Jak rozumieć sen o zdradzie partnera? Sennik odpowiada, co oznacza zdrada

Jak rozumieć sen o zdradzie partnera? Sennik odpowiada, co oznacza zdrada
Źródło: Dzień Dobry TVN
Co Ci się śniło?
Co Ci się śniło?
Co oznaczają nasze sny?
Co oznaczają nasze sny?
Świadomy sen
Świadomy sen
Sennik dla dzieci
Sennik dla dzieci
Zdrada od zawsze wzbudzała silne emocje. Sen o zdradzie partnera będzie wywoływał wypieki na twarzy albo niepokój. Sennik opisuje zdradę szeroko i z różnej perspektywy. Czy sen o byciu zdradzonym powinien nas martwić? Czy wróży, że problemy w związku czekają nas w rzeczywistości?

Zdrada rozbiła wiele związków. Może się wiązać z dreszczykiem emocji, jednak niemal zawsze jej skutki są złe. Często sen o zdradzie jest koszmarem, który rano może wywołać łzy bólu. Sennik w rozbudowany sposób opisuje, jak powinna być interpretowana zdrada. Przyczyn snu o tematyce zdrady może być wiele.

Sen o zdradzie – podstawowa interpretacja

Zdrada, jak mówi sennik, może odzwierciedlać nasze wątpliwości wobec drugiej osoby, bądź też odnosić się do aktualnego stanu psychiki. Chcąc dobrze zrozumieć sen o zdradzie, trzeba przypomnieć sobie jak najwięcej szczegółów, aby interpretacja była prawidłowa.

Sennik mówi, że zdrada ma mocną symbolikę, jeśli chodzi o nasze podejście wobec życia, a także naszą przeszłość. Mimo tego, że sny o zdradzie należą do wyjątkowo nieprzyjemnych, to, że je miewamy, nie wróży, że jesteśmy lub będziemy zdradzani. Nieraz zdrada wedle tłumaczenia sennika wiąże się z jakimś zawodem ze strony bliskiej osoby. Inaczej sen jest postrzegany w zależności od tego, czy we śnie przeżywana jest zdrada męża lub żony, partnera – chłopaka lub dziewczyny, czy np. przyjaciela. Zdradzać lub być zdradzonym - w zależności od tego, która wersja sytuacji się nam przyśni, sennik i tu proponuje różne interpretacje.

Sennik – zdrada partnera

Najczęstszym snem z tej kategorii, jaki występuje, a który jest opisany przez sennik, jest zdrada partnera. Istotne jest tutaj, kto kogo zdradza. Jeżeli to my zdradzamy partnera, jest to ostrzeżenie przed zbliżającymi się problemami. Mogą one dotyczyć relacji z innymi, zdrowia czy zdarzeń. Sen o zdradzie powinien w nas zwiększyć ostrożność. Jeżeli sytuacja jest odwrotna i to my jesteśmy ofiarą, tłumaczenie jest inne. Sennik mówi, że zdrada męża jest pomyślnym znakiem, który mówi o tym, że skończą się nasze kłopoty finansowe bądź osobiste. Sen, w którym występuje zdrada w takiej odsłonie, ma zatem wymiar pozytywny. 

Planowanie zdrady – sennik

Sen o zdradzie męża nie musi dotyczyć tego, że do zdarzenia już doszło. Dość powszechne są sny o planowaniu zdrady. Kiedy we śnie planujemy zdradzić swojego partnera, jest do przestroga przed niebezpieczeństwem, jakie nam grozi ze strony fałszywych osób. Jeśli planujemy we śnie zdradę partnera częściej, sennik każe przyjrzeć się naszemu zachowaniu i temu, czy nie wyrządzamy nim komuś krzywdy. 

Sen o zdradzie odzwierciedleniem fantazji?

Sennik mówi, że zdrada chłopaka albo dziewczyny nie zawsze musi mieć głębokie znaczenie i przepowiadać, co nas czeka. Sen o zdradzie może odzwierciedlać skrywane przez nas fantazje seksualne albo pokazać, że nasze uczucia wobec osoby, z którą jesteśmy związani, nie są szczególnie mocne. Być może marzymy o tym, że kogoś poznamy. Być może chcemy czegoś innego od życia, ale boimy się konsekwencji i zranienia czyichś uczuć. Sennik przestrzega, że zdrada dziewczyny lub chłopaka o takim znaczeniu prowadzi do kłopotów. 

Zdrada męża, żony, przyjaciela – sennik

Usiłując sobie przypomnieć szczegóły snu, warto zwrócić uwagę, na takie szczegóły jak to, z kim doszło do zdrady. W senniku przeczytamy, że zdrada partnerki lub partnera ma inne znaczenie, w zależności od tego, kto jeszcze pojawi się w naszym śnie. W przypadku, kiedy zdradzamy drugą połówkę z kimś, kogo w ogóle nie znamy, dostajemy zapowiedź, że niebawem może na naszej drodze pojawić się ktoś, kto zmieni nasze życie i całkowicie nas zauroczy

Według sennika zdrada, w której jesteśmy z kimś starszym od siebie, jest sygnałem z podświadomości, że brakuje nam poczucia bezpieczeństwa. W senniku przeczytamy, że zdrada małżeńska z młodszą osobą odzwierciedla naszą potrzebę oderwania się od znanej nam rzeczywistości. Nie czujemy się zbyt dobrze w swoim związku. Sen o zdradzie partnera z siostrą lub bratem jest złym znakiem. Powinniśmy się przygotować na to, że czekają nas rodzinne kłopoty. 

Posądzani o zdradę – sennik

Sennik podaje, że, zdrada partnerki lub partnera wcale nie musi dotyczyć seksualności. Czasem na pierwszy plan mogą wysuwać się słowa. W rzeczywistości nieraz spotykamy się z oszczerstwami pod naszym adresem, a oskarżenia nas o zdradę mogą pojawić się również we śnie. Taki sen o zdradzie ma nam dać sygnał, że zbyt wiele uwagi przywiązujemy do tego, co myślą o nas inni, ograniczamy się i dostosowujemy, zamiast żyć własnym życiem.

Sennik – zdrada przyjaciela

Sen o zdradzie nie musi dotyczyć tylko osoby, z którą jesteśmy w stałym związku. Sennik mówi, że zdrada przyjaciela może wiele powiedzieć na temat naszych relacji. Jeżeli śnimy o tym, że my zdradzamy przyjaciela, czekają nas kłopoty, w które sami się wpakujemy. Zagłębiając się dalej w treść sennika, czytamy, że jeśli to my mamy być zdradzeni przez przyjaciela, oznacza to dwie rzeczy: albo jest kimś ważniejszym, niż sądziliśmy, albo się rozczarujemy

Zobacz także:

Autor: Adrian Adamczyk

Źródło zdjęcia głównego: Prostock-Studio/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
Materiał promocyjny

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz