Horoskop

Horoskop tygodniowy. Co czeka nas w pierwszym tygodniu wiosny?

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Horoskop
SARAYUT_TANERUS/Getty ImagesHoroskop tygodniowy na 21-27 marca 2022 r.

Przed nami pierwszy, w pełni wiosenny tydzień. Słońce przebywa w znaku Barana, Księżyc na nocnym niebie maleje i dąży do nowiu. Sprawdź horoskop tygodniowy na 21-27 marca dla wszystkich znaków zodiaku.

Najbliższe dni przyniosą zatrzęsienie mocnych aspektów planetarnych. Już w poniedziałek (21.03) spotkamy się z koniunkcją Merkurego i Jowisza, która pomoże w planowaniu podróży. Istotna i dość niebezpieczna kwadratura pomiędzy Marsem a Uranem wydarzy się we wtorek (22.03). W tym dniu powinniśmy bardzo uważać i nie podejmować ryzykownych kroków. W środę spotkanie Merkurego i Neptuna w znaku Ryb (23.03) doprowadzi do pomyłek i błędnych decyzji. Koniec tygodnia jeszcze przyspieszy tempo wydarzeń, w niedzielę Merkury przejdzie do znaku Barana. To będą bardzo intensywne dni, które postawią nas na równe nogi. Poczujemy, że wiosna nie pozwoli nam się nudzić, a resztki zimowego snu nieodwołalnie spadają z powiek. Zaczniemy funkcjonować na pełnych obrotach.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop tygodniowy na 21-27 marca 2022 r.

Horoskop tygodniowy - Baran

Przed Tobą bardzo ważny, wręcz przełomowy tydzień. Słońce przebywa w Twoim znaku, a opiekun wszystkich Baranów, czyli Mars, jest bardzo aktywny. Zaczniesz patrzeć na świat w kolorowych, wręcz różowych barwach. Ożywienie czeka Cię zarówno w kwestiach zawodowych, jak również partnerskich. Trudności pojawią się we wtorek i środę. Kwadratura Marsa i Urana popchnie Cię na niebezpieczne tory. Będziesz się popisywać i niepotrzebnie narażać. Zachowaj rozsądek i zimną głowę! Pod koniec tygodnia uda Ci się wyjść obronną ręką z jakiejś opresji, którą szykowali dla Ciebie współpracownicy. Każdy dzień tego tygodnia to dla Ciebie kolejna niespodzianka. Wiosna rozpocznie się z przytupem.

Horoskop tygodniowy - Byk

Niestety możesz być trochę naiwna/y i za tę naiwność zapłacić sporą cenę. Nie podejrzewasz kogoś o nieszczerość lub złe intencje, ale warto zachować czujność. Ktoś może o czymś zapomnieć albo coś zaniedbać i okaże się, że odpowiedzialność spada na Ciebie. W połowie tygodnia dowiesz się o pewnych sprawach, które bardzo Cię zaskoczą. Możesz się czymś rozczarować. To nie będzie wymarzony tydzień, ale trzeba go przetrwać, niebawem przyjdą lepsze układy. Uważaj w szczególności w środę, aby nie narazić się na kontuzję fizyczną, zatem ostrożnie z treningami.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Poniedziałek rozpoczyna się koniunkcją Twojego opiekuna - Merkurego i Jowisza - a to przyniesie dobre wiadomości. W tym tygodniu pojawi się doskonały moment na chwytanie życiowych szans, kontaktowanie się z ważnymi osobami, planowanie kariery zawodowej. Sprzyja Ci Słońce ze znaku Barana, które doda Ci sił i witalności. Zaczniesz na wszystko patrzeć z większym optymizmem. Coś wreszcie ruszy do przodu. Projekty, które ugrzęzły w poprzednich tygodniach, teraz będą się realizować. Energia pozytywnych zmian odwiedzi wszystkie dziedziny Twojego życia, nie omijając partnerstwa, w którym również zacznie dziać się lepiej niż ostatnio.

Horoskop tygodniowy - Rak

Nie spodziewaj się spokojnego tygodnia, ponieważ nie będzie Ci dane usiąść i podumać na swoim losem. Od pierwszych godzin poniedziałku musisz aktywnie uczestniczyć w życiu firmy bądź szkoły. W połowie tygodnia pojawią się rożne napięcia dotyczące członków Twojej najbliższej rodziny. Okaże się, że kilka osób poróżniły sprawy materialne. W tych dniach ciężko Ci będzie o porozumienie z innymi, możesz zamykać się w swoim wewnętrznym świecie. Sercowo również niewesoło. Ktoś może się na Tobie wyżywać za swoje niepowodzenia. Trzeba zagryźć zęby, a przyszły tydzień okaże się już bardziej korzystny.

Horoskop tygodniowy - Lew

Odkąd Słońce znajduje się w znaku Barana, czujesz wyraźną ulgę. Twoje ostatnie kłopoty związane z nieporozumieniami w firmie odchodzą w niepamięć. Kwestie finansowe również wyjaśnią się na Twoją korzyść. Z osobami, które są wokół Ciebie, będzie można spokojnie negocjować lub dojść do porozumienia. Uważaj jedynie z wtorku na środę, ze środą włącznie. Pod wpływem kwadratury Marsa i Urana może wydarzyć się coś niespodziewanego, co bardzo pomiesza Ci szyki. Okaże się, że są planowane reformy, z którymi nie do końca będziesz się zgadzać. W partnerstwie ktoś będzie próbował Cię skłócić złymi słowami, ale wiesz, że nie warto słuchać plotek.

Horoskop tygodniowy - Panna

Poniedziałek dzięki aktywności Merkurego i Jowisza przyniesie dobre rozmowy i szansę na dodatkowe wpływy. Twoje samopoczucie w kolejnych dniach tygodnia nie będzie najlepsze. Pojawi się jakieś rozkojarzenie i rozdrażnienie. Spotkanie Merkurego z mglistym Neptunem (23.03) przyniesie Ci jakieś napięcia, nieporozumienia i konflikty. Ktoś będzie celowo wprowadzał Cię w błąd, jeśli chodzi o Twojego partnera bądź partnerkę. Nie ulegaj tym prowokacjom. W weekend nie wysilaj się dla innych ponad miarę. Nie znajdziesz sposobu, aby wszyscy byli zadowoleni, pamiętaj o tym.

Horoskop tygodniowy - Waga

Nareszcie poczujesz więcej odwagi i zaczniesz działać aktywniej. Nadszedł czas, aby zaatakować wcześniej upatrzoną pozycję. Śmiało proś o podwyżkę, awans czy inne gratyfikacje. Dobre wieści, które nadchodzą, będą dotyczyły zarówno spraw zawodowych jak i partnerskich. Realizuj randkę, która była Twoim marzeniem. W tym tygodniu nie spotkasz się z odmową. Będą się spełniać Twoje plany i założenia. Możesz czuć się tym nieco oszołomiona/y, ale czerp z życia garściami. Ze zdrowiem i kondycją również lepiej.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Ten tydzień nie pokazuje się dla Ciebie w zbyt korzystnym świetle. Planety omijają znak Skorpiona szerokim łukiem i dlatego w wielu kwestiach możesz czuć się pominięta/y lub zapomniana/y. Pojawią się komplikacje dotyczące komunikacji pocztowej, internetowej, ale również telefonicznej. Twoje sprawy w pracy będą się opóźniać, a randki czy spotkania towarzyskie mogą wyglądać inaczej, niż to sobie wyobrażałeś, Skorpionie. Na szczęście pomimo chwilowych trudności nie opuści Cię dobry humor. Ktoś bliski pod koniec tygodnia zaprosi Cię na spotkanie, które odmieni kilka spraw na lepsze i da nową wizję.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Równonoc wiosenna podziała jak balsam na Twój skołatany umysł. Nareszcie możesz czuć, że żyjesz, odetchnąć pełną piersią i zrozumieć, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Jeśli coś nie chciało się zrealizować w poprzednich tygodniach, teraz zrozumiesz, że doskonale się złożyło. Nie jesteś pozostawiony sam/a sobie. Dbają o Ciebie bliscy i znajomi, dla których w tych dniach będziesz niezwykle ważny/a, poprawi Ci się samopoczucie i zdrowie. Zbawienny wpływ Słońca ze znaku Barana jest nie do przecenienia. Uważaj jednak, abyś ponownie nie przesadził/a i w środę nie szalej, zdejmij nogę z gazu, nie lekceważ ani szefa, ani przepisów. Wiosenna euforia może przyćmić na chwilę zdrowy rozsądek. Weekend w podróży.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Kiedy Słońce przebywa w znaku Barana, nie jest to Twój ulubiony okres w roku. Będziesz poddawana/y presji, a Twoja ambicja i chęć rywalizowania z innymi o palmę pierwszeństwa bardzo przybierze na sile. Projekty zawodowe lub edukacyjne przesuną się w czasie. To, co wydawało się dopięte na ostatni guzik, we wtorek lub środę może nagle zostać odwołane. W Twoim stosunku do pewnych osób dojdzie do radykalnej zmiany. Na pewne przetasowania przygotuj się również w grupie współpracowników. Nie bój się nowinek. One i tak przyjdą, czy chcesz, czy nie.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

To będzie gorący tydzień. Nadchodzące dni będą dla Ciebie szczególnie istotne z kilku względów. Ustawisz sobie na nowo swoje wartości. Zrozumiesz, kto tak naprawdę jest Twoim przyjacielem, a kto tylko się nim nazywa. Bardzo ważna kwadratura przebywającego w Twoim znaku Marsa i patrona znaku Wodnika, czyli Urana, może poprzestawiać Twój świat do góry nogami. Rewolucyjne pomysły i idee przyjdą do Ciebie we wtorek i środę. W pracy same niespodzianki, podobnie w kwestiach uczuciowych! Można powiedzieć, że nic nie pójdzie zgodnie z tym, jak sobie ten tydzień planowałaś/eś. Czy to dobrze, czy to źle - to się jeszcze okaże w przyszłym tygodniu. Na razie nie broń się przed zmianami. Kosmos ma wobec Ciebie swoje zamiary, ale odkryje karty dopiero za jakiś czas.

Horoskop tygodniowy - Ryby

W Twoim znaku zodiaku dojdzie do ważnych spotkań pomiędzy planetami. W poniedziałek uścisną się Merkury i Jowisz, a w środę do podobnego spotkania dojdzie również między Merkurym a Neptunem. Pomimo tego, że Słońce opuściło już Twoją fazę, z pewnością nie będziesz narzekać na brak akcji. Odezwą się starzy znajomi, zaproponują wyjazdy, wspólne imprezy lub spotkania kulturalne. Długo przetrzymywane projekty ruszą z miejsca, Twoją kieszeń mogą zasilić dodatkowe pieniądze. Jakaś osoba będzie okazywać Ci swoje względy, czyli wiosna w pełnej krasie. Uważaj jednak, aby koniunkcja Merkurego i Neptuna (23.03) nie uśpiła Twojej czujności. Ktoś może chcieć wykorzystać w tym dniu Twoje dobre serce.

Słynni astrologowie: Nostradamus

Nostradamus, a właściwie Michel de Nostredame. Żył między 1503 a 1566 rokiem. Był to jeden z największych okultystów, astrologów i mistyków. Jest autorem wielu proroctw, badał wiedzę tajemną i pełnił funkcje doradcy królowej francuskiej - Katarzyny Medycejskiej. W jego przepowiedniach znalazły się informacje o śmierci Henryka II Walezjusza, a większość proroctw dotyczyła historycznych wydarzeń. Swoje przepowiednie spisywał w formie rymowanych czterowierszy, które grupowane były po 100 centurii. Jest uważany za jednego z astrologów, który przepowiedział koniec świata.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: SARAYUT_TANERUS/Getty Images

Pozostałe wiadomości