Horoskop

Horoskop szkolny na rok 2020/2021. Co czeka młodociane znaki zodiaku?

Horoskop

Chinnapong/Getty Images

Horoskop

Horoskop szkolny na rok 2020/2021. Co czeka młodociane znaki zodiaku?

Horoskop

Chinnapong/Getty Images

Za kilka dni cały młody Zodiak usiądzie ponownie w szkolnych ławkach i chyba nie było jeszcze takiej sytuacji, aby uczniowie czekali na to z taką niecierpliwością, a jednocześnie niepokojem. Niebo szykuje wiele zaskakujących układów i grudzień może przynieść ewentualność bądź konieczność przeniesienia się wraz z nauką do sieci.

Horoskop - co przyniesie rok szkolny? 

Planety od końca roku kalendarzowego będą promować oryginalność w myśleniu i działaniu, nowatorstwo oraz innowacyjność. Póki co uczniowie skupią się na nadrabianiu zaległości w kontaktach z rówieśnikami oraz ,,ciałem pedagogicznym’’. Będzie wiele dyskusji i sporów przy formułowaniu na nowo zasad oceniania.

Nowoczesne technologie i sposoby nauki zdalnej jako element edukacji, na stałe zagoszczą w e-klasie. To nie znaczy, że stara, dobra, szkolna ławka przestanie całkiem funkcjonować, jednak pewne rozwiązania okażą się na tyle korzystne i skuteczne, że nawet po zakończeniu pandemii będą się sprawdzać.

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na rok szkolny 2020/2021

Czego możemy się spodziewać po nadchodzącym roku szkolnym?

Baran

Z prawdziwą radością przywitasz rok szkolny, nie dlatego, że kochasz się uczyć, ale dlatego, że już nie możesz się doczekać swoich znajomych. Na horyzoncie nie widać wielu kłopotów z zaliczeniami. Wszystko będzie szło jak po maśle, jeżeli tylko włożysz w to odrobinę wysiłku. Saturn, którego wpływu nie lubisz, od grudnia zmienia pozycję na bardziej przyjazną, więc nawet przedmioty ścisłe nie będą cię teraz zadręczać. Aż do 6.01 wspierać cię będzie twój patron Mars, który znajduje się u ciebie w znaku, co sprawi że twoja forma fizyczna będzie doskonała, ale pamiętaj, że daje to również większą podatność na kontuzje. Wpływ Marsa wyzwala również agresję, więc łatwo będzie o konflikty i spory, które nie stłumione na czas mogą kończyć się poważnymi potyczkami. Od stycznia wyciszysz się i przestaniesz szukać zwady. Bardzo możliwe stypendium sportowe lub inna nagroda za twoje osiągnięcia.

Byk

Chciałbyś, aby wszystko było przewidywalne i zaplanowane. Nie lubisz niezapowiedzianych sytuacji, a tym bardziej kartkówek czy sprawdzianów. Niestety układ planet sprawi, że jak nigdy wcześniej trzymać się ciebie będą niespodzianki i różne dziwne zrządzenia losu. Ktoś z grona pedagogicznego zostanie nagle przeniesiony a ty będziesz musiał zmienić profil. Pomimo tego, że zmiany niekoniecznie będą przyjemne, będziesz się do nich dostosowywać. Niestety żarty się skończyły i poprzedni rok, w którym miałeś wiatr w plecy, nie powtórzy się tak szybko. Czeka cię więcej wysiłku i pracy. Nie martw się, zdecydowanie się to opłaci, bo w maju i czerwcu wyniki w nauce będą przyczyną twojej dumy. Po 6.01. czeka cię przypływ energii i sił witalnych, który będzie trwał kilka dobrych miesięcy.

Bliźnięta

Na kilka miesięcy skończył się czas wielkiego luzu, który sprezentowało Bliźniętom e-nauczenie. Jak nikt inny odnalazłeś się w sposobie elektronicznego zdawania i zaliczania prac, głównie dlatego, że umiesz w tym samym czasie robić kilka rzeczy, a ,"wujek internet" zna odpowiedź na każde pytanie. Tradycyjna szkolna ławka sprawi, że musisz się teraz bardziej przyłożyć jeżeli chcesz utrzymać swoje oceny na tym samym, wysokim poziomie. Na szczęście dla Ciebie druga połowa grudnia znowu przynosi zmiany. Saturn i Jowisz w twoim, powietrznym trygonie sprawią, że twój intelekt oraz błyskotliwe odpowiedzi zagną niejednego "belfra". Będziesz postacią kontrowersyjną, z którą nauczyciele wolą nie wdawać się w dyskusje. Oceny w drugim semestrze będą cię zadowalać, tak jak i twoje kontakty z rówieśnikami.

Zobacz też: Bliźnięta – jakie tajemnice kryją przed nami znaki zodiaku?

Rak

Przed tobą rutynowy, standardowy rok szkolny. Nie szykujesz się na niespodzianki i słusznie. Starasz się zawsze wykuć "na blachę" każdy temat, ponieważ jeśli masz poczucie, że się nie przygotowałeś przypłacasz to bólem brzucha ze stresu. Nie umiesz ściągać, nie dlatego że nie chcesz, ale ze strachu przed pociągnięciem do odpowiedzialności. Zatem wolisz już spokojnie się nauczyć. Dlatego ze stopniami nie będziesz mieć problemów. W pierwszym semestrze uważaj na zawirowania, które mogą ci przynieść nieodpowiednie znajomości. Zbytnie przejmowanie się kłopotami, w które ktoś wpakował się na własne życzenie, przyniesie ci jakiś problem. Nie kryj czyjegoś kłamstwa, bo źle na tym wyjdziesz. Jeśli nie będziesz wiedzieć co zrobić z niebezpieczną tajemnicą, którą ktoś ci powierzył, bez wdawania się w szczegóły sprawy zwróć się o poradę do szkolnego pedagoga.

Lew

Wiele spraw udaje Ci się w szkole załatwić na tak zwany wdzięk i urok osobisty. Niewątpliwie go posiadasz, jak również "słodkie oczy", jednak już od stycznia nie masz co liczyć na taryfę ulgową. Saturn, który nie łapie się na takie sztuczki, utworzy opozycję do znaku Lwa i będzie cię maglował bez litości. Nie martw się, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dzięki temu surowemu wpływowi staniesz się bardziej rzetelny i systematyczny. Nikt już nie będzie mógł powiedzieć, że jesteś rozkojarzony, czy że ślizgasz się po temacie. Odkryjesz nawet, ze przedmioty ścisłe również mają swój urok. Poczujesz ogromną potrzebę robienia czegoś regularnie, systematycznie. Bardzo możliwe, że zapiszesz się na treningi lub do szkolnego klubu sportowego.

Zobacz też: Znak zodiaku Lew. Charakterystyka, opis, mocne i słabe strony Lwa

Panna

Przed tobą dziwny i skomplikowany rok szkolny, w trakcie którego odkryjesz zupełnie ci nie znane strony swojej osobowości. Co nie zdarzało ci się do tej pory, zaczniesz bujać w obłokach! Poczujesz twórczą wenę i zainteresujesz się sztuką, fotografią, aktorstwem. Masz ogromne szanse na rozwijanie swoich nietuzinkowych talentów z zakresu pisania poezji czy deklamacji. Zazwyczaj kojarzyłaś się w szkole jako przewidywalna i punktualna, w ciągu najbliższych miesięcy pokażesz się jako romantyczna i wrażliwa. I bardzo dobrze! Pamiętaj, że nie wszystko w życiu da się policzyć i zmierzyć, a zawód który przyniesie satysfakcję to nie tylko księgowa. Nareszcie podejdziesz do wielu spraw na luzie i pojmiesz, że życie to nie tylko szkoła, ale również to co poza nią.

Waga

Saturn w trygonie do twojego znaku sprezentuje ci nareszcie odrobinę konkretu i twoje przysłowiowe już rozdarcie ustąpi na rzecz samodyscypliny. Wieczne rozchwianie i nieumiejętność dokonywania wyborów wycofa się. Ostatecznie będziesz wiedzieć na którą klasę, rozszerzenie przedmiotu, kierunek studiów czy język się zdecydować! To będzie doskonały rok, w trakcie którego wiele osiągniesz, zdobędziesz wyróżnienia i nagrody. Szczególnie w drugim semestrze możesz święcić spore triumfy w nauce. W dużej mierze przyczyni się do tego poza szkolna aktywność i udział w międzynarodowych konkursach dla uczniów! Śmiało bierz udział, masz duże szanse na sukcesy. Wśród rówieśników będziesz popularna i przez większość lubiana.

Zobacz też: Rozchwiane i niezdecydowane czy inteligentne i dyplomatyczne? Zodiakalne Wagi witają jesień

Skorpion

Przed tobą czas wysiłku i licznych testów. Grono pedagogiczne weźmie cię na celownik i zacznie wymagać więcej niż zakładałeś. Prawie przez cały rok szkolny w opozycji do twojego znaku będzie przebywać złośliwa Lilith, która spowoduje, że w głowie będą ci całkiem inne sprawy niż nauka. W styczniu padniesz w środowisko, w którym będą intrygi i brak szczerości. Uważaj, aby fatalne zauroczenie nie przysłoniło ci świata i twoich obowiązków. Musisz się wziąć w garść i uczyć, tak abyś nie zmarnował swoich osiągnięć, które wypracowałeś sobie do tej pory. Niestety łatwo nie będzie, ale na słabego nie trafiło. Na wiosnę otrząśniesz się z trudnych doświadczeń i nadrobisz kilka braków, tak że kolejne zakończenie roku szkolnego będzie dla ciebie miłym zaskoczeniem.

Strzelec

Ostatni rok był dla ciebie wyjątkowo wymagający, ale co najtrudniejsze, to już za tobą. Być może jeszcze w październiku czeka cię jakiś zgrzyt z wychowawcą lub nauczycielem ścisłego przedmiotu, ale później pójdzie już z górki. Za sprawą Jowisza w korzystnym dla ciebie znaku Wodnika przed tobą lepsze chwile. Zaczniesz robić wokół siebie porządki. Od grudnia wpływ Saturna, sprawi, że oprzytomniejesz i zaczniesz podchodzić do swoich obowiązków bardzo poważnie. Na czas przygotujesz się do klasówek i testów, zaczniesz pamiętać o zadanych pracach i esejach. Nadrobisz zaległości, podreperujesz zszarganą wybrykami ostatnich lat opinię. Generalnie pokażesz na co cię stać, a stać cię będzie w tym roku na wiele. Możesz założyć sobie bardzo ambitne cele, bo łatwo będzie po nie sięgnąć. Masz przed sobą pracowity i owocny rok szkolny. Co najciekawsze w tym wszystkim, wyrobisz sobie dobre nawyki na następne lata i silną wolę!

Zobacz też: Strzelec - szczęściarz, ryzykant i ulubieniec planet. Horoskop i charakterystyka znaku

Koziorożec

Spiesz się, aby wykorzystać dobry wpływ Saturna, który do 17 grudnia będzie jeszcze w twoim znaku zodiaku. Po tym terminie wiele spraw się skomplikuje i nie wszystko pójdzie zgodnie z zamierzeniami. Jeśli pragniesz we wrześniu kandydować na stanowisko przewodniczącego klasy lub nawet całej szkoły, śmiało ten stołek już prawie należy do Ciebie. Po Nowym Roku sytuacja zacznie wyglądać inaczej niż to sobie wyobrażałeś. Nowoczesne technologie, szybkie zmiany i eksperymenty z nauczeniem to nie jest to, co lubisz najbardziej. Niestety będziesz zmuszony do naginania się do nowych zasad i zapoznawania z innym sposobem komunikacji. Na początku listopada możesz wejść w konflikt z rówieśnikami, którego podłożem będzie nieporozumienie. Staraj się załagodzić sprawę, zanim zacznie żyć własnym życiem.

Wodnik

Pod każdym względem czeka cię przełomowy rok. Być może jesteś już o krok od podjęcia jakichś rewolucyjnych decyzji o zamianie profilu, szkoły lub nawet czujesz chęć uczestniczenia w jakimś międzynarodowym, uczniowskim projekcie. Te wszystkie przeczucia, które już w sobie nosisz zrealizują się na przełomie grudnia i stycznia. Szczególnie Wodniki z pierwszej dekady znaku czeka niesamowita, edukacyjna rewolucja. Jeżeli masz zainteresowania inżynieryjne czy też informatyczne, tym bardziej będziesz święcił ogromne triumfy. Dla wszystkich przedstawicieli tego znaku zodiaku szykuje się wyjątkowy szkolny rok pełen przyjemnych, niesamowitych niespodzianek oraz bujnego i ciekawego życia towarzyskiego. Poprzez wpływ Urana w kwadraturze do twojego znaku pokusisz się o kontrowersyjny wizerunek typu irokez lub fioletowa farba na włosach, co będzie solą w oku wielu nauczycieli. Na szczęście twoje wyniki w nauce będą działać jak tarcza ochronna.

Ryby

Jakoś nie umiesz ostatnio odnaleźć się jeżeli chodzi o sprecyzowanie swoich zainteresowań i edukacyjnych preferencji. Poczekaj do końca semestru, bo wtedy o ostateczną decyzję będzie ci zdecydowanie łatwiej. Wśród znajomych i koleżanek ze szkolnej ławy znana jest twoja wrażliwość i chęć niesienia pomocy, dlatego nie zdziw się, że od października ponownie wszyscy zaczną wypłakiwać ci się w rękaw i szukać u ciebie zrozumienia dla swoich dylematów. Jeśli chodzi o wyniki w nauce lepiej pójdzie ci semestr po zimowych feriach. Teraz niczego nie przyspieszaj i nie rób na siłę. Widocznie jeszcze nie dojrzałaś do wybrania edukacyjnej ścieżki. Uważaj na kontuzje kolan oraz urazy stóp w ostatnim tygodniu września. Staraj się nie narazić w grudniu starszej pani od przedmiotów humanistycznych, ponieważ może cię opacznie zrozumieć.

Zobacz też: Ryby - romantyczne, empatyczne i bezradne. Horoskop Merkurji

Przychylności ze strony "ciała pedagogicznego" oraz samych wspaniałych ocen, wyróżnień i nagród życzy uczniom

Astrolog Merkurja

Zobacz też:

Bliźniak nie umie być cicho, Koziorożec okazać ciepła. Co z innymi znakami zodiaku? 

Astrolog o magicznej mocy kwiatów. Który z nich przyciąga miłość?

Najgorsze cechy znaków zodiaku. Poznaj ciemną stronę swojego partnera

Astrolog Merkurja o miłosnych duetach w horoskopie. Zobacz wideo: 

Co sądzisz o tym artykule?
83
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0