Stefano Terrazzino wspomina udział w programie "Mask Singer". "Żaden choreograf nie wie, kim jesteś"

Kolejna gwiazda muzycznego show została zdemaskowana
Źródło: Dzień Dobry TVN
Kolejna gwiazda muzycznego show zdemaskowana
Kolejna gwiazda muzycznego show zdemaskowana
Pierwszy uczestnik „Mask Singer” zdemaskowany
Pierwszy uczestnik „Mask Singer” zdemaskowany
Kto się kryje pod maskami w nowym muzycznym show?
Kto się kryje pod maskami w nowym muzycznym show?
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Muzyczny debiut Katarzyny Miller: „Choćby tylko na chwilę”
Muzyczny debiut Katarzyny Miller: „Choćby tylko na chwilę”
"Mask Singer" to muzyczne show, w którym gwiazdy występują na scenie ukryte za niesamowitymi kostiumami. W ostatnim odcinku zdemaskowano kolejnego celebrytę. Pod przebraniem ośmiornicy ukrywał się tancerz i aktor Stefano Terrazzino. Jak wspomina udział w programie?

Stefano Terrazzino brał udział w "Mask Singer"

Kolejną gwiazdą zdemaskowaną w muzycznym show, które można oglądać w sobotnie wieczory na antenie stacji TVN, okazał się Stefano Terrazzino. Tego, kto ukrywa się pod kostiumem ośmiornicy, jako pierwsza domyśliła się Julia Kamińska. - Zna mnie trochę, przede wszystkim chyba ten pomidor i wskazówki, w tym filmiki przed występem, trochę wskazały kierunek - mówił w Dzień Dobry TVN tancerz.

Artysta wyznał, że na planie było zabawnie i udział w programie potraktował jak nowe wyzwanie. - To jest też abstrakcyjne. Jesteś w kostiumie, śpiewasz. To, co było najbardziej abstrakcyjne to, że idziesz do studia i nikt nie wie, żaden choreograf, kim jesteś - mówił ze śmiechem tancerz.

Jak wyglądają przygotowania do show?

Nikt z ekipy programu nie może się dowiedzieć, która gwiazda kryje się pod danym kostiumem. - Musiałem się spotykać w jakimś specjalnym miejscu. Przyjeżdża bus, nawet kierowca nie widzi. Pojechaliśmy samochodem do studia, żeby nikt nie zauważył, żeby nie było paparazzi. To było śmieszne. To bardzo mnie to rozśmieszało - dodał.

Tancerz zdradził, że na każdym kroku musiał uważać, żeby się nie zdradzić. Nikomu nie mógł powiedzieć, że bierze udział w programie. - Cały czas musisz grać - mówił.

Stefano Terrazzino w programie ukrywał się za kostiumem ośmiornicy. Kto wybrał dla niego to przebranie? Czy trudno było w nim tańczyć? Dowiecie się tego z dalszej części rozmowy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?