Zabrała mamę do kosmetyczki. Nieudaną stylizację brwi pokazała na TikToku: "Nie mogę przestać się śmiać"

Brwi
Nieudana stylizacja brwi
Źródło: sestovic/Getty Images/TikTok
Amy Tellwright, znana na TikToku jako "Aims Tell", zamieściła nagranie dokumentujące wizytę z mamą w salonie kosmetycznym. Jak się okazało efekt był daleki od oczekiwanego. - Musisz się śmiać albo płakać - słyszymy.

Nieudana wizyta w salonie kosmetycznym

Amy Tellwright udała się z mamą do salonu kosmetycznego w celu podkreślenia brwi. Sęk w tym, że nie wybrały się do sprawdzonej specjalistki, a efekt był daleki od tego, który chciały uzyskać. - Powiedziałam, że chcę je przyciemnić, by były ciemnobrązowe, zachować ich grubość i po prostu uporządkować - tłumaczyła Amy w nagraniu opublikowanym na TikToku.

Jednak barwnik nie tylko znalazł się na ich przerysowanych brwiach, lecz i twarzach. - Wyglądam jakbym właśnie zobaczyła ducha albo miała lifting oczu - stwierdziła mama Amy.

Zobacz wideo: Jak dbać o skórę?

Jak dbać o skórę?

10 minut dziennie, by pozbyć się zmarszczek
10 minut dziennie, by pozbyć się zmarszczek
Zimowe zabiegi na twarz – ostatni dzwonek
Zimowe zabiegi na twarz – ostatni dzwonek
Błoto, borowina, glinki – jak poprawiają wygląd naszej skóry?
Błoto, borowina, glinki – jak poprawiają wygląd naszej skóry?
Jak zadbać o siebie naturalnie
Jak zadbać o siebie naturalnie
Pielęgnacja skóry twarzy na dzień i na noc
Pielęgnacja skóry twarzy na dzień i na noc

Kobiety były jednocześnie załamane swoim wyglądem i nie mogły powstrzymać się od śmiechu. TikTokerka uchwyciła na nagraniu również reakcję sąsiadek, które przywitały panie po powrocie do domu. - Co zrobiłaś?! Zapłaciłyście za to? - słyszymy.

Nauczka na przyszłość - nieudany zabieg stylizacji brwi

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Nagranie rozśmieszyło bowiem niejednego internautę. "Przepraszam, ale nie mogę przestać się śmiać", "Uwielbiam reakcję sąsiadek", "Nie mogę przestać oglądać" - czytamy.

Amy przyznała we wpisie, że tego samego dnia udała się do sklepu. - Poszłam od razu do sklepu sportowego po kapelusz, aby je zakryć [brwi - przyp.red.] - podkreśliła. Jak dodała, nigdy więcej nie uda się do pierwszego lepszego salonu.

Zobacz wideo: Sposób na piękne brwi

Sposób na piękne brwi
Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: sestovic/Getty Images/TikTok

podziel się:

Pozostałe wiadomości