfliktach i nieporozumieniach, w które może być zamieszana Twoja osoba. Uda się z tego jakoś wyplątać, ale pamiętaj, aby nie ufać już komuś, kto wprowadził Cię w błąd. Po 22.09 znacząco poprawi Ci się humor i możesz nawet liczyć na jakiś mały urlop w gronie najbliższych.

Rak

Dzięki wielu pozytywnym aspektom Księżyca, czeka Cię wyjątkowo udany miesiąc. Już na początku września spotka Cię miła niespodzianka. Pełnia Księżyca w znaku Ryb postawi Cię w doskonałym świetle. Otoczenie doceni Twoje umiejętności i być może zostaniesz poproszony o przejęcie obowiązków osoby, która odchodzi. Wszystkie sytuacje powinny toczyć się zgodnie z założeniami, które zrobiłeś dawno temu. Do 22.09 w miejscu pracy będzie pozytywne ożywienie i wiele nowych emocji. Jednak pod koniec miesiąca prawdopodobnie dojdzie do nieporozumień i sprzeczek w Twojej relacji partnerskiej. Uważaj, aby kogoś nie zadręczyć swoimi wymyślonymi podejrzeniami o niewierność.

Lew

Na początku miesiąca ktoś będzie udzielał na Twój temat nieprawdziwych informacji i próbował Cię zdyskredytować w oczach innych. Przed Tobą kilka nerwowych i nieprzyjemnych dni, ale na szczęście szybko się uporasz z tą sytuacją. 11.09. uważaj na kąśliwe uwagi i nie daj się sprowokować. 17.09 czeka Cię chwilowy spadek sił witalnych i kondycji. Będziesz musiał złapać oddech i podzielić się obowiązkami z kimś kompetentnym. Próby utrudnienia Ci życia skończą się wraz z wejściem Słońca do znaku Wagi czyli po 22.09. Ostatni tydzień miesiąca będzie bardzo przyjemny i bogaty w miłe doświadczenia oraz prezenty od Losu.

Panna

To zdecydowanie Twój miesiąc i mocne otwarcie sezonu po zakończeniu wakacji. Księżyc Żniwiarzy dopomoże Ci w osiągnięciu celów i spełnieniu marzeń. Nadchodzące dni przyniosą Ci wiele okazji do podreperowania Twoich finansów i wspomożenia domowego budżetu. W połowie września pojawi się możliwość nawiązania nowych, ciekawych znajomości. Najbliższe tygodnie z pewnością zaliczysz do udanych. Masz teraz wielkie szanse na sukces, również jeśli chodzi o Twoje kwestie sercowe. Zdobędziesz przychylność ważnej dla Ciebie osoby. Uważaj jedynie 11.09 i 21.09, w tych dniach możesz narazić się na nieprzyjemności swoim niefrasobliwym zachowaniem bądź mieć trudności z dojazdem na istotne spotkanie.

Waga

Ten miesiąc będzie bardzo aktywny, jeżeli chodzi o układy Twojej opiekunki – Wenus, która od 6.09 znajdzie się w żarliwym i namiętnym znaku Lwa. W związku z tym możesz spodziewać się nagłych tęsknot oraz mocnych doznań. Bardzo możliwe, że chodzi o nową osobę, pod której urokiem się znajdziesz i która wywrze na Tobie ogromne wrażenie. Praca zacznie się układać bardziej korzystnie po 22.09. Do tego czasu musisz się przykładać i nie spóźniać z zadaniami więcej niż przed wakacjami, bo ktoś w końcu zwróci Ci na to uwagę. Jeśli chodzi o zawartość Twojego portfela, czeka znacząca poprawa. Uważaj 24.09, możesz wdać się w jakiś poważny konflikt o dłuższych konsekwencjach.

Skorpion

Pełnia Księżyca wypadająca w Twoim wodnym trygonie jest dla Ciebie bardzo przychylna, więc możesz śmiało załatwiać wszystkie interesy. Już pierwsze dni września przyniosą Ci dodatkowe pieniądze i możliwości nowego zarobkowania. Posypią się korzystne propozycje. Będziesz chodził jak w skowronkach i tryskał dobrym humorem, ponieważ czego się nie tkniesz, będzie uwieńczone sukcesem. Czeka Cię również uczuciowa niespodzianka, będziesz przez kogoś jawnie adorowany. Ta laurka odrobinę zblaknie pod koniec miesiąca i wtedy poczujesz duże zmęczenie fizyczne. Czas na odpoczynek z pewnością wygospodaruj na 29.09, będziesz wtedy znacznie słabszy niż zazwyczaj.

Strzelec

Przed Tobą kilka nieprzyjemnych rozmów i niezbyt sympatycznych spotkań, których unikałeś jak ognia. Niestety dłużej nie będziesz mógł lawirować. Sytuacja przyszpili Cię i trzeba będzie się określić. Napięta atmosfera i podszyte niechęcią uwagi, będą działać na Ciebie jak płachta na byka. Do starcia może dojść już 2.09. Poprawiny z niezbyt udanej konfrontacji czekają 17.09. Generalnie, aż do równonocy jesiennej będziesz siedzieć jak na szpilkach. Dopiero koniec miesiąca przyniesie ulgę, rozluźnienie atmosfery oraz wyciszenie emocji. Zastanów się po co dźwigasz ten emocjonalny bagaż. Odpuść sobie coś, czego nie chcesz i nie lubisz. Im szybciej tym lepiej.

Koziorożec

Twoja energia będzie na bardzo wysokim poziomie, a Twoje ambicje zawodowe i życiowe są na najlepszej drodze do realizacji. Układy na niebie są dla Ciebie wyjątkowo korzystne, dlatego nie czas na zastanawianie się tylko na działanie. Ze zdwojoną siłą przystąp do walki o lepsze stanowisko, zdanie egzaminu, upragnioną inwestycję. W szczególności Nów Księżyca w znaku Panny (17.09) pomoże Ci otworzyć całkiem nowy, fantastyczny rozdział w Twoim życiu. Do lekkich ostrzeżeń powinieneś zaliczyć złośliwe komentarze w miejscu pracy. To tylko zazdrość. Pod koniec września sytuacja troszkę się skomplikuje. Kwadratura Marsa i Twojego patrona Saturna może wywołać kontuzję kolana, lub odnowienie się starego bólu w kręgosłupie, dlatego warto temu wcześniej zapobiec i przed 29.09 udać się na basen lub na intensywny masaż.

Wodnik

Do 22.09 będziesz cierpiał na brak koncentracji i rozproszenie uwagi. Szczególnie 17.09 da Ci się we znaki, jeśli chodzi o rozstrojenie układu nerwowego oraz wybuchy złości bez powodu. W pracy będziesz czuł się zirytowany ciągłymi roszczeniami i brakiem jasnych kryteriów. Na szczęście elementem łagodzącym zawodowy stres, będą lepsze układy dotyczące kwestii miłosnych. Wenus, która od 6.09 utworzy opozycję wobec Twojego znaku, sprowadzi Twoje myśli na tematy związane z partnerstwem oraz ożywi Twoje serce nagłym zauroczeniem. Skok adrenaliny gotowy. Pod koniec miesiąca wszystko zacznie się naprawiać i przebiegać zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, również w sferze zawodowej.

Ryby

Szykująca się na początku miesiąca Pełnia Księżyca w Twoim własnym znaku, da Ci Rybko upragnioną realizację marzeń i materializację planów. Los przyniesie Ci również kilka miłych prezentów i niespodzianek. Układy na niebie sprawią, że nabędziesz wewnętrznej siły i bardziej uwierzysz w swoje możliwości. Pierwszy tydzień września to doskonały moment, aby skupić się na randkowaniu i umawianiu na spotkania z obiektem Twoich westchnień. W terminie zbliżonym do 17.09 warto jednak przenieść uwagę na kwestie materialne i zawodowe. Powinnaś się zgodzić na udział w pewnym projekcie, nawet jeśli myślisz, że masz do tego zbyt małe kompetencje. Pod koniec miesiąca warto zająć się sprawami Twojego zdrowia lub urody. Wizyta u fryzjera lub kosmetyczki to doskonały pomysł. Rada na nadchodzący tydzień – ciepła odzież obowiązkowa, nie zapominaj również o profilaktycznym zażywaniu witaminy C.

Zobacz też:

Przesądy związane ze swędzeniem nosa – co one oznaczają?

Potencjał dziecka zapisany w horoskopie. Jaka przyszłość czeka Twoje dziecko? 

Najpopularniejsze przesądy o wrzosie w domu. Wierzenia celtyckie i skandynawskie

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
82
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0