Horoskop

Horoskop dzienny na środę. Będziemy rozsądniejsi w kwestiach finansowych

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN Online Horoskop dzienny 13.10.2021

Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Koziorożca. Nasz naturalny satelita ustawi się w fazie pierwszej kwadry, co będzie nas zachęcać do zwiększenia ambicji zawodowej i skupienia uwagi na pracy i karierze. Osoby uczące się również będą miały apetyt na jakieś dokonania oraz pilne przyswajanie wiedzy. Sprawdź horoskop dzienny na środę, 13 października dla wszystkich znaków zodiaku.

Sekstyl Wenus i Saturna, który również się dzisiaj uściśli, sprawi, że będziemy rozsądniejsi, jeśli chodzi o kwestie finansowe. Nie będziemy kupować pod wpływem chwili, dzisiaj wszystko policzymy i powstrzymamy się od zbędnych wydatków, inwestując tylko w to, co pożyteczne.

Horoskop dzienny na środę, 13 października dla wszystkich znaków zodiaku 

Horoskop dzienny - Baran

Twój patron, czyli Mars nadal jest w agresywnych układach. Dodatkowo kwadra Księżyca w znaku Koziorożca będzie wpływać na Ciebie jak katalizator złych emocji. Ciężko będzie Ci utrzymać nerwy na wodzy. Wieczorem jakieś partnerskie przepychanki słowne.

Horoskop dzienny - Byk

Dzisiaj przed Tobą pozytywne chwile, sukcesy zawodowe i dobry dla portfela czas. Układ na niebie sprzyja Twoim poczynaniom w pracy i szkole. To będzie dzień sukcesów. Po południu czekają na Ciebie świetne informacje oraz sympatyczne spotkanie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Dzięki układom na niebie będziesz bardziej niż zazwyczaj zdyscyplinowany i poukładany Bliźniaku. Uda Ci się przeprowadzić jakąś skomplikowaną sprawę logistyczną, zarządzić jakimś projektem, sporządzić dla innych osób grafik zadań. Dzisiaj jesteś tytanem pracy z dobrym skutkiem.

Horoskop dzienny - Rak

To będzie ważny dzień. Pierwsza Kwadra Księżyca w opozycyjnym znaku Koziorożca wymusi na Tobie jakąś potyczkę, której unikałeś, ale nie martw się! Wbrew Twoim obawom wyjdziesz z niej zwycięsko. Po południu atmosfera stanie się lżejsza i skupisz się na pielęgnowaniu swoich relacji partnerskich. Dobrze Ci to wyjdzie.

Horoskop dzienny - Lew

Nie powinieneś narzekać na swój Los, ponieważ ostatnio wydarzyło się sporo dobrego. Dzisiaj jednak nie będzie najłatwiej. Nie nastawiaj się na lenistwo, bo praca sama Cię szuka, ale Twoje działania będą się opłacać. Osoby, które utrudniały Ci życie, w tym dniu będą musiały się podporządkować i uznać Twoją rację.

Horoskop dzienny - Panna

Księżyc w sprzyjającym Ci znaku Koziorożca pomoże w szybkim i skutecznym uporaniu się z obowiązkami. Spokojna i rzeczowa rozmowa w pracy wiele wyjaśni. Możesz liczyć na korzystne zakupy dotyczące mebli, artykułów budowlanych, remontowych czy też jakichś roślin na działkę. Prace porządkowe wykonasz z przyjemnością.

Horoskop dzienny - Waga

Twoja patronka Wenus jest w korzystnym położeniu względem Saturna. To będzie dzień, w którego trakcie dzięki cierpliwości osiągniesz swój cel. Twoje długie oczekiwanie nareszcie się kończy. Jeśli miałeś zaległą wizytę u specjalisty, kosmetyczki, dentysty, dzisiaj otrzymasz termin.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzisiaj usiądziesz na spokojnie i zrobisz sobie jakiś bilans, podsumowanie, rozrachunek. To będzie czas wyciszenia emocji i spojrzenia chłodnym okiem na Twoją sytuację zawodową. Zaczyna do Ciebie docierać, że nakład sił w pewnej kwestii jest niewspółmierny do zysków. Wieczorem długo odkładana rozmowa dojdzie do skutku.

Horoskop dzienny - Strzelec

Przebywająca w Twoim znaku Wenus jest w korzystnym układzie z planetą dyscypliny, czyli Saturnem. Dzisiaj nie będziesz uciekał od swoich obowiązków czy powinności. Staniesz twarzą w twarz z tym, co trzeba zrobić i nie będziesz się migał od trudnych decyzji. To dobry, pracowity, konstruktywny dzień. Możliwy serwis auta.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dzisiaj Twój patron, czyli Saturn będzie w dobrym układzie z Wenus. Ludzie będą postrzegać się jako bardziej sympatyczną i otwartą osobę niż zazwyczaj. Wiele zyskasz swoją uprzejmością i dyplomacją. Szef da Ci taryfę ulgową, możesz też liczyć na jakieś małe profity finansowe. Pierwsza Kwadra księżyca w Twoim własnym znaku postawi Cię komuś za wzór.

Horoskop dzienny - Wodnik

Przed Tobą ważne sprawdziany w szkole bądź miejscu pracy. Przed wyjściem sprawdź kilka razy, czy na pewno o niczym nie zapomniałeś. Twoja pozycja urośnie, a Ty w oczach innych osób staniesz się swego rodzaju autorytetem. Masz możliwość załatwić jakąś oficjalną sprawę po Twojej myśli.

Horoskop dzienny - Ryby

W pracy będzie całkiem korzystnie. Jednak coś będzie Ci wyciskać z oczu łzy. Będziesz czymś wzruszona i układ na niebie przyniesie Ci jakieś zbędne nerwy i nieprzyjemne emocje, które będą Tobą targać. Na szczęście nie są to poważne sprawy – wręcz błahostki, którym nadasz większe znacznie, niż trzeba.

Efekt Forrera, czyli efekt horoskopowy

Efekt ten wykorzystywany jest w szeroko rozumianych formach wróżenia. Wywodzi się on z eksperymentu Forrera, który na swoich zajęciach dał swoim uczniom kwestionariusz osobowościowy i na tej podstawie rzekomo przeprowadził analizę osobowości. Studenci mieli ocenić akuratność wniosków analizy, którą dostali na swój temat. W rzeczywistości każdy z nich otrzymał te samą informację, konstrukcją zbliżoną do horoskopów. Na podstawie dalszych badań wywnioskowano, że analiza uznawana jest za tym bardziej trafną, im wyższy autorytet ją podaje.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Horoskop na październik

Horoskop na październik – czego się spodziewać?
Horoskop na październik – czego się spodziewać?
Dzień Dobry TVN

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości