Dziecko

Ma 3-latka i kilka markowych torebek w swojej kolekcji. "To najbardziej rozpuszczone dziecko"

Dziecko

Autor:
Nastazja
Bloch
dziecko z markowymi torebkami

Wychowanie dziecka to jedna z najtrudniejszych i najważniejszych misji rodziców. Co robić, by maluch w przyszłości wyrósł na wartościowego człowieka? To pytanie z pewnością zadaje sobie wiele mam. Jedna z nich wybrała swój sposób - jest nim rozpieszczanie. Choć córka Christi ma zaledwie 3-latka, jej garderoba pęka w szwach.

Rozpieszczanie dziecka

Gdy na świecie pojawia się dziecko, najbliżsi pragną przychylić mu nieba. Zabawki, ubranka, różnorodne gadżety, to norma. Pewna para poszła jednak o krok dalej. Christi Fritz, która na co dzień pracuje jako influencerka, wyznała w mediach społecznościowych, że nie oszczędza na córce. Swojej 3-letniej latorośli kupuje wszystko, co sobie wymarzy.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Co więcej, mała dziewczynka ma także iście królewski pokój. Influencerka zamieściła w sieci kilka zdjęć i pokazała wnętrza. Ku zdziwieniu internautów, w pomieszczeniu znalazło się wielkie łóżko małżeńskie z zagłówkiem oraz mini toaletka do robienia makijażu.

3-latka z torebkami od Louis Vuitton

Fani Christi Fritz zauważyli, że w pokoju jej dziecka nie ma zabawek. Influencerka wyjaśniła, że znajdują się one w garderobie córki. W szafie 3-latki znalazły się także perełki, których pozazdrościłaby jej niejedna kobieta – trzy torebki Louis Vuitton.

Zdjęcie tak drogich dodatków zszokowały followersów. - "Za bardzo rozpieszczasz córkę", "Sama bym chciała taki pokój i garderobę", "To jest niesamowite", "Są tak bogaci, że nie wiedzą, co robić z pieniędzmi", "To najbardziej rozpuszczone dziecko" - czytamy w ich komentarzach.

Christi bardzo szybko odpowiedziała zdziwionym internautom.

Doszliśmy do wniosku, że wolimy inwestować w rzeczy, które są dobre jakościowo i się szybko nie zniszczą. Kupiliśmy jej dwie małe torebki Louis Vuitton, a trzecia, duża, była kiedyś moja, ale bardzo jej się spodobała, więc ją oddałam

Już niebawem w rodzinie pojawi się nowy członek rodziny. Tym razem Christi spodziewa się synka. Jak myślicie, czy chłopiec też będzie otrzymywać wszystko, co tylko sobie wymarzy?

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Thomas Barwick/GettyImages

Pozostałe wiadomości