Gwiazdy

Drugi odcinek "Mask Singer" za nami. Wiemy, kto krył się za kostiumem Ośmiornicy

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba

Drugi odcinek nowego programu TVN zakończył się pożegnaniem gwiazdy, która ukrywała się pod kostiumem Ośmiornicy. Choć zachwyciła występem, odpadła w wyniku głosowania publiczności. Jej tożsamość jako jedyna odgadła Julia Kamińska.

Nowy program TVN

Format programu TVN jest niezwykle zaskakujący zarówno dla widzów, jak i jury, do którego należą Julia Kamińska, Joanna Trzepiecińska, Kuba Wojewódzki oraz Kacper Ruciński. Choć występujące osoby robią prawdziwe show na scenie, nikt nie ma pojęcia, kto kryje się pod ich kostiumami. W odgadnięciu tej zagadki pomagają m.in. materiały filmowe pokazywane przed występami, zawierające dodatkowe wskazówki mogące przybliżyć sylwetki uczestników.

Mask Singer - nowy program TVN

Pierwszy uczestnik „Mask Singer” zdemaskowany
Pierwszy uczestnik „Mask Singer” zdemaskowany Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

W pierwszym odcinku na scenie zaprezentowali się Róża, Kot, Prysznic, Słońce, Potwór, a także Tort, pod którego postacią ukrywał się Mateusz Banasiuk. Był on niezwykle zawiedziony, że musi odpaść. W swoich mediach społecznościowych wyjawił później: "Swoim udziałem w tym programie chciałem dać Wam trochę radości, jednocześnie pokazując, że mam do siebie dystans".

Kto odpadł w 2. odcinku "Mask Singer"?

W drugim odcinku, który miał swoją premierę w sobotni wieczór, w show zaprezentowały się kolejne gwiazdy. Wybrane przez siebie utwory zaprezentowali Kogut, Bocian, Ośmiornica, Ważka, Deszcz i Czarownica. W wyniku głosowania publiczności swoją maskę musiała zdjąć Ośmiornica. Okazało się wtedy, że pod tym strojem ukrywał się Stefano Terrazzino.

- Czego nauczyła mnie Ośmiornica? Jest zwinna, kocha morze jak ja, a przede wszystkim szybko dostosowuje się do sytuacji - a w tych czasach to bardzo ważne. Ośmiornica z programu nauczyła mnie dodatkowo jeszcze większego dystansu do siebie i tego, że mój zawód na scenie polega na tym, żeby dać rozrywkę i lekkość obojętnie w jaki sposób - tym bardziej, że teraz jest to bardziej potrzebne niż kiedykolwiek… Cieszę się z tego doświadczenia i mam nadzieję, że może trochę was zaciekawiłem, albo przynajmniej pozwoliłem wam myśleć o czymś innym - napisał Stefano Terrazzino na Instagramie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Mirosław Sosnowski/TVN

Pozostałe wiadomości