maska

  "Mask Singer" to najbardziej emocjonujące i tajemnicze show w polskiej telewizji. W 6. odcinku z programem pożegnała się piękna Ważka.

  Przed nami kolejny odcinek "Mask Singer", w którym biorą udział największe polskie gwiazdy schowane pod kostiumami: Kota, Róży, Prysznica, Słońca i Potwora. Która z postaci zaśpiewa hit polskich list przebojów - "Szampan" Sanah? Kto zmierzy się z kultowym evergreenem - "Sway" Michaela Bublé?

  Maseczki w płachcie to rozwiązanie, które swoją niezwykłą popularność zawdzięcza Koreankom i ich rytuałom pielęgnacyjnym. Materiał nasiąknięty odżywczymi składnikami z powodzeniem zastąpić może tradycyjny kosmetyk ze słoiczka. Niestety, bawełniana płachta nie zawsze idealnie przylega do twarzy. Aby temu zaradzić, warto wypróbować trik, który bije rekordy popularności na TikToku.

  Kręcimy, prostujemy, farbujemy i wystawiamy na słońce – nasze włosy muszą znosić naprawdę wiele. Nic dziwnego, że po czasie stają się przesuszone, słabe i łamliwe. Jak to zmienić? Zdradzamy najlepsze domowe sposoby na silne, lśniące i zdrowe włosy. Odżywcze maski przygotujesz z tego, co masz w kuchni.

  Zima nie jest zbyt łaskawa dla naszych włosów. Po miesiącach noszenia czapek, przebywania w suchych pomieszczeniach oraz ekspozycji na mróz i skoki temperatur zwykle zaczynamy wiosenny sezon z przesuszoną, łamliwą czupryną. Jak nadać fryzurze z powrotem blask i zadbać o jej kondycję? Nieocenione w tym przypadku okażą się maseczki. Uwaga - nie musisz od razu biec do sklepu. Większość masek do włosów wykonasz w domu sam.

  Żyjąc w społeczeństwie odgrywamy różne role. W jakich okolicznościach nakładamy maski? Po co to robimy? Na ile zakładając daną maskę pozostajemy sobą? Jak w tym wszystkim nie zgubić swojej tożsamości? Na ten temat porozmawialiśmy z naszą ekspertką Agnieszką Kozak specjalizującą się w zakresie szkoleń z kształtowania umiejętności osobistych.

  Przysyłajcie Wasze zdjęcia (poprzez wiadomość na facebooku) w strojach na Halloween. Pokaż, kim, lub czym :), stajesz się w Halloween! Wybrane zdjęcia opublikujemy na naszej stronie na facebooku oraz ma www.dziendobry.tvn.pl