Moda i Uroda

Pokazała efekty fatalnej metamorfozy u fryzjera. Salon opuściła zalana łzami

Moda i Uroda

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TikTok/Kobieta.gazeta.pl
Wizyta u fryzjera

Nieudana fryzura może znacząco wpłynąć na nasze samopoczucie. Tak było w przypadku jednej z TikTokerek, która pokazała, jak fatalna metamorfoza odbiła się na jej zdrowiu psychicznym. Swoimi odczuciami podzieliła się w krótkim nagraniu. 

Nieudana wizyta u fryzjera

Udając się na wizytę do fryzjera, wybieramy zwykle poleconych specjalistów lub tych, którym po prostu ufamy. Jest to szczególnie ważne, gdy planujemy odważne cięcie, a nie jedynie skrócenie samych końcówek. Niestety zdarza się, że nasze oczekiwania po odwiedzinach u stylisty fryzur znacząco różnią się od uzyskanych efektów.

Uroda

Małgorzata Ostrowska wyznała, jak dba o urodę. Sama wytwarza kosmetyki
Małgorzata Ostrowska wyznała, jak dba o urodę. Sama wytwarza kosmetykiCo za Tydzień
wideo 2/5

Tak było w przypadku influencerki znanej pod pseudonimem Rosaamazapan, która zmianę fryzury przepłaciła załamaniem nerwowym. Dziewczyna postanowiła sprawić sobie metamorfozę w nagrodę za dobrze zdany egzamin. Jak się okazało, zamiast radości, decyzja przysporzyła jej samych problemów.

Efekty fatalnej metamorfozy

Tuż po wyjściu od fryzjera, influencerka nagrała krótki film, w którym zrelacjonowała obserwatorom, co wydarzyło się na jej głowie. - To jest takie złe. Co to jest? To ma być moja nagroda? Czemu to się stało? - pytała załamana. - Dbam o włosy. Jestem dobrą osobą. Dlaczego, dlaczego mnie to spotkało? - dodała.

Krótka relacja @Rosaamazapan szybko stała się hitem na TikToku. Do tej pory film obejrzało prawie 70 tysięcy osób. - Przepraszam za płacz i przeklinanie, ale przede wszystkim przepraszam, że pozwoliłam wam zobaczyć tę okropną fryzurę - napisała pod filmem. Rzeczywiście zmiana jest dość drastyczna, ponieważ długie proste włosy zostały krzywo wycieniowane i ścięte do ramion.

Niestety efekt nie przypominał modnego cięcia modern Rachel, którego głównymi cechami są objętość i subtelność. Internauci nie kryją oburzenia efektami wizyty u fryzjera. - "Bardzo mi przykro, że cię to spotkało", "To kiepska fryzura, jasne, ale twoje włosy nadal są piękne", "Włosy są bardzo ważne, więc rozumiem co czujesz" - czytamy pod postem.

@rosaamazapan Sorry for the ugly crying and the cussing but mostly sorry for letting you guys see this terrible haircut! Tag @Brad Mondo!#worsthaircutever #haircutfail #howdoifixthis #fml #badhairday #CVSPaperlessChallenge #hairdisaster #bradmondo #viralhaircutfail #salonfail #bradmondosaveme ♬ original sound - rosaamazapan

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TikTok/Kobieta.gazeta.pl

Źródło zdjęcia głównego: Redshorts/Getty Images/TikTok/Rosaamazapan

Pozostałe wiadomości