Mateusz Banasiuk

  Mateusz Banasiuk

  Jak co tydzień, na kanapach w programie Kuby Wojewódzkiego zasiądą nowi goście. “To zdjęcie jest tak piękne, że nie wymaga podpisu” napisał dziennikarz pod zdjęciem na Instagramie. Aktor i gwiazda estrady już 2 listopada na antenie TVN. Internauci nie kryją, że na takie połączenie czekali od dawna. 

  Rafał Zawierucha i Mateusz Banasiuk to uznani polscy aktorzy. Obaj mają po dwie siostry, a jak wiadomo, relacje braci z siostrami często nie należą do najłatwiejszych. Do naturalnych starć, które pojawiają się między rodzeństwem z racji różnicy wieku, dochodzą jeszcze te związane z inną płcią i zainteresowaniami. Jaki kontakt ze swoimi siostrami mają nasi goście?

  W serialu "Pod powierzchnią" pojawi się dwóch nowych, intrygujących bohaterów: Iga i Radosław. Jaką rolę odegrają w intrydze? Aktorów, którzy wcielili się w te postacie: Michalinę Łabacz i Mateusza Banasiuka gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Czy kariery naszych gości rozwijają się tak, jak to sobie wcześniej wyobrażali?

  Bestsellery Empiku to największy plebiscyt kulturalny w Polsce. Wczoraj, już po raz 19. nagrody trafiły do rąk twórców. Na gali wystąpiły gwiazdy światowego formatu. Uroczystość uświetnił muzyczny występ Stinga i Shaggiego. Jak zaznaczył aktor Mateusz Banasiuk, gala Empiku to miejsce, gdzie łączy się muzyka, literatura i film. Za co gwiazdy cenią nagrody Empiku? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W czasach licealnych prawie każdy z nas identyfikował się z jakąś subkulturą. Czym fascynowała się w młodości aktorka Magda Schejbal, aktor Mateusz Banasiuk czy lekkoatleta Marcin Urbaś? Do której subkultury należeli? Czy wspominają tamten czas z sentymentem? O czasach młodości nasi goście opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN.

  Mateusz Banasiuk płaci podatki, ale nie zna się na księgowości. Twierdzi nawet, że sprawy finansowe go przerażają. Czy tak samo jest w przypadku Julii Kamińskiej, Klaudii Halejcio i Weroniki Książkiewicz? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Przy okazji spotkania z aktorami zapytała Mateusza, jak się czuje w roli taty, dlaczego Klaudia postanowiła zmienić fryzurę

  Para jeszcze nie potwierdziła informacji, ale krążą plotki, że Magdalena Boczarska urodziła syna, który prawdopodobnie będzie miał na imię Henryk. Po kim dostanie nazwisko? Dobrą nowinę o narodzinach dziecka Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka przyniosła do studia Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W Drugiej szansie Magdalena Boczarska wcielała się w postać Sary Daymer. Z uwagi na ciążę aktorki nie zobaczymy jej w odcinkach kolejnego sezonu serialu. Czy jeszcze wróci do plan serialu? Czyta poradniki dotyczące macierzyństwa? Zamierza zwolnić po urodzenia dziecka? Aktorka była gościem Dzień Dobry TVN.

  Za chwilę na świat przyjdzie dziecko Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka. Czy aktorka planuje zrobić sobie przerwę w pracy? Jak czuje się przed porodem? Z przyszłą mama rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W Dzień Dobry TVN rodzeństwo Banasiuków: Aldona Banasiuk, Mateusz Banasiuk i Ewa Jezierska opowiedzieli o swojej rodzinie. Jak wspominają wspólne dzieciństwo? O czym marzyła ich mama? Któremu z nich w dzieciństwie wolno było najwięcej? Czym zajmują się w życiu? I dlaczego najbliższe święta będą dla nich niezwykłe?

  Zdrowe odżywianie i ćwiczenia z Ewą Chodakowską czy Anną Lewandowską. Które gwiazdy przykładają dużą wagę do tego jak wyglądają i co robią, aby utrzymać idealną sylwetkę? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z: Klaudią Halejcio, Mateuszem Banasiukiem, Katarzyną Glinką, Piotrem Kędzierskim, Patrykiem Grudowiczem i Karoliną Pisarek.

  Matura, prawo jazdy, wyprowadzka z domu rodzinnego, a może pierwsza praca? Co dla Was jest wyznacznikiem dorosłości? Czy da się na nią przygotować, czy raczej nas zaskakuje?Zobaczcie jak dojrzałość zdefiniowali nasi goście: Anna Karczmarczyk, Bartosz Gelner i Mateusz Banasiuk.

  Nowym pracownikiem bohaterki serialu Druga Szansa Moniki Boreckiej został Jacek. Jak rozwiną się ich relacje? Z aktorami odtwarzającymi te postacie: Małgorzatą Kożuchowską i Mateuszem Banasiukiem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Filip Chajzer wybrał się na tegoroczną edycję Przystanku Woodstock. Zobaczcie jak tam się bawił! W studiu Dzień Dobry Wakacje, o prawach młodości i konsekwencjach na dorosłe życie, rozmawialiśmy z Pawłem Płuską, Tymonem Tymański, Krzysztofem Kasowskim i Mateuszem Banasiukiem. A jak wyglądają/ły Wasze młodzieńcze szaleństwa?

  Niektórzy mężczyźni, aby zdobyć tę jedyną, wymarzoną kobietę, korzystają z pomocy szkół uwodzenia lub metod zasłyszanych od kolegów. W Dzień Dobry TVN - wraz z konsultantem biznesowym Miłoszem Brzezińskim, Kamilem Pawelskim znanym również jako Ekskluzywny Menel i aktorem Mateuszem Banasiukiem zastanawialiśmy się, jak skutecznie uwieść kobietę. Jakich tekstów i zachowań unikać przy poznawaniu kobiet?

  Nasz specjalny wysłannik, Marcin Sawicki, jest TAM! W samym centrum wydarzeń związanych z NETIA OFF Camera! Dziś, w rozmowie z Magdą Boczarską i Mateuszem Banasiukiem dowiedział się: na czym polega charakteryzacja wewnętrzna i czy trzeba romansować z osobą z którą się gra. Natomiast Agnieszka Grochowska zdradziła mu, nad jaką rolą musi jeszcze popracować!