konferencja prasowa

    konferencja prasowa

    Trzecia fala epidemia koronawirusa przybiera na sile. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o ponad 21 nowych tysiącach nowych zakażeń, to rekordowa liczba od listopada ub. roku. Najwięcej infekcji zanotowano w województwie mazowieckim. Czy w związku z tym czekają nas kolejne obostrzenia? Rząd dyskutuje na ten temat, a swoją decyzję przekaże podczas konferencji prasowej.

    Nie mamy wątpliwości, że program "Azja Express" będzie hitem jesiennej ramówki i będziecie go oglądać z wypiekami na twarzy. Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska uważa, że takiego programu jeszcze nie było w polskiej telewizji. Zaś projektant Łukasz Jemioł mówi o tym programie, że to będzie "Indiana Jones". W tym programie, który prowadzi Agnieszka Szulim, bardzo znane gwiazdy pokazują swoją drugą twarz. Z uczestnikami "Azji Express", podczas konferencji prasowej, spotkała się Agnieszka Jastrzębska.

    ... bo - jak przekonuje dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer - bierzemy odpowiedzialność za nastrój wielu Polaków. Poznajcie zespół, który przygotowuje program Dzień Dobry TVN... i nasze sekrety :-)