Sen o dziewczynie - co oznacza i jaka jest jego symbolika?

Aktualizacja:
chłopak, dziewczyna, miłość

Śni ci się była dziewczyna? A może dziewczyna, która ci się podoba? Sprawdź, co oznacza sen o dziewczynie. Może symbolizować złe nawyki lub błędy z przeszłości.

Wierzysz w znaczenie snów? W senniku dziewczyna oznaczać pewne ostrzeżenie. Dowiedz się, co zwiastuje sen o byłej dziewczynie lub o kobiecie, która wpadła ci w oko.

Sennik: dziewczyna

Dziewczyna w senniku oznacza niewykorzystane szanse, zabawę lub sukces. W zależności od tego, jak przebiega sen o dziewczynie, może mieć on różne znaczenie.

Według sennika dziewczyna może odzwierciedlać fantazje seksualne, szczególnie jeśli śni się mężczyźnie. Jeśli jest to osoba znana śniącemu, np. koleżanka z pracy lub celebrytka widziana w telewizji, może to mieć charakter podświadomy. Fantazje erotyczne lub związane z kobiecością są zupełnie naturalne wśród mężczyzn, szczególnie samotnych.

W senniku nieznajoma dziewczyna, która śni się mężczyźnie, oznacza zupełnie nowe pragnienia i chęć nowych relacji. Być może w realnym świecie odczuwa on braki w swoim dotychczasowym związku. Sen o dziewczynie nieznanej to symbol znudzenia obecną partnerką, a także uczucia, które gaśnie.

Jeśli sen o dziewczynie dotyczy kobiet, może to oznaczać pojawienie się rywalki. Może nią być osoba poznana w pracy lub na spotkaniach towarzyskich. W twoim śnie pojawiła się młoda dziewczyna, a ty jesteś w wieku dojrzałym? To symbol, że tęsknisz za młodością i zabawą. Taki sen oznacza również strach przed oznakami starzenia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego.

Jeśli we śnie pojawia się wiele młodych dziewczyn, może to oznaczać ciekawe spotkanie towarzyskie w wesołym gronie. Z kolei brzydka i nieatrakcyjna dziewczyna, która pojawia się we śnie, to ostrzeżenie przed znajomymi i aktualnym otoczeniem. Jeśli dziewczyna jest słaba lub chuda, jest to symbol kilku małych i drobnych problemów. Negatywne znaczenie ma sen o zabijaniu dziewczyny. Może on zwiastować wypadek, kolizję lub stratę.

Sennik: była dziewczyna

Sen o byłej dziewczynie należy interpretować nieco inaczej. Była dziewczyna według sennika oznacza błędy lub doświadczenia, które wciąż są bolesne. Może być przestrogą przed tym, co zamierzasz zrobić w swoim życiu, także jeśli chodzi o relacje damsko-męskie. Była dziewczyna we śnie jest ostrzeżeniem, aby "nie wchodzić drugi raz do tej samej rzeki", szczególnie jeśli cechy charakteru nowej partnerki pokrywają się z tymi, które miała poprzednia kobieta. W senniku była dziewczyna to znak, że historia może skończyć się podobnie jak w przypadku poprzedniego rozstania.

Sen o byłej dziewczynie, która jest w ciąży, oznacza, że decyzja o poprzednim związku była błędna. Symbolizuje to żal, pustkę oraz tęsknotę za poprzednim życiem. W przypadku, kiedy dziecko jest innego mężczyzny, jest to znak, że czas zakończyć poprzednie sprawy sercowe. Należy to traktować jako przestrogę, że lepiej zaakceptować decyzję o poprzednim związku i pogodzić się z tym, jak wygląda aktualnie twoje życie – co idzie w parze z zakończeniem relacji.

Rozmowa z byłą dziewczyną we śnie to symbol powrotu do przeszłości. Jeśli w trakcie rozmowy dochodzi do sprzeczki lub kłótni, sen o byłej dziewczynie oznacza dotkliwą pamięć o złych chwilach z byłym partnerem.

Z kolei sen o byłej dziewczynie, którą spotykasz przypadkiem, symbolizuje, że dawne uczucia jeszcze nie zgasły. Być może w przyszłości spotkacie się ponownie, a uczucia odżyją.

Kiedy w twoim śnie pojawiają się myśli o zemście na byłej dziewczynie, to znak, że potrzebujesz oczyszczenia swoich myśli. Lepiej zapomnieć o przeszłości i dawnych marzeniach, bo ich realizacja nie będzie możliwa i może przynieść jedynie kłopoty.

Jeśli we śnie o byłej dziewczynie pojawia się jej matka, oznacza to, że są sprawy, które należy dokończyć. Być może masz coś do wyjaśnienia lub wytłumaczenia?

Gdy śni się zdrada dziewczyny...

Zdrada dziewczyny w senniku oznacza zmiany w życiu zawodowym i osobistym. To znak, że mężczyznę czekają ważne decyzje do podjęcia. Może to być także przestroga dotycząca twojego zdrowia. Mogą pojawić się problemy lub nowe wieści.

Jeśli sen o zdradzie dziewczyny dotyczy byłej partnerki, jest to symbol straty tego, co aktualnie posiadasz. Szczególnie chodzi tutaj o ukochaną osobę. Być może nie doceniasz aktualnego związku i przez to możesz stracić kogoś bardzo bliskiego.

Co oznacza sen o dziewczynie w ciąży?

Według sennika dziewczyna w ciąży oznacza szczęście. Jest to zwiastun tego, że czeka cię lepszy czas lub stabilizacja pod względem finansowym. Sen o kobiecie w ciąży oznacza, że możesz pozwolić sobie na drobne zakupy lub spełnienie dotychczasowych marzeń o podróżach, nowym sprzęcie elektronicznym czy samochodzie. Będzie cię stać na wiele zachcianek.

Zobacz także:

Idealna temperatura w domu – w jaki sposób ją dobrać?

Dlaczego nie mogę zasnąć? Psychiatra: "Leżenie i patrzenie w sufit jest najgorszą strategią"

Czujesz się niewyspany? Zobacz, jak prawidłowo korzystać z budzika

Zobacz wideo: Dr Michael Mosley o mocy dobrego snu

Autor: Adrian Adamczyk

Pozostałe wiadomości