Gorące tematy

Emocje w "Mask Singer" wzięły górę. Kto krył się pod kostiumem Monstera?

Gorące tematy

Autor:
Oskar
Netkowski
Mask Singer TVN

Rozśpiewani, kolorowi i niezwykle charyzmatyczni - uczestnicy "Mask Singer" robią wszystko, by zdezorientować jury. Trzeci odcinek show pokazał, że niczego do końca nie można być pewnym. Kogo udało się zdemaskować?

Mask Singer - jedyne takie show!

"Mask Singer" od samego początku emisji budzi ogromne emocje i zainteresowanie wśród widzów. Surrealistyczne kostiumy, hity polskich i światowych list przebojów, ale przede wszystkim zabawa w szukanie odpowiedzi na pytanie - kto kryje się pod maską? Występujące osoby robią na scenie prawdziwe show, jednak nikt nie ma pojęcia, kogo skrywają wystawne kostiumy. W odgadnięciu tej zagadki pomagają m.in. materiały filmowe pokazywane przed występami, zawierające dodatkowe wskazówki mogące przybliżyć sylwetki uczestników.

Mask Singer - nowy program TVN

Pierwszy uczestnik „Mask Singer” zdemaskowany
Pierwszy uczestnik „Mask Singer” zdemaskowany Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Na scenie zaśpiewa łącznie dwunastu uczestników. Ich muzyczne występy będą oglądać widzowie, publiczność w studio i czterech "detektywów". W tej roli Julia Kamińska, Joanna Trzepiecińska, Kuba Wojewódzki oraz Kacper Ruciński i Michała Meyer w roli prowadzącego.

Co działo się w 3. odcinku "Mask Singer"?

Trzeci odcinek show otworzył Kot. Jury już na starcie nie mogło zdecydować się, kto kryje się pod przebraniem. Robert Gawliński, Andrzej Krzywy, Antek Królikowski, a może Patryk Vega?

Chwilę później na scenie pojawiła się kolejna charyzmatyczna postać - tym razem w przebraniu Róży. Kiedy tylko z jej ust rozbrzmiało "Bad Romance" Lady Gagi, jury nie mogło wyjść z zachwytu. Julia Kamińska sama przyznała, że ten utwór trudno wykonać na żywo. Pod maską dopatrywała się Magdaleny Ogórek. Joanna Trzepiecińska postawiła na Ewę Wachowicz, Kamil na Justynę Steczkowską, natomiast Kuba Wojewódzki obstawiał Paulinę Krupińską.

Postać skrywająca się pod kostiumem prysznica rozbiła bank. Na tę chwilę to jeden z najbardziej tajemniczych uczestników. Wśród obstawianych gwiazd pojawili się Marcin Tyszka, Gabriel Fleszar i Joanna Kołaczkowska. Chwilę później scenę przejęło Słońce. Już od pierwszych sylab piosenki Sanah "Szampan", Julia Kamińska i Kuba Wojewódzki obstawiali Małgorzatę Ostrowską. Pozostałe głosy wskazywały na Kingę Preis, Annę Muchę i... Marcina Najmana.

Nagle scenę przejął Monster w piosence Baila Morena. Kuba Wojewódzki nie krył zachwytu nad jego wokalem, obsypując postać komplementami. Michał Żurawski, Borys Szyc, Maciej Stuhr czy Jan Borysewicz? Jury do samego końca nie mogło się zdecydować.

Kto odpadł w 3. odcinku "Mask Singer"?

Trzeci odcinek przyniósł widzom niesamowite emocje. Kolejne gwiazdy zaprezentowały nie tylko swoje wokalne i sceniczne umiejętności, ale przede wszystkim musiały wykazać się powściągliwością w kontakcie z jury, by nie dać się podejść i nie zdradzić, kto ubrał maskę. Do kolejnego odcinka bezpiecznie przeszli Róża, Słońce i Prysznic, co oznacza, że w dogrywce zmierzyli się ze sobą Kot i Monster.

W decydującym starciu Kot porwał publiczność brawurowym wykonaniem utworu "Livin' la vida loca", Monster zaś - "Human/Rag'n bone man". Ostatecznie publiczność zdecydowała, że maskę powinien zdjąć Monster. Kto krył się w środku sympatycznego potwora? Ku zaskoczeniu absolutnie wszystkich zgromadzonych zarówno w studio, jak i przed telewizorami - był to Grzegorz Skawiński.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Mirosław Sosnowski/TVN

Pozostałe wiadomości