matka

  matka

  Pod koniec lipca tego roku kapitan Holly Petitt i pierwsza oficer Keely Petitt razem pilotowały samolot pasażerski. W ten sposób mama i córka udowodniły, że marzenia są po to, żeby je spełniać. Jak rozpoczęła się ich kariera w tym zawodzie?

  "Takie geny to skarb" - czytamy w komentarzach.

  Matka zgłosiła się po malucha dopiero po tygodniu.

  Gdy wróciła, powiedziała funkcjonariuszom, że nie widzi niczego złego w swoim zachowaniu.

  Matka weganka czeka na wyrok.

  Policja odebrała 14-miesięcznego malucha.

  Maluchy zginęły w wyniku utopienia.

  Amy Buck trafiła do szpitala w drugim trymestrze ciąży.

  Victoria - mama trojga dzieci - opublikowała na TikToku wstrząsające nagranie z kamery zamontowanej przed wejściem do domu. Widać na nim, jak jej najmłodszy syn biegnie w kierunku pędzących samochodów. - Popłakałam się - komentują internauci.

  "Chce uświadomić, że wiek to tylko liczba".

  Kobieta nazwana przez media "najmniejszą mamą świata" ze względu na chorobę genetyczną miała zaledwie 72 centymetrów wzrostu. Trafiła do księgi rekordów Guinnessa.

  Mama to dla chłopca pierwsza, ważna kobieta w życiu. Wiele osób twierdzi, że ta relacja ma również wpływ na wybór przyszłej partnerki syna. Czy to stwierdzenie jest prawdziwe? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedzieli terapeuta i psycholog, Piotr Mosak oraz Sylwia Bomba, uczestniczka programu "Gogglebox. Przed telewizorem".

  Jeśli nic się nie zmieni, skutki mogą być opłakane.

  Z każdą kartką tego pamiętnika pokonuję jakąś swoją barierę. Wstydu, strachu, lęku przed oceną, obawy przed brakiem zrozumienia.

  "Mają niższą samoocenę i mniejszą wiarę w siebie" - wyjaśnia psycholog.

  Jean-Michel Szczerbak jest rosyjskim modelem, który od samego początku sprzeciwia się wojnie w Ukrainie. W mediach społecznościowych udostępnia zdjęcia obrazujące zniszczone miasta. Niestety przez te poglądy stracił kontakt z swoją matką. Kobieta nazwała go zdrajcą i zagroziła, że doniesie na niego służbom.

  Policja skierowała sprawę do sądu. Co grozi kobiecie?

  Mama dziewięcioletniej Galii zginęła w Borodziance. Dziewczynka, aby pożegnać się z kobietą, napisała do niej wzruszający list.

  16 stycznia 2005 roku trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa jako najstarsza matka świata.

  Dla każdego z nas mama to wyjątkowa osoba, wręcz idolka. Jednak kiedy dorastamy, bardzo często zauważamy u niej zachowania, których sami nie chcielibyśmy powielać w dorosłym życiu. Czy to się udaje? O swoich przemyśleniach opowiedziały kolarka górska Maja Włoszczowska,

  Ewa Farna opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z miesięczną córeczką. Artystka bez słodzenia przyznała, jak wyglądają uroki macierzyństwa. "Kiedy nie przewijasz - myjesz nocnik, kiedy nie karmisz - gotujesz obiad" – przyznała.

  "Już wiadomo, po kim uroda".

  "Powtarzałam sobie w głowie afirmację".

  .Kobiecie grozi dożywocie.

  Bartek Jędrzejak został kurierem i zaskoczył Panią Iwonę pięknym bukietem kwiatów. Niespodzianka była inicjatywą jej córki. Pani Daria podziękowała w ten sposób mamie za bezwarunkową miłość, jaką od niej otrzymała.

  Kobieta usłyszała zarzuty spowodowania obrażeń u dziecka.

  Zatrzymano podejrzanego. "Zarzut podwójnego zabójstwa"

  Ciąża miała być dla niej najpiękniejszym etapem w życiu, okazała się koszmarem. U 32-letniej kobiety niespodziewanie pojawiły się bolesne pęcherze, które pokrywały niemal całe ciało. Po narodzinach lekarze wydali diagnozę. "Gdy powiedziano mi o potencjalnej przyczynie, zrobiło mi się słabo" - opisuje w sieci.

  Sharon Stone ma za sobą wyjątkowo trudny czas. Gdy odzyskała sprawność po udarze, problemy ze zdrowiem pojawiły się u jej matki, Dorothy Marie. W 2021 roku kobieta przeszła kolejny wylew. Najnowsza fotografia jest najlepszym dowodem, że wróciła do formy.

  Jak zareagowała na to jej matka?