Moda i Uroda

  Moda i Uroda

  Zabiegi anti-aging w ostatnim czasie cieszą się ogromną popularnością. To dzięki nim można pozbyć się zmarszczek, wygładzić oraz ujędrnić skórę.

  Komunia święta to niewątpliwie wyjątkowe wydarzenie i pierwsza tak ważna uroczystość dla dziecka. Niejednokrotnie rodzicom sen spędza z powiek jednak strój pociechy. O ile z chłopcami sprawa jest prostsza, dziewczynki często chcą wyglądać jak prawdziwe księżniczki. Można to osiągnąć, własnoręcznie robiąc wianek. Zobacz, jakie to proste.

  Laminacja rzęs stała się ostatnio bardzo modna. Stylistki reklamują ją jako naturalny i bezpieczny, a wręcz odżywczy zabieg. Na czym polega laminacja? Jakie procesy zachodzą podczas jej wykonywania i czy faktycznie jest bezpieczna dla twoich naturalnych rzęs?

  Stylowe sandały sprawiają, że wyglądamy bardzo atrakcyjnie, jednak nie zawsze zapewniają stuprocentową wygodę. Czy w takim razie trzeba odczuwać dyskomfort przez cały dzień? A może lepiej zrezygnować z tych butów od razu? Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, sprawdź rozwiązania, które znacznie poprawią wygodę: wkładki do sandałów, paski żelowe, poduszeczki oraz półwkładki.

  Gromadzone przez lata ubrania i akcesoria, także te, które wykorzystujemy do pracy, czy realizacji swojego hobby nie tylko zajmują przestrzeń, ale także blokują pieniądze. Żeby odzyskać część funduszy warto przezwyciężyć naturę zbieracza, przejrzeć szafę i sprzedać wszystko, co w niej zalega, a może ucieszyć innych. Tym razem Ania Dec zajrzy nie tylko do kobiecej, ale także do męskiej garderoby.

  Każdy rodzic wie, że koszty związane z utrzymaniem i wychowaniem dziecka zaczynają się na długo przed jego urodzeniem i właściwie nie mają końca. Maluszki szybko wyrastają z ubranek i zabawek – na ich miejsce szybko pojawiają się kolejne i zajmują przestrzeń. Co można z tym zrobić, żeby nie tylko nie utonąć w morzu dziecięcych akcesoriów, a przy okazji odzyskać część zainwestowanej gotówki?