Gwiazdy

"Mask Singer": Jakie przeboje usłyszymy w trzecim odcinku show?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
TVN
"Mask Singer"

Przed nami kolejny odcinek "Mask Singer", w którym biorą udział największe polskie gwiazdy schowane pod kostiumami: Kota, Róży, Prysznica, Słońca i Potwora. Która z postaci zaśpiewa hit polskich list przebojów - "Szampan" Sanah? Kto zmierzy się z kultowym evergreenem - "Sway" Michaela Bublé?

"Mask Singer" - nowy odcinek

"Mask Singer" to nowe show stacji TVN. Z każdym odcinkiem widzowie oraz detektywi otrzymują coraz więcej wskazówek dotyczących gwiazd ukrywających się pod kolorowymi kostiumami. W najbliższym ponownie będą mogli zobaczyć występy: Kota, Róży, Prysznica, Słońca i Potwora. Postacie zaśpiewają znane wszystkim utwory z polskich i światowych list przebojów, m.in. "Szampan" Sanah, "Bad romance" Lady Gagi, "Sway" Michaela Bublé. Które wykonanie najbardziej przypadnie do gustu publiczności i detektywom? Kto otrzyma najmniej głosów i będzie musiał zdjąć maskę?

Zobacz wideo: Mask Singer - nowy program TVN

Mask Singer - nowy program TVN

Pierwszy uczestnik „Mask Singer” zdemaskowany
Pierwszy uczestnik „Mask Singer” zdemaskowany Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Przypomnijmy, że w pierwszym odcinku swoją tożsamość musiał zdradzić Mateusz Banasiuk, który ukrywał się pod postacią Tortu, a w drugim Stefano Terrazzino, który był Ośmiornicą.

"Mask Singer" - na czym polega program?

"Mask Singer" to muzyczne widowisko z niezwykłymi kostiumami, przebojami, ale przede wszystkim to szukanie odpowiedzi na pytanie - kto kryje się pod maską? W show śpiewają ludzie znani z pierwszych stron gazet, jednak ich tożsamość jest ukryta pod oszałamiającymi przebraniami. Program prowadzi Michał Meyer. Muzyczne występy oglądają widzowie, publiczność w studio i czterech "detektywów". W tej roli Julia Kamińska, Joanna Trzepiecińska, Kuba Wojewódzki oraz Kacper Ruciński. Detektywi prowadzą śledztwo, zadają uczestnikom pytania. Typują, kto ich zdaniem kryje się pod kostiumami. W każdym odcinku publiczność i detektywi głosują na najlepszy występ. Uczestnik z najmniejszą liczbą głosów zdejmuje maskę!

"Mask Singer" to program rozrywkowy oparty na południowokoreańskim formacie "King of Mask Singer". Polską wersję na zlecenie TVN Grupa Discovery produkuje FremantleMedia Polska.

Zobacz wideo: Kolejna gwiazd muzycznego show zdemaskowana

Kolejna gwiazda muzycznego show zdemaskowana
Kolejna gwiazda muzycznego show zdemaskowana Stefano Terrazzino wspomina udział w programie "Mask Singer" Źródło: Dzień Dobry TVN

"Mask Singer" - kiedy oglądać?

Emisja 3. odcinka już w sobotę 19 marca o godz. 20:00 w TVN i Playerze!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości