Ramówka

Mateusz Banasiuk na scenie Dzień Dobry TVN. "Na deser serwujemy tort"

Ramówka

Autor:
Patrycja
Sibilska
Mateusz Banasiuk – tort jakich mało

Występy na scenie studia programu Dzień Dobry TVN, bywają porywające, wzruszające, energetyczne, ale jeszcze nigdy nie były tak smaczne. Takie doznania mógł wywołać tylko śpiewający tort, czyli były uczestnik programu Mask Singer - Mateusz Banasiuk. Jaki utwór zaśpiewał aktor?

Mateusz Banasiuk jako śpiewający tort w Dzień Dobry TVN

Mateusz Banasiuk był pierwszym uczestnikiem Mask Singer, który został zdemaskowany i opuścił program. Ukrywał się pod kostiumem tortu z wisienką na czubku.

-Na deser serwujemy tort - tak Andrzej Sołtysik zapowiedział występ aktora.

Dla widzów programu Dzień Dobry TVN zaśpiewał utwór grupy One Direction pt. "One day or another". Jego pełne pozytywnej energii wykonanie, sprawiło, że zarówno prowadzący, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, jak i obecna w studiu Katarzyna Bonda, wstali z kanap by zatańczyć ze słodkim, śpiewającym deserem.

Mask Singer - najbardziej ekscytujące muzyczne show

Mask Singer to najchętniej oglądany program rozrywkowy na świecie. Do tej pory podbił serca widzów w 41 krajach! W muzycznym show śpiewają ludzie znani z pierwszych stron gazet - aktorzy, muzycy, celebryci, sportowcy, dziennikarze czy politycy. Ich tożsamość jest jednak ukryta pod oszałamiającymi przebraniami. Na scenie występują przebrani za zwierzęta, rośliny, a nawet… potrawy! Czy olśniewająca Ważka może być lubianą wokalistką, a zabawna Ośmiornica popularnym politykiem? A może subtelna Róża to uznana aktorka?

Kto kryje się pod maską? - to zagadka, którą w każdą niedzielę o 20:00 próbują odgadnąć widzowie i detektywi w studio.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Pozostałe wiadomości