Newsy

Dziś kolejna konferencja ministra zdrowia. Kiedy i gdzie ją oglądać?

Newsy

Minister zdrowia, Adam Niedzielski

Polacy z utęsknieniem czekają na powrót do "normalności" i poprzedzające go luzowanie obostrzeń. Na najbliższej konferencji prasowej 28.04 poznamy kolejne decyzje rządu ws. restrykcji. O której odbędzie się spotkanie z mediami i jakich decyzji możemy się spodziewać?

Zgodnie z poprzednimi zapowiedziami w środę 28 kwietnie odbędzie się kolejna konferencja prasowa z udziałem ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Wtedy też dowiemy się, czy rząd planuje znieść część obostrzeń. Ewentualne wątpliwości zostaną przedyskutowane na na spotkaniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego o 10 rano.

Konferencja ministra zdrowia - czego się dowiemy?

Kilka dni temu Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów powiedział, że w środę 28 kwietnia dowiemy się, kiedy otwarte zostaną restauracje oraz kluby fitness. Na tę wiadomość czekają nie tylko właściciele, ale również klienci. Wicepremier Jarosław Gowin dodał z kolei, że podczas konferencji poznamy też najprawdopodobniej datę ponownego otwarcia hoteli. Spekuluje się, że nastąpi to dzień po majówce, czyli 4 maja.

Koronawrius w Polsce. Kiedy i gdzie oglądać konferencję?

Transmisja z konferencji ministra zdrowia będzie emitowana między innymi na antenie TVN24. Będzie można również obejrzeć ją bezpłatnie oficjalnym profilu Kancelarii premiera na Facebooku. Jak udało nam się ustalić w rozmowie z biurem prasowym Ministerstwa Zdrowia, konferencja odbędzie się zaraz po spotkaniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, które odbędzie się ok. 10 rano.

Zobacz wideo: Do systemu wróci 10 tysięcy łóżek covidowych. Od 4 maja koniec ograniczeń zabiegów planowych

Zobacz też:

Gdzie pojechać i jak się spakować na majówkę? O rady spytaliśmy Michała Cessanisa

Moda na "hiperplanowanie". A czy Ty wiesz już, co będziesz robić po pandemii?

Piotr Mosak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o tym, jak nie pokłócić się podczas urlopu

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości