Newsy

Emocje wzięły górę. Po meczu Polska-Szwecja kibic wyrzucił telewizor przez okno

Newsy

Foto Olimpik/x-news

Polacy przegrali 2:3 ze Szwecją i tym samym pożegnali się z mistrzostwami Europy. Jeden z mieszkańców Kościana nie wytrzymał porażki biało-czerwonych i w przypływie emocji wyrzucił telewizor przez okno. Musiała interweniować Policja.

2:3 Polska-Szwecja

Kibice do końca wierzyli, że Polakom uda się pokonać Szwedów. Niestety, tak się nie stało. Nasza reprezentacja przegrała 2:3 i pożegnała się z Euro 2020, zajmując czwarte miejsce w tabeli grupy E. Po występie drużyny Paulo Sousy mieszkaniec Kościana nie ukrywał rozczarowania.

Euro 2020. Mieszkaniec Kościana wyrzucił telewizor z trzeciego piętra

Mieszkaniec Kościana nie powstrzymał swoich emocji i wyrzucił telewizor przez okno z trzeciego piętra w bloku na osiedlu Piastowskim. Na szczęście w tym czasie żaden przechodzień nie znajdował się w okolicy. - Nikt nie ucierpiał - czytamy na kosciannasygnale.pl.

Jak podał portal, policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kościanie zostali poinformowani o zdarzeniu około godz. 20. Osoba zgłaszająca wskazała funkcjonariuszom okno, z którego prawdopodobnie wyrzucono telewizor. Mundurowi nie zastali nikogo w mieszkaniu.

Jedni wyrzucają telewizor przez okno, a drudzy oceniają grę Polaków w sieci. Więcej na ten temat w artykule: Kamil Grosicki: "Wyłączam telefon, bo oszaleję". Jak zareagowali Polacy na przegraną?

Zobacz także:

Piłkarz, który został dziennikarzem i farmerem. "To jest wyzwanie"

Joga podbija serca Polek. Maria Prokop wskazuje 7 korzyści, jakie płyną z podjęcia praktyki

Gdzie na rower? Oto 20 miast, po których jeździ się najlepiej

Zobacz wideo: Polska przegrała ze Szwecją 2:3 i zajęła ostatnie miejsce w grupie E. Robert Lewandowski strzelił dwa gole

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: kosciannasygnale.pl

Pozostałe wiadomości