Bartek Jędrzejak

  Przyjęło się uważać, że piłka można to typowo męski sport. Tymczasem ta dyscyplina cieszy się coraz większą popularnością wśród kobiet. Dowodem na to, że panie również doskonale radzą sobie na boisku, jest klub piłkarski Diamenty Warszawa.

  Bartek Jędrzejak gościł w Zielonej Górze, gdzie rozpoczęło się winobranie. Klucze do bram miasta prezydent przekazał Bachusowi, czyli mitycznemu bogu dobrej zabawy, energii i patronowi winiarzy.

  Jak mieszkają ludzie w różnych częściach świata? Odpowiedź na to pytanie można poznać wybierając się do Krakowa.

  Wakacyjny czas można wykorzystać na różne sposoby. Osoby, które mają dojść wylegiwania się na plaży lub chodzenia po górach mogą wybrać się do zoo. Jakie atrakcje oferuje ogród zoologiczny w Borysewie? Dowiecie się tego z naszego materiału.

  Co najbardziej zachwyciło naszego prezentera?

  W Łazienkach Królewskich powstała nowa atrakcja, którą z pewnością pokochają maluchy. Mowa o edukacyjnym placu zabaw. Na miejsce z kamerami udał się Bartek Jędrzejak. Jak prezentuje się strefa zabawy?

  Na dachu głównej siedziby stacji TVN postawiono cztery ule. Mieszka w nich ok. 80 tysięcy pszczół. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedział Bartek Jędrzejak, prezenter pogody.

  W marca 2022 roku w Polsce rozpoczęła się zmiana standardu nadawania kanałów przesyłanych w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. Dzięki temu mamy mieć więcej programów do wyboru, znacząco poprawi się także jakość obrazu. Co to oznacza dla zwykłego obywatela? Czy konieczna będzie wymiana telewizorów?

  Zwiedzający mogą przenieść się do magicznego świata dźwięków i wibracji, a nawet odkryć w sobie głęboko skrywane pokłady talentu.

  8 maja punktualnie o 13.00 w największych miastach na całym świecie rozpoczął się niezwykły bieg.

  Pływanie rozwija zręczność oraz koordynację ruchową, a przy okazji stanowi nie lada atrakcję dla osób w każdym wieku.

  5 kwietnia obchodzony jest Dzień Grzeczności za Kierownicą. Święto zostało zapożyczone od Francuzów, jednak przyjęło się w wielu krajach na świecie. Co warto o nim wiedzieć? Jak powinniśmy się zachowywać za kierownicą? To sprawdził Bartek Jędrzejak w towarzystwie Adama Romańskiego, instruktora techniki jazdy.

  Marzeniem wielu osób jest możliwość przeniesienia się w czasie. Wystawa w Fabryce Norblina daje taką możliwość. Zwiedzający mogą wybrać się na wirtualny spacer po uliczkach dawnej, przedwojennej Warszawy. Kto wpadł na pomysł takiej wystawy i dlaczego warto się tam wybrać?

  22 marca obchodzimy Światowy Dzień Wody. Z tej okazji Bartek Jędrzejak wybrał się do wrocławskiego Hydropolis i opowiedział, dlaczego tak ważne jest to, aby dbać i szanować to, co daje nam natura.

  Bartek Jędrzejak został kurierem i zaskoczył Panią Iwonę pięknym bukietem kwiatów. Niespodzianka była inicjatywą jej córki. Pani Daria podziękowała w ten sposób mamie za bezwarunkową miłość, jaką od niej otrzymała.

  Przez rosyjską inwazję na Ukrainę cierpią nie tylko ludzie, ale także zwierzęta. Tym dzikim, które jeszcze do niedawna mieszkały w kijowskim zoo, zdecydował się pomóc ogród zoologiczny w Poznaniu. Jakie zwierzęta już do niego trafiły? Które przyjadą niebawem? Czego potrzebują? O tym Bartek Jędrzejak rozmawiał z Małgorzatą Chodyłą, rzeczniczką poznańskiego zoo.

  Pałac w Zatoniu

  Kto by nie chciał przenieść się w czasy prehistoryczne, gdzie prym wiodły dinozaury? Zobaczyć jak to było, kiedy ziemia była zieloną puszczą zamieszkałą przez ciekawe okazy. Z okazji światowego dnia dinozaurów Bartek Jędrzejak odwiedził miejsce w Polsce, gdzie znaleziono szczątki dinozaurów z samego początku ich panowania na ziemi. Dokąd się wybrał i co tam zobaczył?

  Walentynki i piękna pogoda za oknem to doskonały pretekst, aby zabrać swoją drugą połówkę na romantyczny spacer. Wybrać można się np. do Łazienek Królewskich. Po tym niezwykłym parku w Dzień Dobry TVN oprowadzał Bartek Jędrzejak.

  "Trójkąt na studiach oznaczał coś innego".

  Międzynarodowy Zlot Morsów w Mielnie przyciągnął tłumy plażowiczów spragnionych lodowatej wody. Bartek Jędrzejak sprawdził, jak należy przygotować się do morsowania, aby przyniosło ciału maksimum korzyści. W tajniki chłodnych kąpieli wprowadził go Walerian Romanowski.

  Morsowanie cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Już w najbliższych dniach do Mielna zjadą morsy z całego świata na Międzynarodowy Zlot Morsów. Jak wygląda spotkanie miłośników kąpieli w zimnej wodzie?

  Jakie atrakcje czekają na zwiedzających?

  "Mamy najwięcej uzdrowisk w całej Polsce" - przekonuje promotor województwa dolnośląskiego Bartłomiej Kubicz.

  Za dwa dni 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Biedronka po raz pierwszy została sponsorem głównym tej akcji. Jak firma zaangażowała się w pomoc?

  Już w niedzielę będziemy grali 30. raz z Wielką Orkiestra Świątecznej Pomocy. Bartek Jędrzejak wybrał się do studia WOŚP, które ma aż sześć scen i opowiedział nam o przygotowaniach do finału. Na miejscu porozmawiał także o niespodziankach przygotowanych przez mBank.

  Już w najbliższą niedzielę, 30 stycznia odbędzie się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podobnie jak w ubiegłych latach wszystkie najważniejsze wydarzenia rozegrają się w studiu, które powstaje na Placu Defilad w Warszawie. Na jakim etapie jest jego budowa?

  W Katowicach istnieje największy w Polsce klub hokejowy dla dziewcząt, gra w nim ponad 80 zawodniczek. Zobaczcie, jak w hokeja grają kobiety. Czy Bartek Jędrzejak nauczył się tej dyscypliny?

  Płock to jedno z piękniejszych miast w Polsce. To właśnie tutaj znajduje się najstarsze liceum w kraju. Budynek służy nie tylko uczniom, ale i turystom, którzy odwiedzają miasto. Jakie atrakcje oferuje Płock? Dowiecie się tego z naszego materiału.

  Czy w nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą białe? To pytanie zadaje sobie wiele osób. Bartkowo Jędrzejakowi udało się to ustalić? Zatem, jaka będzie pogoda na święta i czy jest szansa, że spadnie śnieg?