Zbliża się wielki finał WOŚP. Jurek Owsiak zaprojektował kartę, która zmienia kolor

Autor:
Nastazja
Bloch
30. Finał WOŚP już za 3 dni
30. Finał WOŚP już za 3 dniDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Już w niedzielę będziemy grali 30. raz z Wielką Orkiestra Świątecznej Pomocy. Bartek Jędrzejak wybrał się do studia WOŚP, które ma aż sześć scen i opowiedział nam o przygotowaniach do finału. Na miejscu porozmawiał także o niespodziankach przygotowanych przez mBank.

Dzień Dobry TVN wspiera WOŚP

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za 3 dni. Na co zbieramy w tym roku? - Tegoroczny finał jest bardzo ważny, pod hasłem "Przejrzyj na oczy". Do głosu dochodzą okuliści. Pieniądze, które będą zbierane zostaną wydane na sprzęt do badania wzroku dla najmłodszych - powiedział Bartek.

Jak co roku WOŚP wspiera także mBank. Z okazji 30. finału przygotowano wiele niespodzianek. Jedną z nich są jubileuszowe karty dla klientów. - To jest karta, którą jak co roku zaprojektował Jurek Owsiak. Nawiązuje do tematu finału. Zmienia ona kolor pod wpływem światła - powiedziała Kina Wojciechowska z mBanku.

Jak zostać właścicielem karty? - Wystarczy wejść na stronę mBanku i zamówić jubileuszową kartę - dodała. Co więcej, specjalistka dodała także, że od 11 stycznia mBank prowadzi specjalną akcję. - W ramach akcji za każde sto wpłat każdego dnia od naszych klientów, my dodajemy od siebie do skarbonki WOŚP 100 tysięcy – powiedziała Kinga Wojciechowska z mBanku.

Jubileuszowe zdjęcie z Jurkiem Owsiakiem

MBank podczas wielkiego finału przygotowuje także specjalne niespodzianki. Już w najbliższą niedzielę 30 stycznia w 38 miastach w specjalnej strefie mBank, będziemy mogli zrobić sobie zdjęcie z wirtualnym Jurkiem Owsiakiem.

Wszyscy ci, którzy tego dnia nie mogą wyjść z domu, zachęcamy, aby robili sobie zdjęcie z naszym filtrem, opatrzyli je hasztagiem #GramyRazem2022 i udostępniali – powiedziała Kinga.

Za każde takie zdjęcie mLeasing przekaże 10 zł na WOŚP– wejdź na gramyrazem2022.pl i sprawdź szczegóły akcji.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości