Horoskop na marzec. Przesilenie wiosenne niesie nadzieję na dobre zmiany

Źródło: Dzień Dobry TVN
Horoskop na marzec
Horoskop na marzec
Merkurja i horoskop miłosny
Merkurja i horoskop miłosny
Horoskop na 2022 rok
Horoskop na 2022 rok
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"

Stało się już naszą tradycją, że na początku każdego miesiąca spoglądamy w gwiazdy. Jeśli chcecie wiedzieć co was czeka w marcu, sprawdźcie horoskop miesięczny na marzec 2022, który przygotowała astrolog Merkurja. Co nas czeka?

Horoskop na marzec 2022 r.

Marzec jest okresem o zdecydowanie męskiej energii. W odróżnieniu od kobiecej i lunarnej polaryzacji lutego teraz mamy do czynienia z przełamaniem stagnacji, którą niosła zima. Przesilenie wiosenne i powrót dominacji dnia nad nocą niesie nadzieję na dobre zmiany.

- Marzec to jest miesiąc ogromnego przyspieszenia tempa życia. [...] Swoją nazwę wziął od Marsa - Boga Wojny. Mamy szybkość, mamy dynamiczność, decyzje podejmowane błyskawicznie, ale przede wszystkim w marcu mamy do czynienia z wielkimi wiosennymi porządkami - mówiła w Dzień Dobry TVN astrolog Merkurja.

Więcej promieni Słońca, które dwudziestego marca wkracza do znaku Barana, będzie wpływać pobudzająco i pomoże Nam podnieść się z zimowego snu. Rośliny rozpoczynają swój wegetatywny cykl, a krew w naszych żyłach zacznie krążyć szybciej. Będziemy odbierać pozytywne impulsy do działania.

Wiosna przyniesie optymistyczne spojrzenie na otaczający Nas świat i ludzi wokół. Zanim to jednak nadejdzie, mamy do pokonania ostatnie tchnienie zimy, która będzie próbowała Nas ukąsić w Nów Księżyca (2.03). Nów nastąpi w ostatnim znaku zodiaku, czyli w Rybach.

- 2 marca przyjdzie czas opamiętania, oczyszczenia. Natomiast 3 marca, jak już zauważyliście, mówiłam o tym od walentynek, że czas na sprawdzenie jakości relacji. Czas na sprawdzenie trwałości relacji, partnerstwa - dodała.

Później przyjdzie czas na Postną Pełnię, czyli Pełnię Księżyca w znaku Panny (18.03). Wydarzenia jak co roku, w tym właśnie miesiącu zazwyczaj mocno przyspieszają.

- Mamy do czynienia z koniecznością oczyszczania domostw, swojego ciała poprzez post, swojej psychiki z tych negatywnych, toksycznych emocji. Skupmy się na tym - radziła Merkurja.

Horoskop na marzec 2022 według astrolog Merkurji

Powinniśmy nastawić się na wielkie wiosenne porządki, wyrzucanie starej energii, pozbywanie się negatywów i oczyszczenie na wielu poziomach. Przepychanie się pomiędzy zimą i wiosną może przynieść jeszcze niechciane zawirowania i kłopoty, ale na horyzoncie widać już świeżą perspektywę. Początek Wielkiego Postu przypomina Nam o konieczności zwrócenia się do wnętrza, zadbania o porządek duchowy oraz oczyszczania się z błędów i grzechów. Celebrowany przez kulturę basenu Morza Śródziemnego czas remanentu w duszy i ciele, daje szansę na głęboką refleksję nad sensem życia.

Kalendarzyk planetarny na marzec 2022

 • 2.03 Nów Księżyca w znaku Ryb, Popielec, czas wielkich oczyszczeń, obudzenia siły ducha
  • 3.03 spotkanie Wenus, Marsa i Plutona, to sprawdzian dla partnerstwa i test na trwałość relacji
   • 6.03 przejście Wenus i Marsa do znaku Wodnika to nowa energia, nowe nastawienie, podniesienie wartości niezależności, prawdy i wolności
    • 10.03 Merkury wkracza do znaku Ryb, zaczniemy skupiać się na rozwoju duchowym
     • 18.03 uściśli się Pełnia Księżyca w znaku Panny, Czysty Księżyc, Postna Pełnia, ten marcowy Księżyc daje szansę na
      • 20.03 nastąpi ingres Słońca do znaku Barana, czeka Nas równonoc wiosenna i rozpoczęcie się kolejnej pory roku
       • 22.03 Mars w kwadraturze z Uranem, duże partnerskie niespodzianki, dynamiczne zakochanie się i odkochiwanie się, temperament i niezależność będą bardzo mocno widoczne
        • 23.03 Merkury w koniunkcji z Neptunem, trudny dzień jeśli chodzi o komunikację, łatwo o pomyłki i awarie
         • 28.03 Wenus w koniunkcji z Saturnem w znaku Wodnika, to czas na wielkie słowa, składanie obietnic i deklaracji

          Horoskop miesięczny na marzec 2022

          Horoskop miesięczny Baran

          Szanse

          Przed Tobą ogromne przyspieszenie tempa życia. Jak przystało na miesiąc, któremu przyświeca Twój patron czyli Mars, będziesz mieć okazję do wykonania mocnych ruchów i podjęcia ważnych decyzji. Czerwona planeta w ciągu najbliższych tygodni będzie niezwykle aktywna, co wybitnie przyczyni się do odkrycia Twojego życiowego powołania. W tym miesiącu będziesz więcej niż odważny. Czeka Cię głęboka transformacja związku. Podczas koniunkcji Wenus, Marsa i Plutona już 6.03. pojawi się okazja do uporządkowania spraw partnerskich. Po wejściu Słońca do Twojego znaku 20.03 czeka Cię powrót formy fizycznej i energii życiowej.

          Trudności

          Zbyt duża ilość bodźców i masa nowych doświadczeń przyczyni się do Twojego rozproszenia. Możesz czuć, że działasz na zbyt wielu płaszczyznach naraz. Do 18.03 możliwe kłopoty z nauką i egzaminami. 22.03 kwadratura Marsa i Urana przyniesie duże niespodzianki

          Horoskop miesięczny Byk

          Szanse

          Twoja patronka i opiekunka czyli Wenus przez większość miesiąca będzie w gorącym uścisku z Marsem. Jeśli chodzi o partnerstwo i kwestie finansowe, to marzec jest dla Ciebie kluczowy. Los przyniesie Ci okazję do zmiany życiowych priorytetów. Możesz się przebranżowić, pomyśleć o przeprowadzce lub modyfikacji kierunku studiów. Już trzeciego marca Wenus spotka się z mrocznym i transformującym Plutonem, dzięki temu zyskasz nową świadomość w swoim sercu.

          Następnie 6.03 na niebie dojdzie do spotkania Twojej patronki z Marsem, przyjdzie czas na rewolucję w partnerstwie, poczujesz potrzebę niezależności.

          18.03 Pełnia Księżyca w znaku Panny przyniesie nowe możliwości rozwoju zawodowego oraz powodzenie w kwestiach finansów i pełny portfel. W najbliższych dniach wreszcie ryzykuj, czas na odważne ruchy.

          Trudności

          Uporaj się z ważnymi tematami do 20.03, ponieważ po tym terminie będziesz bardziej zmęczony i narażony na zniechęcenie. Nie poddawaj się presji, że trzeba coś zrobić szybko 28.03. W tym czasie spotkanie Wenus i Saturna niesie Ci ryzyko strat.

          Horoskop miesięczny Bliźnięta

          Szanse

          Początek miesiąca będzie dość trudny. Los postawi przed Tobą wielkie wymagania. Nów Księżyca w znaku Ryb wywoła u Ciebie konieczność skupienia się i zrobienia sobie wewnętrznego remanentu. W najbliższych dniach poukładasz sobie życiowe priorytety. Spotkanie Twojego opiekuna Merkurego i Saturna w znaku Wodnika przyniesie możliwość podpisania ważnej umowy. Odżyjesz emocjonalnie od 6.03, kiedy Wenus i Mars przejdą do znaku Wodnika. Ten układ ożywi Twoje sprawy partnerskie i przywoła sercową szansę. Koniunkcja Merkurego i Jowisza (21.03) doda Ci odwagi do walki w pracy i okazję, aby awansować. W marcu postawisz sobie wysoko poprzeczkę. Wiosna i od 20.03 Słońce w znaku Barana doda Ci energii i pozytywnego nastawienia.

          Trudności

          Czeka Cię ciężki Nów w Rybach (2.03), w tym dniu nie będziesz w formie, możesz czuć się osłabiony. 18.03 Pełnia w Pannie przysporzy Ci przykrości na gruncie domowym. Koniunkcja Merkurego i Neptuna (23.03) dla mylny obraz sytuacji.

          Horoskop miesięczny Rak

          Szanse

          Miesiąc rozpocznie się w bardzo sprzyjających okolicznościach. Pomaga Ci Słońce w znaku Ryb, jak również 2.03 Nów Księżyca w Twoim, wodnym żywiole. Możesz liczyć na znaczące oczyszczenie atmosfery w pracy i w domu. Jeśli jesteś samotny, przed Tobą 3.03 perspektywa dobrej randki, która może być zaczątkiem czegoś poważnego. Już niebawem pojawi się również lepszy klimat zawodowy. Ktoś Cię wreszcie zauważy i doceni. 18.03 Pełnia w Pannie to czas na przedsiębiorczość i aktywność biznesową. Możesz śmiało aplikować na wyższe stanowisko. Układ na niebie poprawi Ci finanse i da wzmocnienie konta. Zdrowie w pierwszej połowie marca również lepsze.

          Trudności

          Niestety przejście Wenus i Marsa do znaku Wodnika 6.03 może wywołać konflikt personalny w miejscu pracy. Po przejściu Słońca do znaku Barana 20.03 pojawi się rozdrażnienie i spadek formy psychofizycznej.

          Horoskop miesięczny Lew

          Szanse

          Pobyt Słońca w znaku Ryb nie jest Ci na rękę, dlatego na początku marca zaciśniesz pasa. Trzeba przygotować się na wytężoną pracę i wysiłek. Niebawem Wenus i Mars przejdą do opozycyjnego znaku Wodnika i od 6.03 czeka Cię przyspieszenie rytmu serca. Kwestie partnerskie wyjdą na plan pierwszy. Bardzo możliwa miłość od pierwszego wejrzenia, ale również dynamiczne zmiany w stałych relacjach. Pojawią się nieplanowane, nowe doznania i zaskakujące okoliczności.

          Na szczęście wiosna jest dla Ciebie bardzo sprzyjająca, od 20.03 poczujesz pozytywną zmianę całym organizmem. Koniec miesiąca to dla Ciebie przysięgi, obietnice, umowy i ważne dokumenty.

          Trudności

          Pamiętaj, żeby nie szastać gotówką, Pełnia w Pannie (18.03) przyniesie konieczność oszczędności i przeliczenia domowego budżetu raz jeszcze. Pod koniec marca 28.03 mogą pojawić się kłopoty z remontami bądź awarie domowe.

          Horoskop miesięczny Panna

          Szanse

          Marzec to dla Ciebie intensywny czas zmian, transformacji i roszad. Już 2.03 pojawią się na stole niewygodne, ale konieczne reformy. Nie obawiaj się, wyjdą Ci one na dobre w szerszej perspektywie. Najkorzystniejsze przyjdzie w połowie miesiąca. 18.03 czeka Cię Pełnia Księżyca w Twoim własnym znaku, która otworzy przed Tobą jakieś nowe perspektywy rozwoju i sukcesów. Ten czas sprzyja budowaniu kariery i obowiązkom zawodowym. Wiosna jest dla Ciebie trochę trudniejsza, ale od 20.03 pojawi się w Twoim życiu więcej spontaniczności.

          21.03 to koniunkcja opiekuna znaku Panny Merkurego z Jowiszem – to znaczy, że jesteś na celowniku Fortuny, graj.

          Trudności

          Niestety ostatnia dekada miesiąca to spowolnienia i utrudnienia. 23.03 spotkanie Merkurego i Neptuna przyniesie kompletną dezinformację, ulegniesz plotkom i pomówieniom.

          Horoskop miesięczny Waga

          Szanse

          Przed Tobą bardzo gorący początek miesiąca. Nie będzie Ci dane ani się nudzić, ani zbytnio odpocząć. Skupisz się na sprawach sercowych i emocjach. Ogromna aktywność Wenus przyniesie czas miłości i ożywienia towarzyskiego. Po serii utrudnień możesz liczyć na zmianę klimatu. Wenus wraz z Marsem przesunie się do Twojego, powietrznego trygonu. 6.03 otworzy się nowy etap partnerski. Po rozpoczęciu się wiosny, nabierzesz wiatru w żagle. 28.03 spotkanie Wenus i Saturna, to perspektywa nowego stanowiska, awansu lub podpisania ważnych dokumentów.

          Trudności

          2.03 Nów w Rybach przyniesie Ci zmęczenie, nadmierną drażliwość i płaczliwość. Uważaj, aby to, co zbudowałeś w partnerstwie, nagle się nie skończyło. 19.03 Wenus w kwadraturze z Uranem to pokusa nagłego zerwania kontaktów.

          Horoskop miesięczny Skorpion

          Szanse

          Marzec przyniesie Ci ożywienie i pozytywny impuls, aby szukać nowych rozwiązań i wchodzić na nowe tereny. Dzięki spotkaniu Wenus i Plutona czekają Cię ekscytujące znajomości, dzięki którym wkroczysz w zupełne inne środowisko zawodowe. Nów w znaku Ryb pomoże pożegnać się ze starymi smutkami i zamknąć stare rozdziały. 3.03 aktywność Plutona wyniesie Cię bardzo wysoko.

          Otrzymasz niespotykane wcześniej szanse i wyśmienite perspektywy. 18.03 Pełnia w sprzyjającym Ci znaku Panny to poprawa zawodowa i materialna. Do 20.03 czeka Cię szczęśliwe życie rodzinne i ważne, korzystne zakupy do Twojego domu bądź mieszkania.

          Trudności

          Przejście Słońca do znaku Barana (20.03) trochę obniży Twoje zdolności do szybkiego dostosowania się do zmian. 22.03 Mars w kwadraturze z Uranem, może spowodować, że przesadzisz z zabawą i ryzykiem. Rachunek za ekscesy lub wykroczenia będzie słony.

          Horoskop miesięczny Strzelec

          Szanse

          Niestety to trudny miesiąc dla Twojego znaku zodiaku. Będziesz czuł się zagubiony, zdezorientowany i długo będziesz szukać swojego miejsca. Wszystko może Cię drażnić i wpływać na Ciebie negatywnie. To do Ciebie niepodobne, ale możesz zacząć myśleć w pesymistycznych kategoriach. To trochę potrwa, ale od 20.03 pojawi się zmiana klimatu na znacznie bardziej przyjazny. Jednak do tego czasu Los wymaga od Ciebie dyscypliny i wywiązania się z Twoich rodzinnych i zawodowych obowiązków. Koniunkcja Twojego patrona Jowisza i Merkurego 21.03 przyniesie łut szczęścia, powodzenie w grach liczbowych i doskonały klimat na podróże oraz ekspansję poza miejsce zamieszkania.

          Trudności

          02.03 Nów Księżyca w znaku Ryb nie jest Ci przyjazny, przyniesie obniżenie kondycji, możliwe bóle stawów, chroniczne zmęczenie.

          Następnie 18.03 Pełnia Księżyca w Pannie to czas na nieprzyjemne, ale konieczne zabiegi, w tym stomatologiczne.

          Horoskop miesięczny Koziorożec

          Szanse

          Marzec otwiera się dla Ciebie przyjaźnie i oferuje wszelakie możliwości. Już 2.03 podpiszesz jakieś ważne dokumenty bądź otrzymasz oficjalne powiadomienia, na które czekasz. Koniunkcja Merkurego i Twojego opiekuna Saturna, będzie działać na Ciebie mobilizująco, aby wypełnić swoje obowiązki wzorowo. W Twoim znaku zodiaku 3.03 spotka się wyśmienite towarzystwo planet – Wenus, Mars i Pluton wytworzą wokół Ciebie aurę sukcesu. Z łatwością zdobędziesz uprawnienia i zdasz wszystkie egzaminy. Dzięki Pełni Księżyca w ziemskim trygonie 18.03 zrealizujesz ważny cel i projekt, o którym od dawna marzyłeś.

          Trudności

          Wiosna przyniesie zmianę energii na trudniejszą dla Ciebie. 20.03 pojawią się pewne komplikacje urzędowe. 22.03 możesz się przeliczyć i ktoś nie dopełni danego Ci słowa.

          28.03 pewna osoba będzie niedyskretna i to zadziała na Twoją niekorzyść.

          Horoskop miesięczny Wodnik

          Szanse

          W nadchodzących dniach możesz błyszczeć i skupisz na sobie uwagę otoczenia. Niebo bardzo Ci sprzyja i dzięki temu będziesz gwiazdą wśród znajomych. Nie przegap 6.03, ponieważ do Twojego znaku wchodzi Wenus i Mars, dzięki temu staniesz się charyzmatyczny i silny. Nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrobienia, a w kwestiach sercowych ktoś po prostu ulegnie Twojemu urokowi osobistemu. Wiosna podziała na Ciebie jak energetyczne doładowanie. 20.03 wróci zdrowie, humor i forma fizyczna.

          Trudności

          Nów Księżyca w znaku Ryb nie jest po Twojej myśli, 2.03 wydasz więcej niż trzeba i możesz żałować jakieś inwestycji. Wskazane jest, abyś uważał na siebie 22.03, w tym dniu kwadratura Urana i Marsa tworzy niebezpieczny klimat, pod wpływem którego możliwa chwilowa, ale bardzo kosztowana fascynacja

          Horoskop miesięczny Ryby

          Szanse

          Początek marca to Twój szczytowy czas w zodiaku. Wszyscy będą skupieni 2.03 na ostatnim Nowiu Księżyca w zodiakalnym cyklu. Ten układ wypada w Twoim znaku. Możesz spodziewać się szybkich i skutecznych pożegnań z przeszłością. Ważne decyzje dotyczące miłości również wchodzą w grę.

          Środa Popielcowa poza nowiem przynosi czas refleksji i reform wewnętrznych. Dostaniesz szansę i odwagę do rozpoczęcia jakiegoś przedsięwzięcia. Powinnaś rozważyć własny biznes, swoją ścieżkę rozwoju zawodowego. Wykorzystaj datę 18.03, wtedy Pełnia w Pannie doda Ci energii, abyś postawiła na swoim, zatem przestaniesz się kogoś bać i przeforsujesz swoje cele.

          Trudności

          Po 20.03 czeka Cię spadek formy i obniżenie nastroju. 23.03 Merkury w koniunkcji z Neptunem spowoduje, że poczujesz się odrobinę zagubiona i zdezorientowana.

          Czat z astrolog Merkurją

          Czat zakończony Czat odbył się 1 marca 2022, godz. 09:30 Mariola 4.11.1986 co mnie czeka w miłości

          Merkurja Dzień dobry. Dziękuję, że Pani pisze. W pytaniach proszę podawać oprócz daty urodzenia również godzinę (jeśli jest znana). Dla skorpionów nadchodzi czas ogromnego napięcia w uczuciach i szansa na dużą transformację. Jeśli jest Pani samotna to do połowy marca można zawrzeć bardzo istotną znajomość. Jeśli jest Pani w związku to niestety pojawią się silne zawirowania. Proszę uważać na daty – 3 i 6 marca. Czy decydować się na działkę w górach teraz w marcu na dniach, Proszę mi doradzić. 08.06.1980 Magdalena

          Merkurja Pani Magdaleno, marzec nie jest sprzyjającym miesiącem dla osób urodzonym w znaku bliźniąt na tak duże inwestycje. Dopiero kwiecień odsłoni wszystkie karty i będzie Pani miała pełen obraz sytuacji. Jeśli ktoś nie chce czekać to proszę to odpuścić. Co mnie czeka tej wiosny? Jestem panna znak zodiaku

          Merkurja Horoskop dla wszystkich znaków zodiaków przygotowany przeze mnie na marzec na stronie internetowej Dzień Dobry TVN. Witam! Proszę o poradę, czy warto pakować się w relacje z 5 lat młodszym chłopakiem? Monika, 19.02.1995 g. 8:00. Pozdrawiam!

          Merkurja Pani Moniko jest Pani bardzo dojrzałą osobą i emocjonalnie jest Pani w stanie odnaleźć się w tym związku. Ma Pani Wenus w Koziorożcu, więc ta relacja będzie dla Pani satysfakcjonująca. Dzień dobry, planujemy ślub w tym roku ( stara para z odpowiednim stażem), przez pandemię przesuwany, zwłaszcza że nie był obowiązkowy. Uroczystość tylko dla nas i najbliższych, a jednak wymaga zaplanowania i działania już. Plan to 6 sierpień i prócz planu nic jeszcze nie mamy. Pytanie- działać? Czy to dobry rok? Czy mamy w wziąć ślub? W tym roku? W sierpniu?

          Merkurja Dzień dobry, nie podała Pani dat urodzenia, które są kluczowe w tej sytuacji, ale z mojego doświadczenia wynika, że nie należy zbyt długo czekać ze ślubem, ani po raz kolejny go przekładać, ponieważ jest to niezbyt korzystny omen. Paulina 05.12.1986 w czwartek mam rozprawę o alimenty chciałabym się dowiedzieć czy sprawa pójdzie po mojej myśli i czy ułoży mi się z obecnym partnerem czy się rozstaniemy?

          Merkurja Pani Paulino, 6 marca to dzień przełomu i możliwość znalezienia nowego wyjścia z sytuacji, spojrzenia świeżym okiem na stare problemy. Zatem może Pani się spodziewać zaskakującej i dobrej propozycji ze strony partnera. Czy w tym roku sprzedamy nasz dom Krystyna 22.04.1957

          Merkurja Tak, jest bardzo duża szansa na znalezienie kupca już w połowie marca, bądź (jeśli teraz się nie uda) transakcja jest możliwa we wrześniu. Witam serdecznie. Mam na imię Bernadetta, proszę o przepowiednię o moje zdrowie i uczucie.

          Merkurja W pytaniach proszę podawać oprócz daty urodzenia również godzinę (jeśli jest znana). Horoskop dla wszystkich znaków zodiaków przygotowany przeze mnie na marzec na stronie internetowej Dzień Dobry TVN. witam czy mam szanse na nowa miłość w tym roku 181277?pozdrawiam

          Merkurja Szansa na satysfakcjonującą relację pojawi się w lipcu i sierpniu, ale generalnie w sprawach miłości sprzyja rok 2023. Maria 25.02.1953 po południu czy podróż w marcu będzie udana i będę zadowolona?

          Merkurja Proszę być dobrej myśli. Osobom spod znaku Ryb układ planet sprzyja na podróże w pierwszej połowie marca. Natomiast przestrzegam przed datą 23 marca. Łukasz 28.04.1986 Co czeka mnie w miesiącu marzec? Szukam obecnie pracy, czy uda mi się ją znaleźć?

          Merkurja Jest Pan urodzony w znaku Byka i w kwestiach zawodowych może Pan liczyć na bardzo dobrą okazję na znalezienie odpowiedniego stanowiska w terminie bliskim do 18 marca – pełnia księżyca w znaku Panny postawi na nogi. Proszę o informację o moje zdrowie i finanse (czy sprzedam mieszkanie i spłacę kredyt w CHF). Żaneta 20.05.75r. g. 23.30 - 23.45

          Merkurja Pani sytuacja jest bardzo optymistyczna. Już koniec kwietnia przyniesie dobrą nowinę. Być może ma Pani szansę na zwrot kosztów kredytu. Pani sytuacja finansowa wygląda naprawdę dobrze. 25.10.1990 godz. 4:05. Co wydarzy się w mojej karierze zawodowej. Czy moje samopoczucie i energia się poprawią? Patrycja

          Merkurja Dwa najbliższe tygodnie zapowiadają się rewelacyjnie jeśli chodzi o karierę zawodową. Może Pani liczyć na zaskakujące propozycje, które dadzą szansę na awans, lub podwyżkę. Proszę szybko korzystać. Czy opłaca się wyjechać do niemiec do pracy Ryszard 11.01.1967.

          Merkurja Jeśli myśli Pan na poważnie o wyjeździe to trzeba się spieszyć. Układ planet sugeruje, że wyjazd byłby najkorzystniejszy do 18 marca. Później sytuacja się skomplikuje. Dzień dobry. Jestem w związku ze straszym o 9 lat mężczyzną. Z poprzednią partnerką ma kilkuletnie dziecko. Czy to możliwe, że myśli o mnie na poważnie? Z góry dziękuję za poradę i pozdrawiam serdecznie. 15.01.1995 godz. 23. Joanna

          Merkurja Pani Joanno, ma Pani teraz bardzo dobry czas jeśli chodzi o składanie i otrzymywanie solidnych obietnic. Szczególnie proszę zwrócić uwagę na datę 28 marca. Niestety o partnerze nie mogę powiedzieć nic więcej ponieważ nie podała Pani jego daty urodzenia. Co z moim małżeństwem, czy żona zechce zająć się nami a nie tylko całym światem? 17.09.1961 moja data. 13.02.1988 ślub

          Merkurja Istotny przełom w Państwa relacji przyjdzie w połowie tego miesiąca. Pełnia księżyca w Pana własnym znaku wzmocni Pana i doda odwagi do walki o swoje racje. Myślę, że szczera rozmowa w tym terminie o Pana potrzebach bardzo oczyści sytuację. Dzień dobry, poproszę o coś optymistycznego na marzec: - O Ukrainie! No i coś o mnie, związku, dzieciach (czekają ich ważne wybory życiowe) mamy Covid i jest słabo. Agnieszka 11.05.1975. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam:-)

          Merkurja Prognoza mojego autorstwa na cały miesiąc jest już zamieszczona na stronie Dzień Dobry TVN. Zapraszam do zapoznania się. Natomiast osobiście dla Pani – połowa marca zapowiada się bardzo optymistycznie pod względem finansowym i zawodowym. Proszę być dobrej myśli. P.Merkurjo moj mąż Marek ur 29.04.1946 w nocy 13 lat czeka na zakończenie sprawy o odszkodowanie po ciężkim wypadku w pracy .czy w tym roku ma szanse na szczęśliwy finał .

          Merkurja Jest szansa na pozytywne rozwiązanie sprawy w marcu! Bykom bardzo sprzyja ten miesiąc. Możliwe, że zawiadomienie z sądu przyjdzie w ciągu dwóch tygodni. Kasia 13.01.1990 jestem samotna młoda mama nastolatki co czeka mnie w miłości, finansach i pracy. Czy poznam tej wiosny druga połówkę.

          Merkurja Pani Katarzyno, z daty Pani urodzin wynika, że najtrudniejsze doświadczenia życiowe spotkają Panią w pierwszych dwóch dekadach życia. Następnie wygląda to coraz bardziej optymistycznie. Po 40 roku życia będzie okres stabilizacji, szczęścia i trwałej partnerskiej satysfakcji. Dobra relacja pojawi się w czerwcu i lipcu tego roku. Mirka 21.09.1960 po 18. Pozdrawiam serdecznie prześliczną Panią Anie. Jak w zdrowiu w tym roku, jaki dzień najlepszy marzec, kwiecień na sprzedaż moich akcji. Jest Pani najlepszą i najwspanialszą osobą jaką poznałam.

          Merkurja Pani Mirko, uprzejmie dziękuję za przemiłe słowa. Jest mi niezmiernie miło. Jeśli chodzi o akcje polskich firm, bądź akcje surowcowe najlepszy moment przyjdzie od 10 do 18 marca, albo trzeba będzie trochę poczekać i zdecydować się na sprzedaż w drugiej połowie kwietnia. Agnieszka 30.04.1996 godz .13 Właśnie jestem po operacji chciałabym się dowiedzieć czy wszystko będzie ok i co ogólnie przyniesie marzec. Pozdrawiam

          Merkurja Pani Agnieszko, sytuacja ogólnie wygląda u Pani bardzo optymistycznie i napawa nadzieją na to, że wróci Pani niebawem do pełni sił. Ponadto w marcu pojawią się pewne korzystne okoliczności finansowe. Zatem nie powinna się Pani niczym martwić, ale patrzeć na pozytywną stronę rzeczywistości. Dzień dobry, jestem spod znaku raka. Niedawno przeszłam przez rozstanie i rozwód. Mam już nowego partnera (panna). Marzy mi się rodzina i stabilizacja. Chciałabym się dowiedzieć czy obecny partner będzie ojcem moich dzieci i czy w ogóle uda mi się zajść w ciążę gdyż wyniki mam bardzo średnie.

          Merkurja Z powodu zbyt dużej liczby pytań nie dam rady opowiedzieć na wszystkie. Dlatego zapraszam Państwa do zapoznania się z horoskopem ogólnym, który przygotowałam na stronie Dzień Dobry TVN. Dzień dobry. Dziś mam urodziny, urodzona 1.03.1973, godzina bodajże 23:01 ( choć pewna nie jestem). Interesuje mnie czy uda mi się znaleźć nową branże, w której praca będzie dla mnie satysfakcjonujaca? Jak i ogólnie, czy wszystko będzie dobrze się układać? Pozdrawiam

          Merkurja Z powodu zbyt dużej liczby pytań nie dam rady opowiedzieć na wszystkie. Dlatego zapraszam Państwa do zapoznania się z horoskopem ogólnym, który przygotowałam na stronie Dzień Dobry TVN. Proszę o informację, czy mamy szansę zbudować trwały i szczęśliwy związek. Moja data urodzin 06.01.1971, godz. 11, mój partner 21.05.1971 (godziny nie znamy). dziękuję Magda

          Merkurja Z powodu zbyt dużej liczby pytań nie dam rady opowiedzieć na wszystkie. Dlatego zapraszam Państwa do zapoznania się z horoskopem ogólnym, który przygotowałam na stronie Dzień Dobry TVN.

          Zobacz także:

          Autor: Astrolog Merkurja

          Źródło zdjęcia głównego: Surasak Suwanmake/Getty Images

          podziel się:

          Pozostałe wiadomości

          Jakie manipulacje stosują sekty, by zaufały im rzesze ludzi?

          Jakie manipulacje stosują sekty, by zaufały im rzesze ludzi?

          Niedobory witaminowe na przednówku. CZAT z dietetyczką

          Niedobory witaminowe na przednówku. CZAT z dietetyczką

          Joanna Jędrzejczyk w roli stand-uperki. "Robię rzeczy, których nie potrafię i mam prawo tego nie umieć"

          Joanna Jędrzejczyk w roli stand-uperki. "Robię rzeczy, których nie potrafię i mam prawo tego nie umieć"

          "Obecność tej lektury zatruła jakoś mi szczęście". Jak powinien się zmienić kanon?

          "Obecność tej lektury zatruła jakoś mi szczęście". Jak powinien się zmienić kanon?

          "Eksponat kolekcjonerki, porównywalny z dziełami sztuki". Za co kochamy tulipany?

          "Eksponat kolekcjonerki, porównywalny z dziełami sztuki". Za co kochamy tulipany?

          Zastanawiasz się, jak chronić swoje córki? Sylvester Stallone ma na to nietypowy sposób

          Zastanawiasz się, jak chronić swoje córki? Sylvester Stallone ma na to nietypowy sposób

          Król Karol otrzymał tysiące listów z całego świata. "To największa otucha i wsparcie"

          Król Karol otrzymał tysiące listów z całego świata. "To największa otucha i wsparcie"

          Depresja czy bunt - jak pomóc własnemu dziecku? "To sygnał, którego nie wolno zostawić"

          Depresja czy bunt - jak pomóc własnemu dziecku? "To sygnał, którego nie wolno zostawić"

          Reporterka DDTVN nagrodzona za wyjątkowy materiał. Dzięki niej szansa na pomoc innym wzrosła

          Reporterka DDTVN nagrodzona za wyjątkowy materiał. Dzięki niej szansa na pomoc innym wzrosła

          Mieszkanie razem czy osobno - co jest lepsze dla związku? Psycholog radzi

          Mieszkanie razem czy osobno - co jest lepsze dla związku? Psycholog radzi

          Ostatnia wizyta Tomasza Komendy w Dzień Dobry TVN. Cieszył się, że zostanie ojcem

          Ostatnia wizyta Tomasza Komendy w Dzień Dobry TVN. Cieszył się, że zostanie ojcem

          Szybkie i proste mięsne przekąski. Przepisy Mariety Mareckiej na "coś do chrupania"
          Materiał promocyjny

          Szybkie i proste mięsne przekąski. Przepisy Mariety Mareckiej na "coś do chrupania"

          Jak działają internetowi dawcy nasienia? "Lepiej jest to zrobić metodą naturalną, ze zbliżeniem"

          Jak działają internetowi dawcy nasienia? "Lepiej jest to zrobić metodą naturalną, ze zbliżeniem"

          Puchar Świata w Snowboardzie Alpejskim pierwszy raz odbywa się w Polsce. Co warto wiedzieć o imprezie?
          Materiał promocyjny

          Puchar Świata w Snowboardzie Alpejskim pierwszy raz odbywa się w Polsce. Co warto wiedzieć o imprezie?

          Bartosz Bednorz zachęca do aktywności. "Wspieramy nie tylko dzieci z dużych miast"
          Materiał promocyjny

          Bartosz Bednorz zachęca do aktywności. "Wspieramy nie tylko dzieci z dużych miast"

          W tym miejscu wypoczniesz i zapomnisz o problemach. Ekspertka zdradza sześć trików na stworzenie domowego kącika relaksu
          Materiał promocyjny

          W tym miejscu wypoczniesz i zapomnisz o problemach. Ekspertka zdradza sześć trików na stworzenie domowego kącika relaksu

          Kiełek czeka na adopcję

          Kiełek czeka na adopcję

          Ferie zimowe warto spędzić w Wiśle!
          Materiał promocyjny

          Ferie zimowe warto spędzić w Wiśle!

          Czy Kate Middleton jest w ciąży? "Król Karol chciałby znów zostać dziadkiem"

          Czy Kate Middleton jest w ciąży? "Król Karol chciałby znów zostać dziadkiem"

          Ubrania z drugiej ręki: hit czy kit?

          Ubrania z drugiej ręki: hit czy kit?

          Szymon Wydra w nowej roli. Młodzież nazywa go wujkiem. "To mnie inspiruje"

          Szymon Wydra w nowej roli. Młodzież nazywa go wujkiem. "To mnie inspiruje"

          Przeglądał mieszkania na sprzedaż. "Zdębiałem, jak to zobaczyłem"

          Przeglądał mieszkania na sprzedaż. "Zdębiałem, jak to zobaczyłem"

          Poduszki kontra zmarszczki. "To naprawdę wygodne"

          Poduszki kontra zmarszczki. "To naprawdę wygodne"

          Rafał Maślak ma swoje poranne rytuały. Jak dobrze zacząć dzień? "Zawsze to robię"
          Materiał promocyjny

          Rafał Maślak ma swoje poranne rytuały. Jak dobrze zacząć dzień? "Zawsze to robię"

          Agnieszka Chylińska o początkach kariery. "To było strasznie bolesne"

          Agnieszka Chylińska o początkach kariery. "To było strasznie bolesne"

          Tak Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" świętowali 5. rocznicę

          Tak Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" świętowali 5. rocznicę

          Kuchnia na zimowe szaleństwa. "Proteiny są dla nas niesamowicie ważne"
          Materiał promocyjny

          Kuchnia na zimowe szaleństwa. "Proteiny są dla nas niesamowicie ważne"

          Lekarze alarmują: to tykają bomba. Codziennie mamy z tym do czynienia

          Lekarze alarmują: to tykają bomba. Codziennie mamy z tym do czynienia

          Atuty województwa śląskiego. Tu warto przyjechać w każdą porę roku. "Jesteśmy gościnnym regionem"
          Materiał promocyjny

          Atuty województwa śląskiego. Tu warto przyjechać w każdą porę roku. "Jesteśmy gościnnym regionem"

          Cellulit nie musi być problemem. Sprawdź, jak skutecznie się go pozbyć

          Cellulit nie musi być problemem. Sprawdź, jak skutecznie się go pozbyć

          Jak przygotować rzeczy do sprzedaży na Vinted?
          Materiał promocyjny

          Jak przygotować rzeczy do sprzedaży na Vinted?

          Marcin Prokop wyznał, jaki jest jego najcenniejszy talent. "Dość dobrze go wykorzystuję"

          Marcin Prokop wyznał, jaki jest jego najcenniejszy talent. "Dość dobrze go wykorzystuję"

          Taneczna rozgrzewka na stoku. Akcja #DDdance i Projekt Zima

          Taneczna rozgrzewka na stoku. Akcja #DDdance i Projekt Zima

          Julia Wieniawa zdecydowała się na szczere wyznanie. "Usiadłam i rozpłakałam się"

          Julia Wieniawa zdecydowała się na szczere wyznanie. "Usiadłam i rozpłakałam się"

          Nowy rok, nowe… wnętrze. Rusza nowy program w Dzień Dobry TVN - Sposób na wnętrze! Weź udział w castingu
          Materiał promocyjny

          Nowy rok, nowe… wnętrze. Rusza nowy program w Dzień Dobry TVN - Sposób na wnętrze! Weź udział w castingu

          Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał o swoim przepisie na miłość. "Dzięki temu jest spokojniej i bardziej rodzinnie"

          Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał o swoim przepisie na miłość. "Dzięki temu jest spokojniej i bardziej rodzinnie"

          Czego mężczyźni oczekują od kobiet?

          Czego mężczyźni oczekują od kobiet?

          Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

          Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

          "Detektywi" i pies, który im pomaga. "To jest gwiazda tego serialu"

          "Detektywi" i pies, który im pomaga. "To jest gwiazda tego serialu"

          Książę Harry o nowotworze u króla Karola III. Zaskakujące wyznanie

          Książę Harry o nowotworze u króla Karola III. Zaskakujące wyznanie

          Szczere wyznanie Luny dotyczące Eurowizji. Co sądzi o konkursie?

          Szczere wyznanie Luny dotyczące Eurowizji. Co sądzi o konkursie?

          Kultowi bohaterowie "Samych swoich" powracają na ekrany. "To zupełnie inna historia"

          Kultowi bohaterowie "Samych swoich" powracają na ekrany. "To zupełnie inna historia"

          "Kochamy i chcemy być kochani". Osoby w spektrum autyzmu mówią o miłości

          "Kochamy i chcemy być kochani". Osoby w spektrum autyzmu mówią o miłości

          Oszpecała córkę żrącą substancją? Dziecko straciło część ucha

          Oszpecała córkę żrącą substancją? Dziecko straciło część ucha

          E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"
          Materiał promocyjny

          E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"

          To one nauczą uczestników "Czas na Show. Drag Me Out" sztuki performensu

          To one nauczą uczestników "Czas na Show. Drag Me Out" sztuki performensu

          Mata w programie "Autentyczni". Czym jest dla niego spektrum autyzmu?

          Mata w programie "Autentyczni". Czym jest dla niego spektrum autyzmu?

          Wzięli ślub w teatrze. "Po przysięgach wykonaliśmy krótki stand-up o naszych gościach"

          Wzięli ślub w teatrze. "Po przysięgach wykonaliśmy krótki stand-up o naszych gościach"

          Te znaki zodiaku to prawdziwe królowe lodu. Ich serce ciężko jest zdobyć

          Te znaki zodiaku to prawdziwe królowe lodu. Ich serce ciężko jest zdobyć

          Coraz więcej singli praktykuje sober dating. "Czujemy to, co autentycznie przeżywamy"

          Coraz więcej singli praktykuje sober dating. "Czujemy to, co autentycznie przeżywamy"

          Ogromny sukces polskich lekarzy. "To było coś, czego nie zapomnę"

          Ogromny sukces polskich lekarzy. "To było coś, czego nie zapomnę"

          Prosty i przyjemny trening na zimową chandrę. Jak ćwiczyć na hula hop?

          Prosty i przyjemny trening na zimową chandrę. Jak ćwiczyć na hula hop?

          "The Traitors. Zdrajcy". Jakie są reguły nowego programu TVN?

          "The Traitors. Zdrajcy". Jakie są reguły nowego programu TVN?

          Tatiana Okupnik usłyszała od innych: "Zepsułaś wszystko"

          Tatiana Okupnik usłyszała od innych: "Zepsułaś wszystko"

          Substancje psychoaktywne, kradzieże, seks

          Substancje psychoaktywne, kradzieże, seks

          "The Traitors. Zdrajcy". Poznaj interesujących uczestników nowego programu

          "The Traitors. Zdrajcy". Poznaj interesujących uczestników nowego programu

          #DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

          #DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas