Gwiazdy

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak wspominają swój "Ślub od pierwszego wejrzenia". "Nie pamiętałam nazwiska swojego męża"

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak wspominają swój "Ślub od pierwszego wejrzenia". "Nie pamiętałam nazwiska swojego męża"

Dzień Dobry TVN

Niedawno świętowali trzecią rocznicę ślubu. Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak są idealnym przykładem na to, że istnieje miłość od pierwszego wejrzenia. Uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" wrócili wspomnieniami do swojego magicznego dnia. Jak zmieniło się ich życie?

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak wspominają udział w programie

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak byli uczestnikami trzeciej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". 17 marca świętowali trzecią rocznicę ślubu.

Spontaniczna decyzja odmieniła całe nasze życie. Słyszeliśmy nieraz, że to takie życiowe kamikadze z naszej strony. Ale, jak widać, był to sposób na to, żebyśmy mieli wspaniałą rodzinę, dwójkę dzieci. Tamten moment, który możemy wspominać, odmienił nasze życie

- opowiada Anita.

Dzisiaj są szczęśliwym małżeństwem, ale - jak przyznają - zgłaszając się do programu nie wiedzieli, czego się spodziewać. Zasady były jednak proste: idealnego partnera lub partnerki szukają dla nich eksperci. Był jeden warunek – swoich wybranków będą mogli poznać dopiero na ślubnym kobiercu. 

- Pamiętam, że jadąc na ślub rozmawiałem, jak się zachować, bo może być kilka scenariuszy. Podszedłem do tego tak, żeby dać szansę sobie i drugiej osobie. Żeby nie przekreślać tego na starcie – wspomina Adrian.

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak o swojej miłości

Swojej szansy nie przekreślili na starcie. Chociaż nie zabrakło zabawnych sytuacji, jak ta, w której ktoś zapytał o nazwisko potencjalnych dzieci. 

- Pamiętam, że nie pamiętałam nazwiska mojego męża i powiedziałam, że będą nosiły nazwisko pana – śmieje się Anita.

Po ślubie para miała miesiąc na poznanie się i zadecydowanie, czy chce kontynuować małżeństwo.

- Miesiąc to jest bardzo mało, żeby się poznać. To poznawanie jest w dalszym ciągu, nawet po trzech latach – mówi kobieta. 

Anita i Adrian postanowili dać sobie szansę i nie brać rozwodu. Dzisiaj są szczęśliwymi rodzicami dwójki dzieci – synek Jerzyk przyszedł na świat 6 czerwca 2019 roku, a córeczka Bianka urodziła się 7 lipca 2020 roku. Para wyznaje, że bardzo chętnie opowie swoim dzieciom, jak się poznała. 

- To będzie kolejna przygoda naszego życia. Takie pytanie na pewno padnie i będziemy po prostu opowiadać. Posadzimy ich na kanapie i na Playerze włączymy odcinki, od pierwszego – zapewnia Adrian.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - gdzie oglądać

Czy losy Anity i Adriana podzielą uczestnicy 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Już w piątek, 26 marca, o 20:30 na antenie TVN7 premiera odcinka, w którym widzowie zobaczą moment zaślubin, a pary się poznają. Nie możecie tego przegapić!

Wszystkie odcinki programu znajdują się na Player.pl.

Zobacz też:

Córka Grzegorza Ciechowskiego wspomina ojca. "Myślę o nim. Każdy dzień bez niego jest smutnym dniem"

Marta Żmuda Trzebiatowska ma spadek formy. "Mam coraz mniej pomysłów skąd brać siłę do działania"

Agata i Piotr Rubikowie przygotowują się do rządowych obostrzeń. "Świetlista przyszłość przed nami"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Co sądzisz o tym artykule?
87
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
3
10.04.2021
Jula
Ale można też mocno się pomylić. Ja znałam męża niecały rok, jak zostałam jego żoną. Rozwodzimy się nie dlatego, że jesteśmy niedojrzali, tylko dlatego, że w tak krótkim czasie da się udawać kogoś innego przed drugą osobą z powodzeniem. Nie wiem po co, ale niektórzy nie umieją być sobą. Niestety prawdziwe ja czasem bywa nie do zaakceptowania. To bardzo trudna i przykra lekcja.
02.04.2021
paniOlga
Jak widać da się stworzyć związek bez znania się 5 czy 10 lat. Ta para jest tego przykładem. Ze swoim mężem też długo się nie znałam, po pół roku się mi oświadczył. W styczniu obchodziliśmy 5 rocznicę ślubu, na którą małżonek podarował mi irobota w prezencie. Bardzo się kochamy i nie wyobrażamy sobie życia bez siebie.
26.03.2021
ulka
Obydwoje sa bardzo pozytywni i dojrzali, widac szacunek do drugiej osoby, dlatego im wyszlo.. brawo