Newsy

Tanya Roberts nie żyje. Informację o jej zgonie zdementowano dzień wcześniej

Newsy

Aktualizacja:

Tanya Roberts, aktorka znana z roli dziewczyny Jamesa Bonda, nie żyje. Kobieta odeszła kilka godzin po sprostowaniu przez jej rzecznika Mike'a Pingela informacji o jej zgonie. 65-latka zmarła w szpitalu, do którego trafiła 24 grudnia 2020 r.

Tanya Roberts nie żyje

O ostatecznym odejściu Tanyi Roberts poinformował Lance O'Brien - jej długoletni partner. Jak powiedział mediom, zadzwoniono do niego z oddziału intensywnej terapii w centrum medycznym Cedars-Sinai w Los Angeles o godz. 21:30 w poniedziałek, by powiedzieć mu, że Roberts nie żyje.

- Była mą bratnią duszą i mym najlepszym przyjacielem. Nie rozstawaliśmy się dłużej niż na dwa dni w ostatnich latach - zaznaczył.

Tanya Roberts trafiła do szpitala 24 grudnia. Aktorka zemdlała podczas spaceru z psami i została przewieziona do Cedar-Sinar w Los Angeles. Z powodu epidemii koronawirusa aktorki nikt nie mógł odwiedzać na oddziale intensywnej opieki medycznej, dokąd trafiła. W niedzielę na zasadzie wyjątku wizytę w klinice złożył Lance O'Brien. Mógł się przekonać, że stan aktorki się znacznie pogorszył, a to dlatego, że w szpitalu upadła.

O tym, że Tanya Roberts zmarła, poinformował Mike Pingel, jej wieloletni przyjaciel i przedstawiciel, cytowany przez magazyn "The Hollywood Reporter". Dzień później tłumaczył, że podał wiadomość o zgonie Roberts opierając się na rozmowie z jej mężem, Lance'em O'Brienem.

- Podczas tej rozmowy doszło do nieporozumienia - przyznał Pingel.

Jak dodał, 65-letnia aktorka przebywa na oddziale intensywnej terapii w centrum medycznym i jest w stanie krytycznym. Rzecznik szpitala odmówił potwierdzenia lub zdementowania tej informacji, powołując się na tajemnicę lekarską. Kilka godzin po zdementowaniu informacji o jej śmierci, aktorka rzeczywiście odeszła.

Tanya Robert - kariera

Tanya Roberts przyszła na świat jako Victoria Leigh Blum. Karierę w show-biznesie rozpoczęła od pracy modelki. Na wielkim ekranie pierwszy raz pojawiła się w 1975 roku w filmie "Forced Entry". Największą popularność zyskała jako Stacey Sutton w "Zabójczym widoku". Zagrała w nim u boku Rogera Moore'a, który wcielał się w postać agenta 007 - Jamesa Bonda.

Aktorka znana jest także z roli Midge Pinciotti w serialu "Różowe lata siedemdziesiąte" oraz Julie Rogers w piątym i ostatnim sezonie "Aniołków Charlie'ego" z 1980 roku.

Zobacz także:

Nie żyje Marek Pawłowski. "Krzykacz" z programu "Złomowisko PL" zmarł w sylwestra. "Mega pozytywny człowiek o wielkim sercu"

Helena Deeds o rozłące z synem, pandemii i 10-leciu małżeństwa. Czy "żona Hollywood" przeprowadzi się do Warszawy?

Paweł Małaszyński w żałobie: "Wybaczcie, ale w tym roku życzeń nie będzie". Aktor podziękował też fanom za wsparcie

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło: The Hollywood Reporter

Pozostałe wiadomości