Newsy

Polska produkcja najgorszym filmem świata. Widzowie byli bezlitośni

Newsy

Kino

"Smoleńsk" w reż. Antoniego Krauzego znany jest już jako najgorszy film świata. Średnia ocen w serwisie IMDb spadła do 1,2/10. Tym samym polski tytuł wyprzedził takie produkcje jak "Ptakodemia", "Ludzka stonoga III" czy "Hobgobliny".

"Smoleńsk" najgorszym filmem świata

Użytkownicy największego portalu filmowego na świecie IMDb (Internet Movie Database) oceniają produkcje według subiektywnych odczuć. Na tej podstawie powstaje m.in. oficjalna lista 250 najlepszych i 250 najgorszych filmów.

Na te drugą trafił właśnie film Antoniego Krauzego "Smoleńsk". Jednak informacja o tym niechlubnym tytule nie powinna dziwić, ponieważ produkcja ta już w 2017 r. znalazła się na liście najgorszych filmów.

"Smoleńsk" w IMDb

"Smoleńsk" w portalu IMDb oceniło ponad 10,5 tysiąca osób. Żeby tytuł znalazł się na jednej z dwóch list, potrzeba przynajmniej 1,5 tys. głosów.

W pierwszej piątce bezpośrednio za "Smoleńskiem" znalazły się "Saving Christmas" (1,4 na 10), "Daniel der Zauberer" (1,7 na 10), "Dünyayi Kurtaran Adam'in Oglu" (1,7 na 10) i "Ahoj dziewczyny" (1,8 na 10).

Zobacz też:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości