anna kalczyńska i andrzej sołtysik

  anna kalczyńska i andrzej sołtysik

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN prosto z Londynu Polka, która gra w kultowym brytyjskim serialu - jak się dostaje rolę w takiej produkcji? W programie także: konto w banku, a może gotówka w skarpecie? - czyli cała prawda o tym, jak oszczędzają Polacy. Oprócz tego: na żywo odważne wyznanie w ważnej sprawie - dziewczyna, którą zgwałcono w Gdyni ujawni swoją twarz, aby przestrzec inne kobiety. Następnie: piękne, ciemne brwi, rzęsy i to za 2 złote? Doradzimy, jak je zrobić. Zapraszamy!

  W czwartek w Dzień Dobry TVN: Olga Frycz - mama od kilkunastu dni o cudzie macierzyństwa, które ma na imię Helenka. Następnie: jemy i nie tyjemy - rozszyfrowujemy sekret tzw. ujemnych kalorii. W programie także: Boska Bovska z nowym utworem, który wciąga nas od pierwszej minuty. Oprócz tego: wychowywać nie swoje dziecko, czyli wstrząsające historie podmiany noworodków na porodówkach. Startujemy jutro o 8.00.

  W piątek w Dzień Dobry TVN: Anna i Michał Jarosik-Tomala już po ślubie - tylko u nas zdradzą, kiedy aktorskie emocje z Na Wspólnej przeniosły się poza ekranowe życie. W programie także: ludzie, którzy zrobią wiele w poszukiwaniu duchowego rozwoju - Przemysław Kossakowski o rytuałach mocy, które inspirują i o tych, które są zwykłą szarlatanerią. Oprócz tego: Uwaga! Uwaga! Adam Chowański myszkuje w szafach naszych widzów - zobaczcie, co znalazł i jak wystylizował pewną młodą urzędniczkę. Startujemy o 8.00!

  W czwartek w Dzień Dobry TVN Anthony Jeselnik swoimi parodiami o Donaldzie Trumpie rozbawił Amerykę do łez - co zrobił, gdy dowiedział się, że osoba, z której żartuje została prezydentem? Następnie: cud macierzyństwa, czy nowy trend wśród kobiet? Spotkamy się z diamentowymi matkami, które chcą karmić swoje dzieci jak najdłużej. Oprócz tego, ptaki w środku miasta - zapraszamy do niezwykłego mieszkania. A potem siła kobiet, które o życiu wiedzą wszystko - na naszej scenie dziewczyny pełne ognia. Bądźcie z nami o 8.00!

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN: Michał Czernecki burzy swój medialny wizerunek! Tylko u nas: o traumatycznym dzieciństwie i próbach samobójczych. W programie także: nietypowa historia, czyli 21 lat bycia niemal w ciągłej ciąży! Poznajcie historie kobiet, które mają więcej niż „parkę” dzieci. Oprócz tego: dlaczego co siódmy Polak korzysta z usług wróżek? A potem: jak budzić dziecko, aby chętnie i bez stresu powitało nowy dzień? Dzień Dobry TVN w poniedziałek od 8:00. To będzie dobry dzień!

  W piątek w Dzień Dobry TVN: Mariusz Szczygieł kontra państwo! Na co liczy wytaczając publiczny proces za zatruwanie smogiem? Oprócz tego: o takich pięknych włosach marzą wszystkie Polki. Zdradzimy, kto czesze Grażynę Wolszczak, Margaret, Dominikę Gawędę czy Natalię Siwiec. W programie także: niezbyt kulturalne, ale może zdrowe? Czy przeklinanie obniża poziom stresu? A na koniec: mężczyźni z dużą porcją testosteronu, czyli nasz subiektywny ranking ciach! Bądźcie z nami w piątek od 8:00!

  We wtorek w Dzień Dobry TVN plażowy szczyt obciachu - Adam Chowański doradzi, czego absolutnie nie wolno zakładać na plażę, aby nie przynieść wstydu sobie i osobom towarzyszącym. W programie także: niania na noc - co o tym kontrowersyjnym pomyśle sądzą psycholodzy? Oprócz tego: najstarszy, 91-letni chirurg w Polsce o pasji, która przekracza wszelkie bariery. A na koniec: moment, kiedy dziecku rozsypuje się świat, czyli, jak życie bez ojca wpływa na późniejsze losy dziecka? Bądźcie z nami o 8.00!

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN: Anna Lewandowska. Kiedyś fighterka, teraz elegancka kobieta i czuła mama. Tylko u nas, jak mała Klara zmieniła jej życie. Oprócz tego wszystko o bieliźnie, której nie widać. Następnie doradzimy, co zrobić, gdy nie lubi się koleżanki córki. Zapraszamy!

  Piątek w Dzień Dobry TVN zapachnie truskawkami. Doradzimy, jak odróżnić te krajowe od importowanych. Z Katarzyną Bosacką porozmawiamy o tym, czy pestycydy nam szkodzą. Oprócz tego spotkamy się z wielkimi damami hollywoodzkiego kina: Candice Bergen i Mary Steenburgen. Na koniec programu koncert zespołu Ciupaga.

  We wtorek w Dzień Dobry TVN: najpierw seks potem związek, czy taka kolejność wróży udaną relację? Tylko u nas: operatorka żurawia wieżowego. W Polsce jest ich tylko 20! Oprócz tego Polka mistrzynią fitness bikini - Patrycja Słaby. Zapraszamy!

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN: prosto z Londynu gorące komentarze temat sobotniego ślubu księcia Harry’ego i Meghan Markle. Następnie: kłopotliwa i wstydliwa dolegliwość - jak skutecznie „wypędzić” łupież z naszych włosów? Oprócz tego: coś, na czym cierpią wszyscy konsumenci - cała prawda o fałszowaniu żywności. W programie także: na co chorują Polacy i system medyczny? Czyli: zatrważające kulisy pracy ratowników medycznych. Bądźcie z nami o 8.00! Zapraszają: Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik.

  W piątek w Dzień Dobry TVN: wojownik z Hollywood - Dwayne Johnson o swoich dzikich instynktach. W programie także gwiazdy z sercem na dłoni - tylko u nas kulisy kampanii społecznych z osobami z pierwszych stron gazet. Oprócz tego: komunia, komunia i po komunii - czy rodzice mają prawo zabrać pieniądze, które dziecko dostało z okazji tej uroczystości. A na koniec podniebny koncert - na naszym dachu Antek Smykiewicz. Zaczynamy o 8.00!

  W czwartek w Dzień Dobry TVN: Polka okrzyknięta jedną ze 100 najseksowniejszych kobiet Ameryki oraz DJ - zdobywca nagrody Grammy - tylko u nas Sandra Kubicka ze swoim francuskim narzeczonym w pierwszym polskim wywiadzie. Następnie: dolegliwość, która utrudnia życie i kontakty z ludźmi - doktor Marcin Ambroziak zdradzi, czy da się walczyć z nadmierną potliwością. W programie także doradzimy, jak pewnym krokiem przywitać gorący sezon - pokażemy seksowne i letnie buty. Bądźcie z nami jutro o 8.00!

  W środę z Dzień Dobry TVN: konie, piękno natury i siła rodzinnych tradycji. Karolina Ferenstein-Kraśko w Gałkowie, w swoim miejscu na ziemi. W programie także: osobisty fotograf prezydenta Andrzeja Dudy - czy zdradzi nam, jak wygląda prywatne życie prezydenckiej pary? Następnie: czy każdy może być dobrym kierowcą? O tym u nas: rekordziści w zdawaniu egzaminu na prawo jazdy. A także: stroje kąpielowe, które optycznie wyszczuplą figurę! Bądźcie z nami w środę od 8:00! Zapraszają: Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik.

  W piątek w Dzień Dobry TVN: szok i niedowierzanie - to czują kobiety, gdy odkryją, że ich mężczyzna ma konto na portalu randkowym - czy to już zdrada? O tym psycholog Magdalena Chorzewska i Miłosz Brzeziński. W programie także: w świecie tajemniczych intryg - u nas były szpieg Vincent Severski i historie, które nie mieszczą się w głowie. Następnie: coś bez czego nie może odbyć się majówka, czyli przegląd grillów idealnych na tę okazję. A potem eksplozja energii - naszą scenę opanują chłopaki z GooseBumps.

  W czwartek w Dzień Dobry TVN: raper z charakterem - Peja - jak bycie ojcem zmienia zadziorność w łagodność? Tylko u nas prosto ze swojego domu w Poznaniu. Następnie: kontrowersyjna od wielu lat - Cicciolina - co słuchać u gwiazdy, która była symbolem seksualnego wyzwolenia? Oprócz tego: kwintesencja dojrzałego kobiecego piękna - Kinga Korta w magicznej sesji tuż przed urodzeniem synka. A potem łapiemy formę tuż przed wakacjami, czyli, jak szybko pozbyć się nadprogramowych kilogramów? Bądźcie z nami o 8.00!

  We wtorek w Dzień Dobry TVN zajrzymy do oryginalnego mieszkania Macieja Zienia. Tylko u nas: jak wygląda praca dilerów narkotykowych? Zastanowimy się nad tym, czy wyjście z tego świata jest w ogóle możliwe? W programie także modowe triki, dzięki którym stara sukienka zmieni się w wystrzałową kreację. Zapraszamy!

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN: Różczka i Królikowski - co oprócz burzliwej miłości połączyło ich w serialu. Następnie: Pani Danusia, która z potrzeby serca wychowała kilkanaście dzieci. Oprócz tego: uroczo i niewinnie, czyli jak uczesać włosy na komunijną uroczystość? A na koniec: młody głos z silnym przekazem - na naszej scenie Zuza Jabłońska. Startujemy o 8:00.

  W piątek w Dzień Dobry TVN: pokruszony puder, ułamana szminka - która z kobiet tego nie przeżyła? Red Lipstick Monster o tym, jak uratować kosmetyki, które uległy zniszczeniu w damskiej torebce. Następnie bardzo męskie trio: Hołowczyc, Kędzierski i Norbi ujawnią, jakie mankamenty urody odstraszają ich w płci przeciwnej. Oprócz tego: Polka, której styl doceniło jury brytyjskiego Top Model - wraz z Magdaleną Filipowską jesteśmy za kulisami tego prestiżowego konkursu. W programie także: pewna siebie, seksowna i wyzwolona - Joanna Przetakiewicz motywuje dojrzałe Polki, aby doceniły swoje piękno.

  W czwartek w Dzień Dobry TVN: czy wiesz co w sieci ogląda Twoje dziecko? Okazuje się, że im głupiej, im wulgarniej, tym lepiej. W programie także Kinga Korta opowie o późnym macierzyństwie i imieniu dla synka. Poznamy także mężczyznę, który schudł 60 kg i jest nie do poznania! Zapraszamy!

  We wtorek w Dzień Dobry TVN: zmora kobiet na całym świecie - jak na zawsze pożegnać się z cellulitem. W programie także: inspektorzy handlowi na posterunku - czy miniona niedziela odbywała się rzeczywiście bez zakupów? Oprócz tego: skrawek materiału, który sprawia, że kobieta czuje się wyjątkowo, czyli body na dzień i wieczór. A potem: na nasz przyjazd przygotuje kawę, włączy światło i muzykę - zapraszamy na wizytę w inteligentnym domu. Bądźcie z nami o 8.00!

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN doradzamy kobietom, jak przejść przez rozwód. Zapytamy Kasię Nosowską, dlaczego zdecydowała się zagrać w serialu "Druga Szansa". Na naszych kanapach zasiądą trojaczki, które będą rywalizować o koronę Miss Polonia. Zapraszamy przed telewizory!

  W piątek w Dzień Dobry TVN: Natalia Szroeder między sercem a rozumem - czy historia z najnowszego teledysku jest inspirowana jej własną? W programie także: jeszcze nie skończyły się przeziębienia, a już zaczęły alergie - jak odróżnić jedno od drugiej? Oprócz tego metamorfoza na dzień dobry, czyli Adam Chowański i młoda mama, która szykuje się do rozmowy o pracę i na randkę z mężem. Startujemy o 8.00!

  W czwartek w Dzień Dobry TVN: to nie braki w wychowaniu, to choroba - jak rozpoznać u małego dziecka zespół Tourette'a? Oprócz tego: płatność gotówką, lista zakupów, czyli jak finansowo nie popłynąć na święta - jakie są sposoby na oszczędzanie, w którym Polki są mistrzyniami? A także: wegańska, a może wegetariańska? Czy taka dieta służy najmłodszym? Bądźcie z nami jutro od 8:00!

  We wtorek w Dzień Dobry TVN kobiety, które swoją metrykę chowają głęboko do szuflady. Dlaczego to robią? Przedstawimy Wam kulisy kampanii, która ma wstrząsnąć nieodpowiedzialnymi kierowcami. W programie także Tomasz Kot z sercem na dłoni. Zdradzimy Wam również kilka trików, które sprawią, że balkon stanie się ulubionym miejscem w mieszkaniu. Zapraszamy przed telewizory! :)

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN mocne uderzenie Uli Radwańskiej - tylko u nas o swoim pomyśle na biznes. W programie także: jak przeżyć święta w dobrej formie? O tym Qczaj i jego fani. Oprócz tego: ich urodę docenia sama Jennifer Lopez - na naszych kanapach siostry Oliferuk, które są w finale amerykańskiego Top model. A na koniec: Magda Femme - co nam „wyśpiewa” po dłuższej nieobecności w mediach?

  W piątek w Dzień Dobry TVN: Aneta Kręglicka debiutuje - co byłą Miss Świata i jedną z najlepiej ubranych kobiet w Polsce zainspirowało do zaprojektowania własnej linii ubrań? Następnie o miłości na rockowo - na naszych kanapach Afromental - będzie romantycznie, ale z pazurem. W programie także: w Światowy Dzień Snu poszukamy z pediatrą sposobów na spokojny sen naszych dzieci. Startujemy jutro o 8.00!

  W czwartek w Dzień Dobry TVN: poruszające historie kobiet, które zachorowały na łysienie plackowate - czy można wyleczyć tę chorobę i jak ją oswoić, aby móc z nią żyć? W programie także: Kazik Staszewski i książka o sobie na 55. urodziny - zdradza, co kręciło go kiedyś, a co napędza teraz. Oprócz tego: normalność jest dla nich nienormalna - po co ludzie modyfikują sobie ciało i instalują w nim różne obiekty? Potem: fantazjujemy o fantazjach erotycznych - czy warto się im poddać? Startujemy o 8.00!